Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Uodegyte @ 2011 07 18, 11:01)
rodausi ,labai jie tokie mieli wub.gif ,ir vyrui ziauriai patiko  thumbup.gif  wub.gif uzmaciau dar viena panasu ,sakau ir ji siuvinesiu  wub.gif 

labai labai wub.gif

QUOTE(milzinukas @ 2011 07 18, 13:47)
Uodegyte, labai gražu. Imk  4u.gif

O čia mano paskutiniai darbukai.

daug darbelių. po balioną kiekvienam. Kamilė kažkaip labiausiai įstrigo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2011 07 18, 13:31)
Nelabai suprantu "spausdinti ant languoto popeiriaus" g.gif  Juk ir taip visos schemos sulanguotos. Nebent tavo schema kinietiska, kur dazniausiai tik spalvoti langeliai smile.gif
o gal as supratau nelabai teisingai.. gal tu issirinkai eilini paveiksliuka kuri nori paversti schema ir issiuvineti - tuomet tau reikia specialios programos siuvginejimo kryzeliu schemu kurimui.



Gal nesuprantamai susakiau blush2.gif Taip taip, issirinkau paveiksliuka, ir reikia man jį "paversti" schema ax.gif
O iš kur tą programą man gaut??? Galima gal parsisųsti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(milzinukas @ 2011 07 18, 14:47)
Uodegyte, labai gražu. Imk  4u.gif

O čia mano paskutiniai darbukai.


mergaites aciu oro_buckis.gif ,nuostabus darbeliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milzinukas @ 2011 07 18, 13:47)

O čia mano paskutiniai darbukai.

irgi super grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 07 18, 11:01)
rodausi ,labai jie tokie mieli

Labai gražūs thumbup.gif

QUOTE(milzinukas @ 2011 07 18, 13:47)
O čia mano paskutiniai darbukai.


Gražūs, man labiausiai pirmo metriko meškis patiko, labai fainas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 07 18, 11:11)
Galima ir 40 x 1,8, tik tada gautas rezultatas 72 bus ne centimetrai, o milimetrai mirksiukas.gif
Gerai pagalvojus, tai turbūt net pradedančioji siuvinėtoja nesugalvotų smulkiam 40 kryžiukų darbeliui atsikirpti 72 cm medžiagos mastau.gif

Kai klausė Madein, ar pildomas kvadratėlis ar siuvinėjama kažkuri spalva, tikriausiai ir turėjo omeny tą 10x10 kryžiukų kvadratėlį mirksiukas.gif Bet gi buvo jau apie tai nemažai dikutuota. Gaila, kad nepaskaitinėja merginos senesnių temų. Galima atsakymus beveik į visus klausimus rasti, tiek visko jau aptarta.



VaiVi, ta ir turejau omenyje 4u.gif
Perskaiciau tikrai nemazai temu, bet prisipazinsiu visu 108 tikrai neskaiciau:) turiu maza dukryte, kuri diena beveik visa laika budrauja, o jeigu ir nusnusta, tai per tai laika vos speju buities darbus nudirbt:) tai visiems malonumams lieka arba kelios min per diena arba naktis:) todel ir nutariau cia iskart parasyt.. nepykit
Atsakyti
QUOTE(milzinukas @ 2011 07 18, 14:47)

O čia mano paskutiniai darbukai.



pirmojo darbelio skaiciukai labai dailus wub.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles. Visu darbeliai nuostabus thumbup.gif . Skaitineju ir stebiu sia tema nuolat bet nesikisu i pokalbius nes pati nieko neturejau ka parodyti. Bet pagaliau pribaigiau savo pirma darbeli po mokyklos laiku. Nedidelis jis nepersudetingiausias. Kaip pirmas tai ir klaidu dar marios. Neplautas, neremintas, nelygintas na tik iskeptas. Isstatau jusu teismui. ax.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lina1985 @ 2011 07 18, 19:13)
Sveikos darbstuoles. Visu darbeliai nuostabus thumbup.gif . Skaitineju ir stebiu sia tema nuolat bet nesikisu i pokalbius nes pati nieko neturejau ka parodyti. Bet pagaliau pribaigiau savo pirma darbeli po mokyklos laiku. Nedidelis jis nepersudetingiausias. Kaip pirmas tai ir klaidu dar marios. Neplautas, neremintas, nelygintas na tik iskeptas.  Isstatau jusu teismui. ax.gif

Gražus ir nematytas darbelis wub.gif
O šiaip mes visos daugiau ar mažiau darėm ar darom klaidų, tik su kiekvienu darbeliu jų vis mažėja. Svarbu, kas jas pastebi. Šiame forume tikrai gali rasti naudingų patarimų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 18 liepos 2011 - 18:52
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 18, 19:51)
Gražus ir nematytas darbelis wub.gif
O šiaip mes visos daugiau ar mažiau darėm ar darom klaidų, tik su kiekvienu darbeliu jų vis mažėja. Svarbu, kas jas pastebi. Šiame forume tikrai gali rasti naudingų patarimų thumbup.gif



thumbup.gif drinks_cheers.gif tikra tiesa.. Ir as pamenu pati pirmaji darbeli - atrode man tada toks grazus, ir kryzeliai atrode neblogi... bet - su kiekvienu nauju darbeliu ir patarimais perskaitytais siame forume, esu tikra, ir as padariau didele pazanga smile.gif ACIU merginoms, moterims ir panelems, kurios vis pasidalina ivairiausias patarimais!
Atsakyti
QUOTE(milzinukas @ 2011 07 18, 13:47)
O čia mano paskutiniai darbukai.

Gražūs darbeliai thumbup.gif tik man užkliuvo pirmojo metriko data ir laikas neišcentruoti g.gif
Atsakyti
Milzinukas- liuksiniai darbeliai thumbup.gif
Atsakyti