Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zuzanele @ 2011 07 13, 19:28)
Jau koks grožis wub.gif

ačiū - ilgai brandintas ax.gif schemutė ypatingo nekokybiškumo, bet verta buvo vargti.
Papildyta:
QUOTE(libaja @ 2011 07 13, 09:57)
Merginos, klausiu patarimo:

darželio grupei pažadėjau išsiuvinėti ABC. Dabar pagalvojau, kad ji kaip paveikslas bus nelabai funkcionali. Dar su auklėtojom pasitariau - siuvinėsiu atskiras raideles gal ant plastikinės Aidos, kad vaikučiai galėtų jas sudėliot, pačiupinėt... Kaži, ar rasčiau kur magnetukų, tokių, kaip būna įdėti į kokius kukurūzus ar varškytes, plonyčiai, kad galėčiau ant jų klijuoti raidukes ? Ar ant lipučkių bandyt daryt...  g.gif

turiu 23vnt iš aha kukuruzų. 2x2 cm. Jei tinka - laukiu į AZ adresiuko, atsiusiu, arba jei labai arti bus, tai į paštą įdėsiu biggrin.gif
Atsakyti
Nu nebūk pusantros paros namie ir prirašyta daugybe psl biggrin.gif
QUOTE(tiesiog3 @ 2011 07 12, 13:30)
ech, grazus darbeliai, taip malonu akis paganyt  wub.gif
Dzenetes serija ireminta irgi graziai ziurisi  thumbup.gif  kur kabinsi?  g.gif

Ten įrėminti pavyzdiniai darbai, mano dar neįrėminti, nes tik 3 įpusėjau. Planuoju kabinti dukrytės kambaryje (kai toki turės biggrin.gif ) Dar turėjau mintį kad 4 mokyklos laikų draugės pasiliktumėme po vieną, bet nespėsiu iki mūsų pasimatymo išsiuvinėti, o kitas gali įvykti ir po kelių metų.

QUOTE(libaja @ 2011 07 13, 09:57)
Merginos, klausiu patarimo:

darželio grupei pažadėjau išsiuvinėti ABC. Dabar pagalvojau, kad ji kaip paveikslas bus nelabai funkcionali. Dar su auklėtojom pasitariau - siuvinėsiu atskiras raideles gal ant plastikinės Aidos, kad vaikučiai galėtų jas sudėliot, pačiupinėt... Kaži, ar rasčiau kur magnetukų, tokių, kaip būna įdėti į kokius kukurūzus ar varškytes, plonyčiai, kad galėčiau ant jų klijuoti raidukes ? Ar ant lipučkių bandyt daryt...  g.gif

O abėcėlė lietuviška ar angliška. Aš angliškų turiu daugybę, bet kaip sužaisti su tomis lietuviškomis raidėmis.
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 07 13, 17:47)
Pasirodau nuotraukų albumą  ax.gif


Labai gražu wub.gif
O tu pati darai aplanką g.gif Mano svajonė padaryti vaikams albumus su metrikais ant viršelio /juos jau turiu/, bet niekaip nesumąstau, kaip tą albumą sukonstruoti. O Tu imi jau gatavą albumą ir jį apvelki aplanku g.gif
Atsakyti
QUOTE(CeRu @ 2011 07 13, 20:02)
Labai gražu wub.gif
O tu pati darai aplanką g.gif Mano svajonė padaryti vaikams albumus su metrikais ant viršelio /juos jau turiu/, bet niekaip nesumąstau, kaip tą albumą sukonstruoti. O Tu imi jau gatavą albumą ir jį apvelki aplanku g.gif

ačiū
taip, gatava apvelku. Visi 3 buvo dovanų gaminti. Susitepus siuvinukui - galima nuimt ir išskalbt. Taip pat jei albumas suplyš nuo žiūrėjimo biggrin.gif Kas dabar pas mene vyksta, galima pakeist kitu, nes standartinis albumas.
Savo mažajam neišsirinkus paveiksliuko dar ant albumo, darysiu didelėms nuotraukoms, kad galima darželio mokyklos nuotraukas sudėt. Šneku apie tą albumą kur prisiklijuoja foto prie lipnaus paviršiaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 13 liepos 2011 - 19:38
Sveikutės,

visų darbeliai nerealūs 4u.gif 4u.gif 4u.gif , o čia ir mano paskutiniai darbeliai biggrin.gif

orchidėja, kuri išsiuvinėta ant lino atrodo nerealiai, bet šiaip ji man lb, lb wub.gif

user posted image

atvirutės vaikų gimtadienio progą

user posted image

Dabartinis darbelis, kurį dabar siuvinėju biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 07 13, 17:47)
Pasirodau nuotraukų albumą  ax.gif



Pasaka wub.gif

QUOTE(ZMama @ 2011 07 13, 20:47)
Sveikutės,



thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2011 07 13, 21:47)
visų darbeliai nerealūs  4u.gif  4u.gif  4u.gif , o čia ir mano paskutiniai darbeliai  biggrin.gif

Labai gražių darbelių pažėrei mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(astuliene @ 2011 07 12, 14:28)
na pasirodau savo pirmuosius darbelius nebaigti dar

Labai gražūs ir kruopštūs. Pritarsiu kitoms dėl pieštuko, daug neigiamų atsiliepimų girdėjusi. O ar man rodosi ar tikrai kryžiukai ne į vieną pusę guli? ax.gif

QUOTE(murkse @ 2011 07 13, 17:47)
Pasirodau nuotraukų albumą 

Gerulis thumbup.gif

QUOTE(ZMama @ 2011 07 13, 20:47)
Sveikutės,

Orchidėja wub.gif

O aš įrėminau Uodegytės pakritikuotą metriką blush2.gif Nu man jis kažkuo patinka ir viskas, šeimyna apsidžiaugė gavus tai ir gerai...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2011 07 13, 20:47)
Sveikutės,

visų darbeliai nerealūs  4u.gif  4u.gif  4u.gif , o čia ir mano paskutiniai darbeliai  biggrin.gif

orchidėja, kuri išsiuvinėta ant lino atrodo nerealiai, bet šiaip ji man lb, lb  wub.gif

paskutinis pats pačiausiais

QUOTE(P.Sh. @ 2011 07 13, 21:12)
O aš įrėminau Uodegytės pakritikuotą metriką  blush2.gif Nu man jis kažkuo patinka ir viskas, šeimyna apsidžiaugė gavus tai ir gerai...

gražus metrikas
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 07 13, 17:47)
Pasirodau nuotraukų albumą  ax.gif

gražus siuvinys, o ir įgyvendintas labai gražiai 4u.gif

QUOTE(ZMama @ 2011 07 13, 20:47)
, o čia ir mano paskutiniai darbeliai  biggrin.gif

kokie mieli visi darbeliai wub.gif

QUOTE(P.Sh. @ 2011 07 13, 21:12)
O aš įrėminau Uodegytės pakritikuotą metriką  blush2.gif Nu man jis kažkuo patinka ir viskas, šeimyna apsidžiaugė gavus tai ir gerai...

o man jis patinka thumbup.gif gal tik paskutinė eilutė (ūgis, svoris, laikas) šiek tiek per smulkiai, bent jau nuotraukoj taip atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 07 13, 15:47)

laimingas sunelis,tokia mama turedamas!

QUOTE(ZMama @ 2011 07 13, 18:47)


man,kaip orchideju myletojai,tai orchidejos,orchidejos thumbup.gif

QUOTE(P.Sh. @ 2011 07 13, 19:12)


grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 07 13, 21:17)
gražus metrikas



QUOTE(Metaxa @ 2011 07 13, 21:31)
o man jis patinka thumbup.gif gal tik paskutinė eilutė (ūgis, svoris, laikas) šiek tiek per smulkiai, bent jau nuotraukoj taip atrodo rolleyes.gif



QUOTE(Laura81r @ 2011 07 13, 21:57)


Ačiū už gerą žodį 4u.gif Dėl smulkumo - nuotraukoj tikrai taip atrodo, bet ištikro visai normaliai smile.gif
Atsakyti