Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

sveikos... 4u.gif
visu darbeliai grazus...Uodegytes paukstukai wub.gif

pas mane senas tox spausdintuvas, tai scemas atsispaudinu juodai baltas arba su simboliais gerai...jei reikia spalvotai, tai doh.gif Jus gal schemas kokiam offise 1 spausdinates, ar geresniais spausdintuvais?
Atsakyti
As tai darbe juodai tik atspausdinu, o paskui zaidziu kur su tusinuku apsivedu ir uzdedu viena dideli zenkla, kad sitie kvadraciukai visi tokios spalvos...cia jeigu nedidelis darbelis aisku smile.gif
Atsakyti
Kai pasižiūri atrodo kitos darbštuolės adatos nepaleidžia iš rankų diena naktį. Aš pabaigiau 3 darbeli, liko paskutinis. Jau aptingau truputi. biggrin.gif user posted image
Su siūliukais apsiskaičiavau truputį. Kai parsisiunčiau tai turbūt dar 2kolekcijos išeitų. Kažkaip labai mažai susinaudoja.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 07 19, 07:58)
Kai pasižiūri atrodo kitos darbštuolės adatos nepaleidžia iš rankų diena naktį. Aš pabaigiau 3 darbeli, liko paskutinis. Jau aptingau truputi.  biggrin.gif 

Nagi gražūs tie tavo darbeliai. Pasipustyk rankas ir kibk pabaigti paskutiniojo. labai jau norisi pamatyti visus darbus pabaigtus ir įrėmintus rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu visoms už pagyras mano darbukams notworthy.gif
Ir man norisi pamatyti Dzenetes visą seriją darbukų bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas turite vyru atvaizdu schemu?smile.gif
Atsakyti
Sveikos, stai koki siuvinejimo darbu kainos paskaiciavima radau kitame forume, pagal ji, tai kaina is vis kosmine gaunasi darbeliu...:

SIUVINĖTO DARBO APSKAICIAVIMAS
Apskaitos formulė už darbą K=Ks*V+Lt
K - kaina
Ks – kryžiukų skaičius
V – vieno kryžiuko kaina (kaip sako, kad 3ct)

Lt = Ss + Vk + Kc + Kd + Sl + Dd + Pe + Sck + Scs + Se

Ss – spalvų skaičius (jeigu naudojamų spalvų skaičius (simbolių) schemoje – daugiau nei 25, tuomet už papildomas 5 spalvas +5 %)
Vk – kryželių išsidėstymas schemoje (didelis kiekis viemnetinių kryželių + 15-100%)
Kc – kanvos spalva (tamsi kanva +25%)
Kd – kanvos dydis (kuo smulkesnė kanva, tuo lėtesnė ir sunkesnė darbo eiga +10-25%)
Sl - kiek laiko siuvinėta (jeigu tai skubus užsakymas +50-100%)
Dd – darbo dydis (jei siuvinėjamas didelės apimties paveikslas, o juos siuvinėti yra sunkiau, tuomet +15-25%)
Pe – papildomi elementai (BS, French knots, karoliukai, juostelės, kordingas ir t.t. +5-25%)
Sck – schemos kūrimas (kaina pagal susitarimą, nemažiau kaip 30% nuo Ks*V)
Scs - schemos sudėtingumas (dažna spalvų kaita, didelis spalvų kiekis ant 100 kryžiukų, daugiasluoksnė schema =10-25%)
Se – naudojamos medžiagos (kanva, siūlai ir t.t. )
Darbas skaičiuojamas apytiksliai 100 kryžiukų per val. Su minimaliu kiekiu vienetinių kryžiukų ir 50 - su daug vienetinių kryžiukų. Darbo diena ne ilgesnė kaip 5 val. per parą (papildomos valandos apmokestinamos papildomai, siuvinėjimas naktį +50%)

g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina1985 @ 2011 07 18, 18:13)
Isstatau jusu teismui. ax.gif


good.gif

QUOTE(Dzenete @ 2011 07 19, 06:58)
Aš pabaigiau 3 darbeli, liko paskutinis.


thumbup.gif
tai kad ir pati sparciai judi link finiso - liko gi tik 1 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Dziuliki~ @ 2011 07 19, 00:24)
As tai darbe juodai tik atspausdinu, o paskui zaidziu kur su tusinuku apsivedu ir uzdedu viena dideli zenkla, kad sitie kvadraciukai visi tokios spalvos...cia jeigu nedidelis darbelis aisku smile.gif



O as atvirkciai-vertinu tik juodai baltas schemas. neseniai angeliuka siuvinejau is spalvotos schemos (na, kur langeliai su spalvomis nuspalvoti). labai pavargau, ziuri ziuri- kokia ten spalva, atspalviu daug.. O kai juodai balta-aiskai matosi koks zenkliukas ir imi toki siula koks nurodytas numeris pagal zenkliuka. paprasta. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 07 19, 09:48)
Sveikos, stai koki siuvinejimo darbu kainos paskaiciavima radau kitame forume, pagal ji, tai kaina is vis kosmine gaunasi darbeliu...:

SIUVINĖTO DARBO APSKAICIAVIMAS
Apskaitos formulė už darbą K=Ks*V+Lt
K - kaina
Ks – kryžiukų skaičius
V – vieno kryžiuko kaina (kaip sako, kad 3ct)


g.gif

cia jau profesionaliai siuvinejancioms swoon.gif ne hobis o jau darbas mastau.gif


~Dziuliki~ prasitrinkit zinutes savo valdymo skyde,negaliu jums atsakyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 19 liepos 2011 - 09:44
QUOTE(Dzenete @ 2011 07 19, 06:58)
Aš pabaigiau 3 darbeli, liko paskutinis.

Labai grazus man tie tavo darbeliai, nekantrauju pamatyti pabaigtuves 4u.gif

QUOTE(Princesė @ 2011 07 19, 09:44)
O as atvirkciai-vertinu tik juodai baltas schemas.

drinks_cheers.gif man ir paprasciau siuvineti pagal juodai baltas schemas.

Kas liecia darbeliu kainas, tai kogero issiuvineti paprasciau, nei apskaiciuoti kaina pagal tokias formules biggrin.gif Dar reiktu imti mokesti uz kainos paskaiciavima lotuliukas.gif O jei rimtai, tai kaip tuos kryziukus suskaiciuot? Jei darbas nemazas, o fonas pilnai neuzsiuvinetas.
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 07 19, 11:43)
O jei rimtai, tai kaip tuos kryziukus suskaiciuot? Jei darbas nemazas, o fonas pilnai neuzsiuvinetas.

imi ir skaiciuoji blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti