Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

as taip pat,kaip ir visus-per ranksluosti,slapius dar smile.gif
Atsakyti
sveikos dar sykį smile.gif nefertitės schemutę jau radau, tik ten be spalvų.. tiesiog simboliai, bet nėra nei spalvų kodų, nieko :/ gal kuri vis tik turi ? smile.gif jei ne, tai teks pačiai bandyt atsirinkt spalvas....

ir tada dar vienas dalykėlis 4u.gif gal kuri turi įvairių žemėlapių schemų ? aišku, geriausia būtų Lietuvos, bet kad labai jau sunku rasti.... blush2.gif

iš anksto dėkoju 4u.gif

p.s. labai gražūs darbeliai smile.gif
Atsakyti
kol viska perskaiciau karsta.gif saunus darbeliai 4u.gif 4u.gif

diskutuojat del kainu, tai paskaiciavau, kiek kainuotu mano siuvinejamas daugiau nei 6 lapu paveikslas,- 52 500 kryzeliu * 0,03 Lt = 1575 Lt. Is to atmetus, kiek kainavo medziaga ir kiek kainuos siulai, reminimo net neskaiciuojant, lieka dar maziau.. o siuvinesiu ji tikrai ne maziau nei metus, nes laaabai daug blendingo ir pavieniu kryzeliu. Tai net ir tie 1500 lt, kuriu niekas uz ta paveiksla nemoketu, man rodosi labai mazai kaip uz metus darbo.. Reziume,- is siuvinejimo nepraturtesi biggrin.gif biggrin.gif tai jau geriau dovanoti ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 07 17, 09:17)
Naujas, dar kvepiantis dažais metrikas



Nuostabus metrikutis - jis irgi mano planuose wub.gif 4u.gif Tik as noriu paklausti - ar debeselis pusiniu kryzeliu siuvinetas?
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2011 07 15, 21:02)
pagaliau prisiruošiau parodyt keletą darbelių.



QUOTE(murkse @ 2011 07 17, 09:17)
Naujas, dar kvepiantis dažais metrikas


Gražūs darbeliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 07 17, 09:17)
Naujas, dar kvepiantis dažais metrikas[img]

gerai skamba biggrin.gif
o siaip - grazuuuu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Madein @ 2011 07 17, 11:43)
Jei aida 14 dydžio, tai tą kvadratukų skaičių dauginat iš 1,8
Jei aida 16 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,6
Jei aida 18 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,4


cia psiskaiciuojat kiek jums medziagos reikia,tarkim dabelis 40x30 kryziuku ,ir dauginat 14 aidos 40 kryziuku x 1,8 ,ir 30 kryziuku x 1,8 ~ suapvalinat,ir gaunate kiek jums reikia medziagyte,plius 10-20 cm is krastu




QUOTE
ir dar norejau pasiklausti, kaip yra siuvinejama: ar pildomas kvadratelis ar siuvinejama kazkuri spalva?



nelabai supratau,pildomas kryziukas g.gif



QUOTE(Resifee @ 2011 07 17, 16:36)
sveikos dar sykį  smile.gif  nefertitės schemutę jau radau, tik ten be spalvų.. tiesiog simboliai, bet nėra nei spalvų kodų, nieko :/ gal kuri vis tik turi ? smile.gif jei ne, tai teks pačiai bandyt atsirinkt spalvas....

ir tada dar vienas dalykėlis  4u.gif  gal kuri turi įvairių žemėlapių schemų ? aišku, geriausia būtų Lietuvos, bet kad labai jau sunku rasti.... blush2.gif

iš anksto dėkoju  4u.gif

p.s. labai gražūs darbeliai smile.gif

tam yra paiesku tema 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 liepos 2011 - 20:09
Sveikos smile.gif

pasirodau Nimue

user posted image
Atsakyti
wow,grazu.giriu ir kitu darbelius,kurie liko nepagirti 4u.gif

oi,as turbut nebeiskesiu ir pasiimsiu ji siuvinet,nors prisizadejus kad kol nepabaigsiu vieno darbo,nesiimsiu kito,bet kad labai jau niezti nagai ji pradet biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

QUOTE(Uodegyte @ 2011 07 17, 21:08)
cia psiskaiciuojat kiek jums medziagos reikia,tarkim dabelis 40x30 kryziuku ,ir dauginat 14 aidos 40 kryziuku x 1,8 ,ir 30 kryziuku x 1,8 ~ suapvalinat,ir gaunate kiek jums reikia medziagyte,plius 10-20 cm is krastu

Išdrįsiu paprieštarauti, nes gi ne visai taip skaičiuojama ax.gif 1,8 cm 14 aidoje užima 10 kryžiukų (schemoje 1 kvadratukas), tai ne 40 x 1,8 cm, o 4 x 1,8 cm ir 3 x 1,8 cm, jei paveiksliukas 40x30 kryžiukų (schemoje 4x3 kvadratėlių po 10 kryžiukų).

Ta proga ir visų atliktus darbelius noriu pagirti. Šaunuolės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Stengiuosi temoje aktyviai nesireikšti, nes ir girti pačiai nieko doro nenuveikiant tiesiog nepatogu blush2.gif Pasiskaičiusi daug įvairių jūsų atsiliepimų apie tuos markerius (iš pradžių buvau labai susigundžiusi pirkti), kad kartais neišsiplauna, ar spalvytė medžiagos pablunka nuo saulės ar nuo laiko, nusprendžiau daigstytis liną. Tai kolkas tik su tinkleliu ir vargstu doh.gif Mano vėžliški tempai palyginus su jumis.
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2011 07 17, 17:54)
Reziume,- is siuvinejimo nepraturtesi  biggrin.gif  biggrin.gif tai jau geriau dovanoti  ax.gif  bigsmile.gif


Tai jau tikrai... drinks_cheers.gif
Gerai, kai toki triusa padovanoji ir matai kad zmogus vertina ir supranta.
labai geras jausmas wub.gif
O parduoti darbelius veltui aisku kad gaila, bet juk kartais reikia nors kiek prisidurti..
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2011 07 17, 17:39)
Nuostabus metrikutis - jis irgi mano planuose  wub.gif  4u.gif  Tik as noriu paklausti - ar debeselis pusiniu kryzeliu siuvinetas?

ačiū. 2 kartą jį siuvinėjau. ne kiek ne vargina tai smile.gif labai labai mielas. Debesėlis pusiniu

QUOTE(P.Sh. @ 2011 07 17, 19:48)
Gražūs darbeliai 4u.gif

QUOTE(vasarė @ 2011 07 17, 19:54)
gerai skamba  biggrin.gif
o siaip - grazuuuu  thumbup.gif


ačiū

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 07 17, 22:24)
Sveikos smile.gif

pasirodau Nimue

o mano planuose šis, tik labai labai tolimuose biggrin.gif labai daug metrikų laukia dabar savo eilės, o ir savo vyrukui albumą nuotraukoms reik sukurt ax.gif
Atsakyti