Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(libaja @ 2011 07 16, 20:08)
Turiu Madeiros numeriukus, bet kaži ar padės. Šiaip aš kai parinkinėju siūlus pati, padarau taip:

1.Parsisiunčiu DMC paletę
2. Pagal kodukus į Wordą nusikopinu po vieną spalvą
3. Iš turimų susižiūriu pagal tamsumą-šviesumą. Paskui jei reikia pasikoreguoju.

Aciu uz patarima 4u.gif

QUOTE(vasarė @ 2011 07 16, 20:28)
Lilan  bigsmile.gif
labai fainuti metrikiuka issirinkai  thumbup.gif
aisku, galima bandyti atitaikyti spalvas, kaip kad ir minejo Libaja, nes cia spalvu nedaug, ir koloritas nesudetingas, bet galima ir parsisiusti uzsisakius siuliukus DMC is interneto, pvz populiaraus ir rankdarbisciu megiamo kasiulai.lt mirksiukas.gif

Labas blush2.gif
Kai parasiau zinute, tai pabandziau paziureti ar is interneto iseina parsisiusti sios rusies siulu, tai radau, bet aciu, kad parasei, paziuresiu tavo idetoje svetaineje 4u.gif
Atsakyti
Naujas, dar kvepiantis dažais metrikas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 07 15, 20:21)
Merginos, o jūs PM programą perkatės ar kaip? Nes man leido tik 4 dienas bandomąja versija naudotis i psio...

Ir man taip rase, kad galesiu naudotis keturias dienas verysad.gif Nieko nemoku ir nieko papildomai nedariau. Parsisiunciau bandomaja versija keturioms dienoms. O naudojuosi jau dvejus metus biggrin.gif:4u:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sela:): 17 liepos 2011 - 08:26
QUOTE(murkse @ 2011 07 17, 10:17)
Naujas, dar kvepiantis dažais metrikas

Mielas darbelis wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif labai grazus metrikiukas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Nutariau issiuvineti vaikuciui metrika.. Taciau siuvinesiu pirma kart.. Ar galetumet padet 4u.gif Jei teisingai viska suprantu tai visas darbas prasideda taip:
1. issirenku ir atsispausdinu metrika
2. parenku siuliukus ir adata
3. Ant Aidos 14 subraizau kvadraciukus (o kokio jie dydzio buna 10 kryziuku ant 10?)
4. pradedu siuvinet..

Gal galit pasakyt ka tai reiskia, nes man kaip pradziamokslei niekaip "nedasuto":
"Aida:
Apačioj išilgai yra 7 kvadratukai, į viršų 10 kvadratukų. Tai:
Jei aida 14 dydžio, tai tą kvadratukų skaičių dauginat iš 1,8
Jei aida 16 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,6
Jei aida 18 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,4

Šiuo atveju, jei aida būtų 14, tai 7x1,8= 12.6 cm ir 10x1.8= 18 cm tiek medžiagos reikia paveiksliukui. Na ir pridedat po kelis cm iš kraštų.
Tie skaičiai 1,8; 1,6; 1,4 tai yra 10 kryžiukų 14-oj aidoj užima 1,8 cm ir t.t.

Gali pasiskaičiuoti:
Antras stulpelis nurodo skylučių kiekį - 10 cm
Aida 8 .......................32
Aida 11 ......................43
Aida 14 ......................55
Aida 16 ......................63
Aida 18 ......................70
Aida 20 ......................79
"

ir dar norejau pasiklausti, kaip yra siuvinejama: ar pildomas kvadratelis ar siuvinejama kazkuri spalva?

Aciu 4u.gif nepykit uz tokius kvailus klausimus... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 07 16, 21:24)
O del kainos siuvinejimo, siuvineju po 3 cnt kryzeli, bet ir tai nemaza kaina gaunasi, visiems kazkaip atrodo kad cia turetu buti labai pigu. bet juk medziagos ir siulai kiek kainuoja, o jei dar reminimas-tai gaunasi darbas dovanai..
Na, manau uzsienieciai nebent gali tikrai sumo,keti tiek kiek vertas darbas.
O siaip, daugiausia ,dovanoju savo darbelius-daug draugiu, draugu, daug progu drinks_cheers.gif
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
QUOTE(Uodegyte @ 2011 07 16, 21:31)
jai gerai paskaiciavau uz si prasytum vien uz darba 216 lt 90x80 kryziuku  g.gif gan tikrai per brangiai.

Bet siuvinėtas ne visas plotas, tai kryžiukų kaip ir mažiau wink.gif Dar žiūrint kam siuvinėji, jeigu tai užsakymas nuo nepžįstamo žmogaus, imi realesnę kainą, jei nuo savo - darai nuolaidą. Reikia pirkti siūlus - brangiau, imi iš savo turimų - pigiau. Va taip ir laviruoji. Tokio metriko už 216 kaži ar pirks, bet už kokį 100-120 manau kad realu.
QUOTE(Sela:) @ 2011 07 17, 09:24)
Ir man taip rase, kad galesiu naudotis keturias dienas verysad.gif  Nieko nemoku ir nieko papildomai nedariau. Parsisiunciau bandomaja versija keturioms dienoms. O naudojuosi jau dvejus metus biggrin.gif:4u:
Oba, kaip faina, man po 4 dienų sąžiningai užlenkė.
Atsakyti
Ojej, kiek daug visokiausiu darbelių prigaminot! wub.gif
Naujiems ir pagaliau baigtiems (iremintiems) po 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif ...... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 07 16, 21:24)
Indovi mane aplenkei-as ka tik baigiau irgi meskutis su tulpe, isplausiu, islyginsiu irgi pasirodysiu-palyginimui, siuvinejau ant Aidos 14 as. Ant lino aisku subtiliau zymiai ziurisi bet koks darbelis 4u.gif
P.S. zirafos nuostabios... jau kazkas siuvinejo-patinka man sis paveiskliukas wub.gif


aciu, zirafas jau anksciau buvau rodzius, tik neremintas. Meskutis buvo pirmasis darbelis ant lino, tikrai smagu siuvinet, pabandyk wink.gif

QUOTE(murkse @ 2011 07 17, 09:17)
Naujas, dar kvepiantis dažais metrikas

grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 07 16, 22:31)
reminimas , medziaga su  siuliukais atskirai ,kaip sakant pats uzsakovas perka , ji nekinta,kaina nustatai tik uz darba.arba jai pats uzsakovas isiremins,tik uz siuliukus , medziaga ir darba . kad jai per brangu siulai pigesni varianta,su maziau darbo,ir siuliuku skaiciu,nes jie nepigus  ax.gif
jai gerai paskaiciavau uz si prasytum vien uz darba 216 lt 90x80 kryziuku  g.gif gan tikrai per brangiai.


Na, kiek as suprantu tai tie trys ar du centai uz kryziuka - tai kaina JAU SU MEDZIAGOMIS.
Metrikiukas vaikiskas gaunasi apie 50-60 lt kaina (be reminimo)
P.S. as dar pigiau esu siuvinejus.. nors kai pagalvoji gaila darbo, akiu ir medziagu...sad.gif
siuvinejimas rankomis turetu buti ivertinamas zymiai brangiau, tik kad klientai susidomi, bet kai pasiskaiciuojam kaina- net 50 lt daug kam brangu atrodo...sad.gif
Atsakyti
ačiū už gražius žodžius mano metrikui
Atsakyti
Mergaitės, o kaip jūs lyginat darbus, kuriuose yra metaliko? ar galima šlapią lyginti iš blogos pusės? neišsilydys tas metalikas? g.gif
Atsakyti