Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Višniukė @ 2011 07 12, 01:32)
Stai ir mano vienas pabaigtukas
Istrauka is Dim "Chickadees and Lilacs"
p.s. didesnes foto tinklarastyje wink.gif

koks grožis wub.gif
Atsakyti
ech, grazus darbeliai, taip malonu akis paganyt wub.gif

Katu puodelis ir tame reme tikrai labai neblogai ziurisi thumbup.gif pirma karta matau ji issiuvineta ir ireminta cool.gif

Dzenetes serija ireminta irgi graziai ziurisi thumbup.gif kur kabinsi? g.gif

jurate001, sveika kaimyne, seniai matyta biggrin.gif laukiau kol pabaigsi si darbeli .. smile.gif labai graziai atrodo, butinai pasirodyk kai ireminsi drinks_cheers.gif

Florestinos irisai labai patiko wub.gif man siaip irisai patinka, tad ir dauguma paveiksleliu su jais man nuostabus smile.gif

Ranksluostelis (kita puse! blink.gif biggrin.gif ), suniukas ir kiti darbeliai irgi labai mieli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 07 12, 12:36)
reiskias negalima jo ilgai laikyti  unsure.gif teks plaut lauk,kur esu susizymejusi  unsure.gif

Nežinau kaip jums, bet mano subraižyti stovi po pusmetį ir visada išsiplauna. Plaunu tik su drungnu ar šaltu vandeniu mirksiukas.gif

QUOTE(Višniukė @ 2011 07 12, 13:18)
Dekui merginos wink.gif as irgi FB pagal darbus atsirenku smile.gif drinks_cheers.gif

O gal galim nuorodą sužinot? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 12, 12:34)

O gal galim nuorodą sužinot? rolleyes.gif


Čia siuvinėtojos viena kitą pažįsta pagal darbus, nes mūsų daug FB, o nick'as iš forumų nei viena nesivadina.
Atsakyti
Supratau. Aš FB esu susidėjus savo darbus. Nuotraukų kaip ir nėra. Kas mane pažįsta, tam ir nuotraukos nereik. O va darbų ne visi matę, tai ir pasirodau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 07 12, 08:44)
jis piesia zydra spalva,o is kur gelsva atsirado  g.gif pati neseniai pradejau naudoti,viskas tvarkoje,gal ne nuo markerio neissiplauna

Jo jis susibraižo tai žydrai, bet išplovus tose vietose vietoj žydrų paliko gelsvos linijos doh.gif

QUOTE(Misisipe10 @ 2011 07 12, 09:48)
Man po dvieju metu nesiuvinejimo ir liko geltoni nezymus dryzeliai, tai taip ir palikau, nes nejo isplaut blush2.gif  Taip ir ireminau, is arti tik matos nezymiai  blush2.gif

O mano čia visai nedidelis darbelis buvo, išsiuvinėjau per 2 savaites išploviau ir va liko doh.gif

Vistik manau kad čia kažkoks brokuotas pasitaikė, nes esu irgi prieš tai tokį turėjusi nieko panašaus nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2011 07 12, 12:49)
Jo jis susibraižo tai žydrai, bet išplovus tose vietose vietoj žydrų paliko gelsvos linijos doh.gif



Aš irgi braižau, savo markerį pirkau GA, pamerkus į vandenį irgi vietom liko tos gelsvos linijos, tačiau kai dar praskalbiau su plaukų šampūnu jokių žymių neliko. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 12 liepos 2011 - 12:54
sveikos 4u.gif
as naudoju kur isnykstantis, bet kazkodel ant lino jis per greit man isnyksta doh.gif jau baigiau viena darbeli, tokivestuviu metrika, veliau ikelsiu, pirmas bandymas...tai dbr nebezinau kokio darbelio griebtis toliau...kaip jus pasirenkate?
vienas uzkliuvo uz akies, kaip metrikiukas taure su barskuciu...vaikiskas...bet mastau kur padesiu, bet siaip labai grazus jis man...

kas pacios reminat, kokiom priemonem pasporta dailinat, jei jis baltas?ar spalvoto reikia ieskoti?

grazus visu darbeliai...ranksluostukas taip kruopsciai padarytas, stengiuosi ir as del tos kt puses, bet nevisada gaunasi smile.gif
Atsakyti
na pasirodau savo pirmuosius darbelius nebaigti dar :gedaaa: bet laukiu remeliu

user posted image user posted image
Atsakyti
[quote=astuliene,2011 07 12, 15:28]
na pasirodau savo pirmuosius darbelius nebaigti dar :gedaaa: bet laukiu remeliu

grazus man labai...ar lb sunku kudiki siuvinet buvo?su kuom cia subraizyta medziagyte g.gif
Atsakyti
kai yra didelis noras tai nesunku aišku kantrybės ir kruopštumo reik kaip ir visuose darbeliuose,o braižiau tai su paprastu pieštuku blush2.gif
dabar ieškosiuos kitai dukrytei metriko man šis kūdikėlis pats gražiausias,bet vienodu nenoriu,kažkada mačiau kur moteris laiko kūdiki reiks pasiieškot ax.gif
Atsakyti
mergaitės,
nebraižykit pieštuku medžiagos, neatsiplauna
Atsakyti