Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Na metrikiukai tikrai labai dailus, tikiuos pavyks piestuka isplaut unsure.gif
As tai kai neturedavau markerio, tai su siulu susidygsniuodavau, kad 10 langiuku ir gaudavos panasiai kaip suzymeta markeriu (laiko savaime suprantama atima, bet nors gali but garantuota, kad nesusigadins darbas wink.gif ) Arba uzsisakykit internetu markeri - atkeliaus daugiu daugiausiai per savaite wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate0111 @ 2011 07 12, 22:45)
Na štai mano Rožės jau rėmuose. Labai nepeikit, nes rėminau pati, kol kas šis rėmas tik laikini siuvinio "namai", kai bus daugiau pinigėlių, paveikslas bus perrėmintas rėminimo centre.

P.S. Į nelygumus nekreipti dėmesio, ten tik atspindžiai, realiai jų nėra  biggrin.gif



Net ir darbeliui laikinuose namuose turetu buti palikta daugiau laisvos vietos apacioje nei virsuje, o is sonu - po lygiai smile.gif Tavo darbelis dabar labai i kaire puse pasislinkes ir yra siek tiek per zemai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 07 12, 10:48)
Man po dvieju metu nesiuvinejimo ir liko geltoni nezymus dryzeliai, tai taip ir palikau, nes nejo isplaut blush2.gif  Taip ir ireminau, is arti tik matos nezymiai  blush2.gif

Karta ir man neissiplone tas markris, nors paprastai issiplaudavo g.gif Bet, kazkada jau rasiau, man padejo Amway purskiamas demiu isemejas. Isnyko visos zymes thumbup.gif

Visu darbeliai superiniai. thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, klausiu patarimo:

darželio grupei pažadėjau išsiuvinėti ABC. Dabar pagalvojau, kad ji kaip paveikslas bus nelabai funkcionali. Dar su auklėtojom pasitariau - siuvinėsiu atskiras raideles gal ant plastikinės Aidos, kad vaikučiai galėtų jas sudėliot, pačiupinėt... Kaži, ar rasčiau kur magnetukų, tokių, kaip būna įdėti į kokius kukurūzus ar varškytes, plonyčiai, kad galėčiau ant jų klijuoti raidukes ? Ar ant lipučkių bandyt daryt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2011 07 13, 07:42)
Net ir darbeliui laikinuose namuose turetu buti palikta daugiau laisvos vietos apacioje nei virsuje, o is sonu - po lygiai smile.gif Tavo darbelis dabar labai i kaire puse pasislinkes ir yra siek tiek per zemai smile.gif



Žinau 4u.gif bet... yra viena bėda, nei apačioje, nei viršuje negaliu palikti nei po daugiau nei po mažiau vietos, kadangi laisvos medžiagytės nėra, viršus ir apačia užlenkta vos po ~ 1 cm. Šitam siuviniui šis rėmas per didelis. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2011 07 13, 09:42)
Net ir darbeliui laikinuose namuose turetu buti palikta daugiau laisvos vietos apacioje nei virsuje, o is sonu - po lygiai smile.gif Tavo darbelis dabar labai i kaire puse pasislinkes ir yra siek tiek per zemai smile.gif



Pritariu drinks_cheers.gif Darbelis toks grazus, prabangus. O ireminimas apgadino... Kreivai i kaire puse pasislinkes ir geriau jau apacioje daugiua palikti nei virsuje.
Nepagailekit pinigeliu, ireiminkite su pasportu, dailiuose remuose. Bus ispudinga.
Zinau kaip buna, tie "laikini" namukai daznai tampa visam laikui.. nes nerak aip prisiruosti:) tad is musu gausi spyri-toks grazus darbelis negali buti taip paliktas. Juk tiek darbo ideta-kokios spalvos, labai nuostabus darbas reikalauja gero ireminimo! sekmes 4u.gif
Atsakyti
dėl markerio - aš anksčiau braižydavau, ir dabartinė mano balerina subraižyta langeliais, bet vėliau sugalvojau daryti kitaip - nebraižyti visų langelių, o tik langelių kampučius taškeliais susižymėti, ir visai man šitas metodas patiko, kai smulki medžiaga tai tie taškeliai netoli vienas kito ir linijos tarp jų savaime akyse stovi 4u.gif esu bandžiusi ir dygsniuoti - man nepatiko, nežinau kodėl bet nemiela buvo siuvinėti, greitai išardžiau schmoll.gif
o su pieštuku ir aš esu nusvilusi, nors žymėjau tik darbo kraštus, paties darbo "rėmus", tai ne tokia problema, vis ne darbo centre langeliai like. O kadangi ir visas tas darbas nepavykęs tai kažkaip nelabai ir gaila kad iš arti įsižiūrėjus vis dar matosi pieštuko žymė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 07 13, 13:03)
Pritariu drinks_cheers.gif  Darbelis toks grazus, prabangus. O ireminimas apgadino... Kreivai i kaire puse pasislinkes ir geriau jau apacioje daugiua palikti nei virsuje.
Nepagailekit pinigeliu, ireiminkite su pasportu, dailiuose remuose. Bus ispudinga.
Zinau kaip buna, tie "laikini" namukai daznai tampa visam laikui.. nes nerak aip prisiruosti:) tad is musu gausi spyri-toks grazus darbelis negali buti taip paliktas. Juk tiek darbo ideta-kokios spalvos, labai nuostabus darbas reikalauja gero ireminimo! sekmes 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 07 13, 02:57)
darželio grupei pažadėjau išsiuvinėti ABC. Dabar pagalvojau, kad ji kaip paveikslas bus nelabai funkcionali. Dar su auklėtojom pasitariau - siuvinėsiu atskiras raideles gal ant plastikinės Aidos, kad vaikučiai galėtų jas sudėliot, pačiupinėt... Kaži, ar rasčiau kur magnetukų, tokių, kaip būna įdėti į kokius kukurūzus ar varškytes, plonyčiai, kad galėčiau ant jų klijuoti raidukes ? Ar ant lipučkių bandyt daryt...  g.gif


Pas mus beveik kiekvienoj istaigoj, kuioj gali apsilankyt vaikai, kabo ABC. Nuo 6men-1.5 m jie bando dainuot ta ABC dainele, o nuo 2-2.5 mokos atpazint raidytes. Tai ta ABC tikai pavercia (namie mes neturim, t.y. turim kitais pavidalais). Maniske jau praktiskai atskiria visas raidytes, paraso tik puse.

jei vis delto galutinai apsispresit siuvinet atskiras, bent jau pas mus plonu magnetuku buna pirkt rankdarbiu parduotuvese, jei nebuna atskirai, buna kartu su kai kuriais putu rinkinukais gana nemazai ju pvz toks galetu but
Gal pasiteiraukit aukletoju, kur galima gaut tu magnetuku, gal jos turi va panasiu rankdarbiniu rainkinuku tiesiog pamirso, kad ir juose buna magneteliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astuliene @ 2011 07 12, 14:28)
na pasirodau savo pirmuosius darbelius nebaigti dar :gedaaa: bet laukiu remeliu

LABAI LABAI MEILŪS 4u.gif viršutinį ir pati esu darius wub.gif
Atsakyti
Pasirodau nuotraukų albumą ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 07 13, 18:47)
Pasirodau nuotraukų albumą  ax.gif

Jau koks grožis wub.gif
Atsakyti