Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Laura81r @ 2011 07 16, 01:15)
kruopstus darbukai  thumbup.gif
zuzanele,labai gera tu drauge  thumbup.gif  as ir tokios noreciau,kuri tokias dovaneles dovanoja  blush2.gif labai labai grazu ir miela  thumbup.gif

Ir aš norėčiau gauti ką nors siuvinėto, bet.. Turiu dvi drauges, kurios kartais pasiuvinėja, bet jos turbūt mano, kad aš neįvertinsiu siuvinėto darbo arba pati siuvinėju, tai nieko panašaus ir nedovanoja. O galėtų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 07 15, 21:07)


QUOTE(zuzanele @ 2011 07 15, 21:18)


QUOTE(murkse @ 2011 07 15, 21:53)


QUOTE(Laura81r @ 2011 07 16, 00:15)


ačiū blush2.gif
Atsakyti
Sveikos ! smile.gif man labai reiktų jūsų pagalbos ir būčiau be galo dėkinga, jei jos sulaukčiau smile.gif man labai reikia šito
http://www.google.lt...=1t:429,r:1,s:0
ir šito
http://www.google.lt...=1t:429,r:4,s:0

schemučių.. Gal kuri nors netyčia turi ir galėtų atsiųsti arba žino iš kur galima būtų gauti ? būtų geriausia nemokamai smile.gif jei kuri atsiųstų/surastų tai tikrai atsilyginčiau, galime mainytis schemutėmis, ne problema 4u.gif labai ačiū už pagalbą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 15, 11:18)
Rodausi su savo pirmuoju rimtu darbu ant lino. Linas iš audinių parduotuvės, net nežinau ar tinkamas siuvinėjimui, bet siuvinėjau ir tiek, akys pavargo, bet rezultatu džiaugiuosi wub.gif Tai - dovana gerai draugei. Nauja buvo tai, kad išmokau siuvinėt langelius. Labai patiko ir gavosi gražus ažūras. Kaspinėlius dariau pati, nes neradau nieko tinkamo, o visokių "dzinguliukų" nesinorėjo. Kaspinėlių dydis apie 1cm. Siuvau pati- savamokslė. Vienu žodžiu, teko daryti daug tokių darbų, kurių nemėgstu. Bet ko nepadarai dėl geros draugės wub.gif 

Zuzanele labai grazu wub.gif Viska staip puikiai atlikta... Net kaspineliai pacios daryti, tikrai darbas is sirdies. Drauge turetu buti labai patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū dar kartą visoms 4u.gif Džiaugiuosi, kad patiko wub.gif
Jei kam reikia schemų, jas čia patalpino Uodegytė
Schemos
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2011 07 15, 20:02)
pagaliau prisiruošiau parodyt keletą darbelių. Čia anksčiau rodyti įrėminti ir padovanoti:

Gražuuuu, ką čia daugiau ir bepridursi 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Pirmą kartą siuvinėju metaliku ax.gif Gal galite patarti kaip siuvinėti šiuo siūlu, nes kol padarau kelis kryželius, metaliko siūle esantis siūlas išlenda tai vienur tai kitur, galiausiai galiukas išsisuka ir atsiskiria nuo to metalinio siūliuko-išsišakoja. Tenka nukirpti gana didoką galą doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 16 liepos 2011 - 16:51
Sveikos merginos. Labai noreciau jusu pagalbos ax.gif
noriu savo mazyliui issiuvineti metrika, bet prie siulu numeracijos tera tik su DMC siulais, mano miesate siu siulu nera doh.gif gal yra merginu kurios siuvinejo su paprastais siuvinejimo siulais, gal zino siulu numeriukus ax.gif tikiuosi supratot ko prasau blush2.gif
va sios metrikos blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lilan @ 2011 07 16, 20:22)
Sveikos merginos. Labai noreciau jusu pagalbos  ax.gif
noriu savo mazyliui issiuvineti metrika, bet prie siulu numeracijos tera tik su DMC siulais, mano miesate siu siulu nera  doh.gif gal yra merginu kurios siuvinejo su paprastais siuvinejimo siulais, gal zino siulu numeriukus  ax.gif  tikiuosi supratot ko prasau  blush2.gif

Turiu Madeiros numeriukus, bet kaži ar padės. Šiaip aš kai parinkinėju siūlus pati, padarau taip:

1.Parsisiunčiu DMC paletę
2. Pagal kodukus į Wordą nusikopinu po vieną spalvą
3. Iš turimų susižiūriu pagal tamsumą-šviesumą. Paskui jei reikia pasikoreguoju.
Atsakyti
Indovi mane aplenkei-as ka tik baigiau irgi meskutis su tulpe, isplausiu, islyginsiu irgi pasirodysiu-palyginimui, siuvinejau ant Aidos 14 as. Ant lino aisku subtiliau zymiai ziurisi bet koks darbelis 4u.gif
P.S. zirafos nuostabios... jau kazkas siuvinejo-patinka man sis paveiskliukas wub.gif

O del kainos siuvinejimo, siuvineju po 3 cnt kryzeli, bet ir tai nemaza kaina gaunasi, visiems kazkaip atrodo kad cia turetu buti labai pigu. bet juk medziagos ir siulai kiek kainuoja, o jei dar reminimas-tai gaunasi darbas dovanai..
Na, manau uzsienieciai nebent gali tikrai sumo,keti tiek kiek vertas darbas.
O siaip, daugiausia ,dovanoju savo darbelius-daug draugiu, draugu, daug progu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lilan @ 2011 07 16, 20:22)
Sveikos merginos.

Lilan bigsmile.gif
labai fainuti metrikiuka issirinkai thumbup.gif
aisku, galima bandyti atitaikyti spalvas, kaip kad ir minejo Libaja, nes cia spalvu nedaug, ir koloritas nesudetingas, bet galima ir parsisiusti uzsisakius siuliukus DMC is interneto, pvz populiaraus ir rankdarbisciu megiamo kasiulai.lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 07 16, 22:24)
Indovi mane aplenkei-as ka tik baigiau irgi meskutis su tulpe, isplausiu, islyginsiu irgi pasirodysiu-palyginimui, siuvinejau ant Aidos 14 as. Ant lino aisku subtiliau zymiai ziurisi bet koks darbelis 4u.gif
P.S. zirafos nuostabios... jau kazkas siuvinejo-patinka man sis paveiskliukas wub.gif

O del kainos siuvinejimo, siuvineju po 3 cnt kryzeli, bet ir tai nemaza kaina gaunasi, visiems kazkaip atrodo kad cia turetu buti labai pigu. bet juk medziagos ir siulai kiek kainuoja, o jei dar reminimas-tai gaunasi darbas dovanai..
Na, manau uzsienieciai nebent gali tikrai sumo,keti tiek kiek vertas darbas.
O siaip, daugiausia ,dovanoju savo darbelius-daug draugiu, draugu, daug progu drinks_cheers.gif

reminimas , medziaga su siuliukais atskirai ,kaip sakant pats uzsakovas perka , ji nekinta,kaina nustatai tik uz darba.arba jai pats uzsakovas isiremins,tik uz siuliukus , medziaga ir darba . kad jai per brangu siulai pigesni varianta,su maziau darbo,ir siuliuku skaiciu,nes jie nepigus ax.gif


jai gerai paskaiciavau uz si prasytum vien uz darba 216 lt 90x80 kryziuku g.gif gan tikrai per brangiai.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 16 liepos 2011 - 20:43