Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Dvi @ 2011 07 14, 13:14)
Aga, per vieną siūlą. Kokio dydžio pamatuoti tiksliai nebegaliu, bet vidinis langas bus maždaug 24 x 33 cm. Normalaus dydžio kabinamas paveiksliukas.

Ei tu sau... Turėtų būt kaip tapytas paveikslas. Labai gražu.
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 07 14, 01:02)
Man iremintas labai graziai ziuris  thumbup.gif

4u.gif

QUOTE(zuzanele @ 2011 07 14, 08:16)
Įrėmintas labai įdomiai, net pats darbas jame geriau atrodo mirksiukas.gif O dėl apatinės eilutės, tai ir man ji prieš visą darbą labai smulkutė atrodo. Bet gal tik atrodo... rolleyes.gif

4u.gif

QUOTE(Sela:) @ 2011 07 14, 10:07)
Nors as nemegstu iremintu metriku, bet kaip paveikslas visai gerai atrodo thumbup.gif Man graziau, kai metrikai ant albumu virseliu puikuojasi


4u.gif

QUOTE(Dvi @ 2011 07 14, 11:34)
Ir as pasirodau savo ireminta MTSA bijuna.

Labai gražus bijūnas, siuvinėjau ir aš vieną, labai smagiai siuvinėjosi, planuoju ir aš daugiau išsiuvinėti smile.gif

QUOTE(rasiux- @ 2011 07 14, 11:57)
Aš visai nekritikuočiau jo- visai geras, o ir įrėminimas labai tinka  4u.gif


4u.gif

QUOTE(libaja @ 2011 07 14, 12:51)

Mieli darbeliai 4u.gif

Ačiū visoms už gerus žodžius mano metrikui, nuraminot, kad ne man vienai jis gražus blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Visas galima girti uz tai. kad siltomis dienomis randate laiko siuvinejimui smile.gif !
Nes man vangiai procesai juda blush2.gif

Dar pamenu cia kazkurios uzrasyta legendine fraze gimtadieniui ( pvz 18 + kazkiek metu patirties), kaip galvojat ar prie geliu (atvirukui) tinka toks uzrasas ar tik prie kokio juokingo paveiksliuko g.gif 4u.gif ?
Atsakyti
Merginos o kareiviska tematika gal turit nedideli paveiksliuka"? vienam draugui noriu mobiliojo dekliuka padaryt smile.gif
Atsakyti
Tikrai nuostabus darbai: Dvi-labai subtilus ir grazus darbelis ant lino..
Libaja-man tavo katinai dar grazesni nei schemoje nurodytais siulais siuvineti. tokie isskirtiniai, labai geria parinktos pereinamos spalvos-super thumbup.gif
P.Sh - metrikiukai man ir is pradziu buvo uzkliuve-atrode per dideles tos meylnos rvardo raides-bet reminimo variantas-superinis- labai tinka ir pagyvina paveiksliuka, geria padaryta drinks_cheers.gif
Dziuliki - liutukas fainas, bet is tikruju noretusi ryskesnio fono (pacios pagalveles spalvos) arba pasiulyciau tamsesne-kokia violetine pvz ar meyna juostele perverti konturus ir bantuka uzristi, tada isrysketu pats paveiksliukas mirksiukas.gif
Zmama - darbeliai labai faini, ypac tie drugeliai. jau seniai buvau juos nuziurejus, tik nemaciau siuvinetu-atrodo fantastiskai-laukiam galutinio rezultato reminto paveiskliuko ir idomu butu kokio dydzio guanasi?
sekems visoms auksarankes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2011 07 14, 11:34)
Ir as pasirodau savo ireminta MTSA bijuna. Siuvinejau sau, zadejau dar kelis

nuostabus

QUOTE(libaja @ 2011 07 14, 12:51)
Dvi, čia per 1 langiuką? Kokio dydžio paveikslas? Labai nemažas atrodo. Tikrai gražu.

Rodausi savo ką tik iškeptą improvizaciją katinų tema smile.gif Neturėjau rožinių-raudonų atspalvių, tai naudojau vieną melanžinį siūlą. Kitas spalvas irgi susirankiojau iš turimų.

mieli ir šilti darbai
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 07 14, 12:51)

Rodausi savo ką tik iškeptą improvizaciją katinų tema smile.gif Neturėjau rožinių-raudonų atspalvių, tai naudojau vieną melanžinį siūlą. Kitas spalvas irgi susirankiojau iš turimų.

Libaja, neseniai tokį pat siuvinėjau, bet pirkau visas nurodytas spalvas nes dar siūlų nieko neturiu, tai vakoks gavos : user posted image
Tavo variantas man irgi labai patinka, šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2011 07 13, 22:12)
Labai gražūs ir kruopštūs. Pritarsiu kitoms dėl pieštuko, daug neigiamų atsiliepimų girdėjusi. O ar man rodosi ar tikrai kryžiukai ne į vieną pusę guli? ax.gif
Gerulis  thumbup.gif
Orchidėja  wub.gif

O aš įrėminau Uodegytės pakritikuotą metriką  blush2.gif Nu man jis kažkuo patinka ir viskas, šeimyna apsidžiaugė gavus tai ir gerai...


puikiai atrodo,bet kojytes suspaustos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 14 liepos 2011 - 16:57
sveikos 4u.gif
noriu paklausti vieno kvailo klausimo blush2.gif jeigu reikia sumaisyti du siulus, tai tiesiog taip paprastai, padalini abu per puse ir sumaisai? blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lialkaa @ 2011 07 14, 17:51)
sveikos 4u.gif
noriu paklausti vieno kvailo klausimo  blush2.gif  jeigu reikia sumaisyti du siulus, tai tiesiog taip paprastai, padalini abu per puse ir sumaisai? blush2.gif  doh.gif


Imi vieną siūliuką vienos spalvos, kitą kitos. Sudedi kartu, veri į adatą ir siuvinėji. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 07 14, 16:05)
P.Sh - metrikiukai man ir is pradziu buvo uzkliuve-atrode per dideles tos meylnos rvardo raides-bet reminimo variantas-superinis- labai tinka ir pagyvina paveiksliuka, geria padaryta  drinks_cheers.gif

4u.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2011 07 14, 17:57)
puikiai atrodo,bet kojytes suspaustos  unsure.gif

4u.gif
Atsakyti
Man asmeniškai mano katinai labiau patinka nei schemoje, ryškesnės spalvos gavosi.
Dabar paburnosiu gerokai ant Lietuvos pašto gun_rifle.gif

Liepos 5 d. išsiunčiau paštu tą paveikslą su ąžuolu žmogui, kurio jubiliejus buvo liepos 10. Ką jūs manot.. šiandien pati gavau tą paveikslą SUDAUŽYTĄ. Stiklas supiltas tiesiai per vidurį gun_smilie.gif vienoj vietoj paspartas įbrėžtas yra. Ką aš žinau, jaučiu nuvešiu dar, stiklą uždės ir dabar jau po viskam pati pristatysiu tiesiai į namus jam... Labai pavėluotai kad tiktai.... Dar pridavinėdama sakiau, kad gal reik įvyniot kaip nors papildomai, bet ne, į tą plėvelinį voką įdėjo, sakė, bus gerai. box.gif bash.gif
Atsakyti