Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(astuliene @ 2011 07 12, 15:47)
kai yra didelis noras tai nesunku aišku kantrybės ir kruopštumo reik kaip ir visuose darbeliuose,o braižiau tai su paprastu pieštuku  blush2.gif
dabar ieškosiuos kitai dukrytei metriko man šis kūdikėlis pats gražiausias,bet vienodu nenoriu,kažkada mačiau kur moteris laiko kūdiki reiks pasiieškot  ax.gif

su piestuku? g.gif o issiplaus?

man atrodo yra vervaco mama su kudikiu, man jis lb grazus ir planuose yra...kazkur schemute net turiu, tik nzn ar pc ar kompakte g.gif
Atsakyti
QUOTE(astuliene @ 2011 07 12, 14:47)
kai yra didelis noras tai nesunku aišku kantrybės ir kruopštumo reik kaip ir visuose darbeliuose,o braižiau tai su paprastu pieštuku  blush2.gif
dabar ieškosiuos kitai dukrytei metriko man šis kūdikėlis pats gražiausias,bet vienodu nenoriu,kažkada mačiau kur moteris laiko kūdiki reiks pasiieškot  ax.gif

Bijau, kad sugadinote tokius dailius darbelius verysad.gif pieštukas neišsiplauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 07 12, 15:54)
mergaitės,
nebraižykit pieštuku medžiagos, neatsiplauna



Atsiplauna, bent jau man visada drinks_cheers.gif
tik spausti piestuko nereikia braizant, su viakisku sampunu plaunu, ne karstu vandeniu ri atsiplauna-tiesa, as tik konturus paveisklo braizau, ne langeliais.

FB-tai facebook'as? kur jus renkates ten? idomu butu ir ten pabendrauti. ikelkite nuoroda. kazkaip visada pagalvodavau kas gi slepiasi uz tu slapyvardziu:)smile.gifsmile.gifsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 07 12, 15:45)
*Atsiplauna, bent jau man visada drinks_cheers.gif
tik spausti piestuko nereikia braizant, su viakisku sampunu plaunu, ne karstu vandeniu ri atsiplauna-tiesa, as tik konturus paveisklo braizau, ne langeliais.

** kazkaip visada pagalvodavau kas gi slepiasi uz tu slapyvardziu:)smile.gifsmile.gifsmile.gif

*jei jau istiktuku buna su specialiais tokiems darbams skirtais rankdarbiais, tai gyvenime nerizikuociau braižyti su pieštuku schmoll.gif net silpna pasidare, kai pamaciau sulanguotus piestuku darbelius swoon.gif
**o man visiskai neidomu, idomiausia patys darbai ir visiskai nesvarbu kokiu vardu ar pavarde darbstuole registruota. Smagu prisijungti butu tik del bendraminciu grupes rolleyes.gif
Atsakyti
cia mano pirmieji darbai,matysiu kaip ar atsiplaus o braiziau su piestuku ,nes neradau pas save pirkt miesteli ax.gif o be jokiu konturu kazin ar isiuvineciau ir tip regejimas prastas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(astuliene @ 2011 07 12, 18:15)
cia mano pirmieji darbai,matysiu kaip ar atsiplaus o braiziau su piestuku ,nes neradau pas save pirkt miesteli  ax.gif o be jokiu konturu kazin ar isiuvineciau ir tip regejimas prastas  blush2.gif

astuliene, jei nerandi specialaus markerio (nors visada galima nusipirkti internetu wink.gif ), tai galima tiesiog susidygsniuoti medžiagėlę 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif Va dar vienas mano zmogeliukas, ka tik baigtas rolleyes.gif
http://s015.radikal....44ce8cbe91a.jpg
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 07 12, 10:36)
reiskias negalima jo ilgai laikyti  unsure.gif teks plaut lauk,kur esu susizymejusi  unsure.gif

mano darbas subraižytas su tokiu markeriu po Lietuva keliavo metus (RR-o žaidyme) ir nieko, išsiplovė siskas ok .
naudojau ji 2,5 m. , ir numirė vargšas, tiek darbų išpiešes biggrin.gif dabar nusipirkau nauja toki pati, nes jis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astuliene @ 2011 07 12, 15:28)
na pasirodau savo pirmuosius darbelius nebaigti dar :gedaaa: bet laukiu remeliu

Labai gražūs darbai. Bet pieštuku aš nebebraižau. Vieną darbą nežinodama susibraižiau, tai gerai, kad siuvinėjosi fonas, tai nežymiai persimato tik per šviesiu siūlus. O jei nebūtų fono, tai visą darbą būtų galima padėt giliai į spintą doh.gif
Atsakyti
[quote=Princesė,2011 07 12, 15:45]
Atsiplauna, bent jau man visada drinks_cheers.gif
tik spausti piestuko nereikia braizant, su viakisku sampunu plaunu, ne karstu vandeniu ri atsiplauna-tiesa, as tik konturus paveisklo braizau, ne langeliais.

[/quote

Tikrai tiesa- viskas atsiplaunas, nes ir pati tik paprastu piestuku darbelius susibraizau. Kazkaip ismokau piestuko nebespausti ir man geresnes priemones uz sia - nebera smile.gif
Atsakyti
Vadinasi pieštukas pieštukui nelygus schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 12 liepos 2011 - 20:37
Na štai mano Rožės jau rėmuose. Labai nepeikit, nes rėminau pati, kol kas šis rėmas tik laikini siuvinio "namai", kai bus daugiau pinigėlių, paveikslas bus perrėmintas rėminimo centre.

P.S. Į nelygumus nekreipti dėmesio, ten tik atspindžiai, realiai jų nėra biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate0111: 12 liepos 2011 - 21:45