Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

ačiū visoms už įvertinimus 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 07 13, 19:41)
turiu 23vnt iš aha kukuruzų. 2x2 cm. Jei tinka - laukiu į AZ adresiuko, atsiusiu, arba jei labai arti bus, tai į paštą įdėsiu  biggrin.gif
Ačiū! Jeigu per naktį kokios kitos idėjos nepasigausiu - ryt susirašysim wink.gif

QUOTE(Dzenete @ 2011 07 13, 19:45)
O abėcėlė lietuviška ar angliška. Aš angliškų turiu daugybę, bet kaip sužaisti su tomis lietuviškomis raidėmis.

Improvizuosiu lietuvišką. Darželyje tikrai angliška nereikalinga.
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 07 13, 22:32)
Ačiū! Jeigu per naktį kokios kitos idėjos nepasigausiu  - ryt susirašysim wink.gif
Improvizuosiu lietuvišką. Darželyje tikrai angliška nereikalinga.

Na bus tikrai labai įdomu rezultatą pamatyti. Aš kažkada galvojau apie tokį darbeli savo dukrytei, na bet nėra ryžto ir tiek, nes nemažai dar reiktu ir savos kūrybos.
Atsakyti
Nuostabus visu darbeliai smile.gif tiek daug noreciau padaryti smile.gif dabar siuvineju metrikus su meskiukais ant balioniuku, bet labai blogos kokybes turbut, nes kai atsispausdinau nuotrauka, tai puses nematau, tad ziuresim kad cia gausis. o stai baigtas mano liutukas...nzn duodu jusu teismui, bet man cia kazko truksta, ir nezinau kaip cia graziai pakoreguoti, bandziau apsiuti kryzeliu, ale kazkaip negraziai gaunasi.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2011 07 13, 13:47)
o čia ir mano paskutiniai darbeliai  biggrin.gif


Man irgi pats paciausias pasirode tas su drugeliais. Toks neispasakytai svelnus wub.gif

O gal Cars schemute pasidalintum? kaip tik ieskau kazko 6 metu proga berniukui...

QUOTE(P.Sh. @ 2011 07 13, 14:12)
O aš įrėminau Uodegytės pakritikuotą metriką  blush2.gif Nu man jis kažkuo patinka ir viskas, šeimyna apsidžiaugė gavus tai ir gerai...



Man iremintas labai graziai ziuris thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~Dziuliki~ @ 2011 07 14, 00:46)
Nuostabus visu darbeliai smile.gif tiek daug noreciau padaryti smile.gif dabar siuvineju metrikus su meskiukais ant balioniuku, bet labai blogos kokybes turbut, nes kai atsispausdinau nuotrauka, tai puses nematau, tad ziuresim kad cia gausis. o stai baigtas mano liutukas...nzn duodu jusu teismui, bet man cia kazko truksta, ir nezinau kaip cia graziai pakoreguoti, bandziau apsiuti kryzeliu, ale kazkaip negraziai gaunasi.


man tai labai gražiai gavos, paprastai, subtiliai..

Galima juostele prisiūti mirksiukas.gif Ryškią..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 14 liepos 2011 - 05:41
QUOTE(P.Sh. @ 2011 07 13, 22:12)
O aš įrėminau Uodegytės pakritikuotą metriką  blush2.gif Nu man jis kažkuo patinka ir viskas, šeimyna apsidžiaugė gavus tai ir gerai...

Įrėmintas labai įdomiai, net pats darbas jame geriau atrodo mirksiukas.gif O dėl apatinės eilutės, tai ir man ji prieš visą darbą labai smulkutė atrodo. Bet gal tik atrodo... rolleyes.gif

QUOTE(~Dziuliki~ @ 2011 07 14, 01:46)
o stai baigtas mano liutukas...nzn duodu jusu teismui, bet man cia kazko truksta, ir nezinau kaip cia graziai pakoreguoti, bandziau apsiuti kryzeliu, ale kazkaip negraziai gaunasi.

Aš apsiūčiau ryškia juostele ar kokiu ryškiu mezginuku, nes darbas susilieja su pagalvėle. Tada darbas išryškėtų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 07 13, 17:47)
Pasirodau nuotraukų albumą  ax.gif

Nerealus. 4u.gif

QUOTE(ZMama @ 2011 07 13, 20:47)
čia ir mano paskutiniai darbeliai  biggrin.gif

Labai grazu thumbup.gif Ir man paskutinis wub.gif

QUOTE(P.Sh. @ 2011 07 13, 21:12)
O aš įrėminau Uodegytės pakritikuotą metriką 

Nors as nemegstu iremintu metriku, bet kaip paveikslas visai gerai atrodo thumbup.gif Man graziau, kai metrikai ant albumu virseliu puikuojasi geda2:

QUOTE(~Dziuliki~ @ 2011 07 14, 00:46)
stai baigtas mano liutukas.

Puikus darbelis thumbup.gif
Atsakyti
Ir as pasirodau savo ireminta MTSA bijuna. Siuvinejau sau, zadejau dar kelis siuvineti i kompanija, bet va prireike skubiai kolegei dovanos ir teko istraukti is spintos. Jei noras pasikabinti sau nepraeis, teks siuvineti kada nors dubli.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 14 liepos 2011 - 11:00
QUOTE(P.Sh. @ 2011 07 13, 20:12)
O aš įrėminau Uodegytės pakritikuotą metriką  blush2.gif

Aš visai nekritikuočiau jo- visai geras, o ir įrėminimas labai tinka 4u.gif
Dvi- kaip visada puiku wub.gif
Atsakyti
Dvi, čia per 1 langiuką? Kokio dydžio paveikslas? Labai nemažas atrodo. Tikrai gražu.

Rodausi savo ką tik iškeptą improvizaciją katinų tema smile.gif Neturėjau rožinių-raudonų atspalvių, tai naudojau vieną melanžinį siūlą. Kitas spalvas irgi susirankiojau iš turimų. user posted image

Na o šitą radau tvarkydama siuvinėjimo dėžę... Kažkada jis mano padarytas, voliojosi kelis metu. dabar išploviau, bet ką toliau daryt neišmanau. Gal ant kokio krikštynų albumo įmontuosiu... Visgi ta blizgi Aida g.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libaja: 14 liepos 2011 - 11:52
QUOTE(libaja @ 2011 07 14, 12:51)
Dvi, čia per 1 langiuką? Kokio dydžio paveikslas? Labai nemažas atrodo. Tikrai gražu.

Aga, per vieną siūlą. Kokio dydžio pamatuoti tiksliai nebegaliu, bet vidinis langas bus maždaug 24 x 33 cm. Normalaus dydžio kabinamas paveiksliukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 14 liepos 2011 - 12:15