Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

pirmiausia-pagyrimas visoms uz grozius,nuo kuriu sirdis dainuoja.as uzsikasiau su vienu darbu,tai nezinau,kada ka naujo beparodysiu.beje,pabaigiau jau metrika jauniesiems,bet,kaip minejau-negaliu rodyt,kol nepadovanojau,mat lankosi cia jaunoji ir ne tik biggrin.gif

o del audinio-manau,kad tiktu,turetu buti isties grazu smile.gif
Atsakyti
nu zuzanele bent jau man atrodo kad tiktu. bet cia tau spresti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 07 14, 22:14)
eikejo siusti per kurjeri...o kodel jis pargrizo pas tave?del suduzimo ar kaip?

lyginau pabaigta linini darbeli, iskalbiau susiglamze, tai patikekit, kaip sunkiai issilygino doh.gif
imesiu savo pirmaji darbeli ant lino... smile.gif




as kaip visada su savo kritika doh.gif ax.gif

jai nebutum arciau parodzius,ne nebuciau iziurejusi kokios ten raides,visuma grazi ,bet gelona ir zalia nelabai draugauja pas tave ax.gif


QUOTE(zuzanele @ 2011 07 15, 13:19)
Sveikutės 4u.gif
Ateinu su klausimu. Noriu siuvinėt šį paveikslą. Ar tiktų tokia melanžinė Aida? Mano turima žalsvo atspalvio... Rekomenduojama ant pilko audinio siuvinėt...


ant sviesiai pilksvos tankaus lino thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 15 liepos 2011 - 12:04
QUOTE(Uodegyte @ 2011 07 15, 14:04)
ant sviesiai pilksvos tankaus lino  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Patinka man linas kaip medžiaga, bet kai reikia siuvinėti, baigia akys išvarvėt doh.gif

Rodausi su savo pirmuoju rimtu darbu ant lino. Linas iš audinių parduotuvės, net nežinau ar tinkamas siuvinėjimui, bet siuvinėjau ir tiek, akys pavargo, bet rezultatu džiaugiuosi wub.gif Tai - dovana gerai draugei. Nauja buvo tai, kad išmokau siuvinėt langelius. Labai patiko ir gavosi gražus ažūras. Kaspinėlius dariau pati, nes neradau nieko tinkamo, o visokių "dzinguliukų" nesinorėjo. Kaspinėlių dydis apie 1cm. Siuvau pati- savamokslė. Vienu žodžiu, teko daryti daug tokių darbų, kurių nemėgstu. Bet ko nepadarai dėl geros draugės wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 15, 14:18)
Patinka man linas kaip medžiaga, bet kai reikia siuvinėti, baigia akys išvarvėt doh.gif

Rodausi su savo pirmuoju rimtu darbu ant lino. Linas iš audinių parduotuvės, net nežinau ar tinkamas siuvinėjimui, bet siuvinėjau ir tiek, akys pavargo, bet rezultatu džiaugiuosi wub.gif Tai - dovana gerai draugei. Nauja buvo tai, kad išmokau siuvinėt langelius. Labai patiko ir gavosi gražus ažūras. Kaspinėlius dariau pati, nes neradau nieko tinkamo, o visokių "dzinguliukų" nesinorėjo. Kaspinėlių dydis apie 1cm. Siuvau pati- savamokslė. Vienu žodžiu, teko daryti daug tokių darbų, kurių nemėgstu. Bet ko nepadarai dėl geros draugės wub.gif  



kokie grazuliai thumbup.gif spalvyte lino tai isvis doh.gif biggrin.gif

puokste labai grazi ,ir as ja buvau nusiziurejus.issiuvinejus,darbas bus nepriekaistingas,ir bus verta ant lino siuvineti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 15 liepos 2011 - 12:43
QUOTE(xiuke @ 2011 07 14, 21:14)
lyginau pabaigta linini darbeli, iskalbiau susiglamze, tai patikekit, kaip sunkiai issilygino doh.gif
imesiu savo pirmaji darbeli ant lino... smile.gif

darbas gražus, tik spalvos bent jau nuotraukoje atrodo neryškios g.gif 4u.gif

QUOTE(zuzanele @ 2011 07 15, 12:19)
Sveikutės 4u.gif
Ateinu su klausimu. Noriu siuvinėt šį paveikslą. Ar tiktų tokia melanžinė Aida? Mano turima žalsvo atspalvio... Rekomenduojama ant pilko audinio siuvinėt...

įtariu, kad gali netikti, nes tada vazonas labai su fonu susilieti gali, ir šiaip toks blankus paveikslas gali gautis unsure.gif rekomenduoju nepagailėti pinigėlių ir nusipirkti tokią spalvą kokią rašo, kažką šviesiai pilko, sodraus 4u.gif

QUOTE(zuzanele @ 2011 07 15, 13:18)
Rodausi su savo pirmuoju rimtu darbu ant lino. Linas iš audinių parduotuvės, net nežinau ar tinkamas siuvinėjimui, bet siuvinėjau ir tiek, akys pavargo, bet rezultatu džiaugiuosi wub.gif Tai - dovana gerai draugei. Nauja buvo tai, kad išmokau siuvinėt langelius. Labai patiko ir gavosi gražus ažūras. Kaspinėlius dariau pati, nes neradau nieko tinkamo, o visokių "dzinguliukų" nesinorėjo. Kaspinėlių dydis apie 1cm. Siuvau pati- savamokslė. Vienu žodžiu, teko daryti daug tokių darbų, kurių nemėgstu. Bet ko nepadarai dėl geros draugės wub.gif 

labai gražu wub.gif labai daug smulkmenų, kurios iki galo išbaigtos, viskas gerai apgalvota thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 07 15, 10:41)
Na nepagalvojau per kurjerius. Visada paštas nepavesdavo.
O gražinimo akte parašyta "girisi stiklo dūžiai", tai ryškiai kažkur trinktelėjo. Kita vertus, dar ačiū jiems, kad man gražino, o ne adresatui sudaužytą nusiuntė  doh.gif Pataisysiu ir bus proga nuvežt smile.gif Ir pamoka bus man ir kitoms, kad geriau apsaugot reikia...



Oi, uzjauciu... As siunciu daznai ir i uzsieni ir Lietuvoje siuvinetus paveisklus. Bet visada dar nuperku papildomai to celofano su burbuliukais, kur pasaugo nuo duziu-didelis maiselis kainuoja tik 0,97 lt ir tada tik dedu i ta voka. dviguba apsauga.
Siunciu visada taip ir visada sekmingai. PASTU tik REGISTRUOTU PIRMENYBINIU SIUNTINIU. tada jau kita diena gali adresatas atsiimti su siuntinio registracijos kodu 9kuris buna ant cekio) visada nusiunciu gavejui. tada tikrai nei pasimes nei ka.
Siulau visoms registruotu ir pirmenybiniu siuntiniu siusti, bei dar karta apsaugoti ivyniojant i papildoma apsaugini maiseli.sekmes 4u.gif
Atsakyti
Zuzanele, labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
o merginos mazdaug kokiom kainom perdavinejat savo darbus? nes nera kitos iseities turiu ir as siuvinet ir parduot nera kitu saltiniu iskur uzsidirbt... nepavydetinoje situacijoje esu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 15, 14:18)
Patinka man linas kaip medžiaga, bet kai reikia siuvinėti, baigia akys išvarvėt doh.gif
Rodausi su savo pirmuoju rimtu darbu ant lino.


Zuzanele-as likau taip suzaveta.. butent taip mano vaizduoteje ir buvo tokie maiseliai-igyvendinai mano svajones:)smile.gif nuostabiai graziai padaryta. puikiai issiuvineta ir apipavidalinta. super! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 07 15, 07:03)
tvikse, as nepatingeciau su 5200 spalva ant juodo pavaryt. Labai lengvai butu ir graziai.Tu cia savo sunei darai? wub.gif o siuvinek taip i viena puse ///// paskui grizk \\\\\ ir gausis xxx mirksiukas.gif


g.gif
kazi ar sune mano ivertintu toki darba lotuliukas.gif tai jei rysiuos butu arba man arba kazkam kitamm smile.gif
hm... bet jeetau net baisu pradet tada bus jei baltu varyt.. nebent su perttraukom siuvint ji g.gif neitin megstu viena spalva varyt tiesiom linijom doh.gif
tai sakot padarius juoda isorini kontura nesiziures sunius? g.gif
QUOTE(glazauskiene @ 2011 07 15, 13:56)
o merginos mazdaug kokiom kainom perdavinejat savo darbus? nes nera kitos iseities turiu ir as siuvinet ir parduot nera kitu saltiniu iskur uzsidirbt... nepavydetinoje situacijoje esu... verysad.gif


as daznai sakau... tiek kiek jis vertas uz tiek niekas nepirks... todel sugebu juos tik dovanot... tad tikrai nezinau kokia kaina butu.. kiek girdejus po 5ct uz kryziuka, bet tokiom kainom vargu ar kas pirktu...
Atsakyti
QUOTE(glazauskiene @ 2011 07 15, 14:56)
o merginos mazdaug kokiom kainom perdavinejat savo darbus? nes nera kitos iseities turiu ir as siuvinet ir parduot nera kitu saltiniu iskur uzsidirbt... nepavydetinoje situacijoje esu... verysad.gif

Aš esu girdėjusi kad po 2ct. už kryzeli bet ir tada gaunasi jau nemenka suma. Vienai moteriškiai kažkada rašiau, šiaip idomumo dėliai paklausti ar kas perka tokia kaina tai atsakė kad užsieniečiai. Bet čia manau irgi dar rasti reikia kas kaip. Pati esu pardavusi kelis metrikus po 50 Lt. bet tai buvo daugiau iš idėjos. Nebuvo tada veiklos, kažkas paprašė ir sutikau išsiuvinėti.
Atsakyti