Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(libaja @ 2011 07 14, 19:18)
Liepos 5 d. išsiunčiau paštu tą paveikslą su ąžuolu žmogui, kurio jubiliejus buvo liepos 10. Ką jūs manot.. šiandien pati gavau tą paveikslą SUDAUŽYTĄ. Stiklas supiltas tiesiai per vidurį  gun_smilie.gif vienoj vietoj paspartas įbrėžtas yra. Ką aš žinau, jaučiu nuvešiu dar, stiklą uždės ir dabar jau po viskam pati pristatysiu tiesiai į namus jam... Labai pavėluotai kad tiktai.... Dar pridavinėdama sakiau, kad gal reik įvyniot kaip nors papildomai, bet ne, į tą plėvelinį voką įdėjo, sakė, bus gerai.  box.gif  bash.gif


Snukius išdaužyt už tokius darbus. Normaliose šalyse visur ryškiai oranžinį lipduką klijuoja, kad dūžtantis daiktas, o ką mūsiškiai daro.
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 07 14, 21:18)
Man asmeniškai mano katinai labiau patinka nei schemoje, ryškesnės spalvos gavosi.
Dabar paburnosiu gerokai ant Lietuvos pašto  gun_rifle.gif

Liepos 5 d. išsiunčiau paštu tą paveikslą su ąžuolu žmogui, kurio jubiliejus buvo liepos 10. Ką jūs manot.. šiandien pati gavau tą paveikslą SUDAUŽYTĄ. Stiklas supiltas tiesiai per vidurį  gun_smilie.gif vienoj vietoj paspartas įbrėžtas yra. Ką aš žinau, jaučiu nuvešiu dar, stiklą uždės ir dabar jau po viskam pati pristatysiu tiesiai į namus jam... Labai pavėluotai kad tiktai.... Dar pridavinėdama sakiau, kad gal reik įvyniot kaip nors papildomai, bet ne, į tą plėvelinį voką įdėjo, sakė, bus gerai.  box.gif  bash.gif

as kai siunciau i minksta popieriu siuvyniojau,ir poto dar i kita ipakavau .
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 07 14, 20:27)
Snukius išdaužyt už tokius darbus. Normaliose šalyse visur ryškiai oranžinį lipduką klijuoja, kad dūžtantis daiktas, o ką mūsiškiai daro.

Aš tai manau, kad tas vokas net iš pašto skyriaus nepajudėjo. Jos ten kažkaip susižvalgė, kad čia pora stotelių tik reiks pavėžėt, ir numetė nežiūrėdamos.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 07 14, 20:27)
o ką mūsiškiai daro.


paspiria ir uzlipe dar pasokineja doh.gif verysad.gif verysad.gif


Libaja, daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Puikus darbeliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 07 14, 21:40)
Aš tai manau, kad tas vokas net iš pašto skyriaus nepajudėjo. Jos ten kažkaip susižvalgė, kad čia pora stotelių tik reiks pavėžėt, ir numetė nežiūrėdamos.

eikejo siusti per kurjeri...o kodel jis pargrizo pas tave?del suduzimo ar kaip?

lyginau pabaigta linini darbeli, iskalbiau susiglamze, tai patikekit, kaip sunkiai issilygino doh.gif
imesiu savo pirmaji darbeli ant lino... smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 14 liepos 2011 - 20:50
QUOTE(libaja @ 2011 07 14, 19:18)

Liepos 5 d. išsiunčiau paštu tą paveikslą su ąžuolu žmogui, kurio jubiliejus buvo liepos 10. Ką jūs manot.. šiandien pati gavau tą paveikslą SUDAUŽYTĄ. Stiklas supiltas tiesiai per vidurį  gun_smilie.gif vienoj vietoj paspartas įbrėžtas yra. Ką aš žinau, jaučiu nuvešiu dar, stiklą uždės ir dabar jau po viskam pati pristatysiu tiesiai į namus jam... Labai pavėluotai kad tiktai.... Dar pridavinėdama sakiau, kad gal reik įvyniot kaip nors papildomai, bet ne, į tą plėvelinį voką įdėjo, sakė, bus gerai.  box.gif  bash.gif


brrr... baisuma kazkokia doh.gif doh.gif
bus baisu besiust kazka tokio... geriau asmeniskai perdavinesiu visgi...
nors arodo zmogui nei is sio nei is to netiketai kauti toooki siuntinuka turetu buti kuurkaas didesne nuostaba g.gif

ach aciu kad dalinates savo triusu visos smile.gif labai smagu pasizvalgyti smile.gif

o as va turiu klausimeli...
kaip man siuvinet si suniuka?
ar baltai kryziuot ant juodos medziagos (bet tada man rodos bereikalingai daug siulo ir darbo sueitu.. )
ar ant baltos medziagos juodus kryziukus daryt? bet va tada kazkaip reiktu isorini kontura formuot... bet ar ziuresis tada sis baltukas?o juodai fona kryziuot irgi ranka sunkiai kyla...

va ir nesuprantu kokia ideja sios schemos biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2011 07 15, 00:15)
ach aciu kad dalinates savo triusu visos smile.gif labai smagu pasizvalgyti smile.gif

o as va turiu klausimeli...
kaip man siuvinet si suniuka?
ar baltai kryziuot ant juodos medziagos (bet tada man rodos bereikalingai daug siulo ir darbo sueitu.. )
ar ant baltos medziagos juodus kryziukus daryt? bet va tada kazkaip reiktu isorini kontura formuot... bet ar ziuresis tada sis baltukas?o juodai fona kryziuot irgi ranka sunkiai kyla...

va ir nesuprantu kokia ideja sios schemos biggrin.gif


Nesu sunu zinove, bet pagoogle'ïnus ismeta, kad tai skotu terjeras, o dar labiau pasigilinus, kad jie buna ir juodi, ir balti.
http://www.google.ie...0l181l616l1.4l5
Tai daryk, ka nori: baltukas zaliame fone, baltukas roziniame fone, juodukas baltame, juodukas melyname. nors kazkaip tokio tipo terjerai buna apkirpti baltai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toli: 15 liepos 2011 - 00:11
na jei iki veisles nukrypstam tai cia vakaru skotijos baltasis terjeras 4u.gif
o jie tik balti ir tebuna smile.gif

esme ta kad as ir noriu balto suniuko juodiais konturais...

bet va kyla klausimas ar ta balta spalva daryt ant juodos medziagos (bet tada reiktu klaikiai daug darbuotis baltu siulu kas nelabai zavi, o ir klausimas ar atrodytu gerai? ) ar formuot kazkaip juoda silueta isorini, kad nereiktu viso fono juodai varyt... tik klausimas ar tai gerai atrodytu? g.gif

niekad nesu darius tokiu siluetiniu siuvinuku tai sunku suvokt koks gali rezultatas buti abiem atvejais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tvikse: 15 liepos 2011 - 00:25
tvikse, as nepatingeciau su 5200 spalva ant juodo pavaryt. Labai lengvai butu ir graziai.Tu cia savo sunei darai? wub.gif o siuvinek taip i viena puse ///// paskui grizk \\\\\ ir gausis xxx mirksiukas.gif
Atsakyti
Na nepasiseke su tuom paveikslu ziauriai, bet ne tik LT tokios nesamones daros. Teko viena syk is vokieciu siuntinuko laukt 3,5 men. Jau buvom prarade vilti, kad isvis kada nors mes ji atgausim
Taigi visur kurjozu buna wink.gif O paveikslus kai siunciu visada ant stiklo dedu stora kartona (toks kaip dezes buna-gofruotas kartonas) ir tik tada dedu i puslelini voka. Visada nukeliauja sveiki wink.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 07 14, 21:14)
eikejo siusti per kurjeri...o kodel jis pargrizo pas tave?del suduzimo ar kaip?

Na nepagalvojau per kurjerius. Visada paštas nepavesdavo.
O gražinimo akte parašyta "girisi stiklo dūžiai", tai ryškiai kažkur trinktelėjo. Kita vertus, dar ačiū jiems, kad man gražino, o ne adresatui sudaužytą nusiuntė doh.gif Pataisysiu ir bus proga nuvežt smile.gif Ir pamoka bus man ir kitoms, kad geriau apsaugot reikia...
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Ateinu su klausimu. Noriu siuvinėt šį paveikslą. Ar tiktų tokia melanžinė Aida? Mano turima žalsvo atspalvio... Rekomenduojama ant pilko audinio siuvinėt...
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 15 liepos 2011 - 11:19