Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

sveikutės 4u.gif

Nusipirkau tokį išplaunamą markerį, jau antrą tokį naudoju, su pirmu jokių bėdų lyg ir nebuvo, o vat dabar neišsiplauna iki galo jis doh.gif matosi gelsvos linijos, ar aš čia kokį brokuotą gavau dabar unsure.gif ar yra taip kam buvę? kaip išplovėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2011 07 12, 10:34)
sveikutės 4u.gif

Nusipirkau tokį išplaunamą markerį, jau antrą tokį naudoju, su pirmu jokių bėdų lyg ir nebuvo, o vat dabar neišsiplauna iki galo jis doh.gif matosi gelsvos linijos, ar aš čia kokį brokuotą gavau dabar unsure.gif ar yra taip kam buvę? kaip išplovėt g.gif

jis piesia zydra spalva,o is kur gelsva atsirado g.gif pati neseniai pradejau naudoti,viskas tvarkoje,gal ne nuo markerio neissiplauna
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2011 07 12, 09:34)
sveikutės 4u.gif

Nusipirkau tokį išplaunamą markerį, jau antrą tokį naudoju, su pirmu jokių bėdų lyg ir nebuvo, o vat dabar neišsiplauna iki galo jis doh.gif matosi gelsvos linijos, ar aš čia kokį brokuotą gavau dabar unsure.gif ar yra taip kam buvę? kaip išplovėt g.gif


ojej, negasdinkit unsure.gif naudoju toki, ir issiplove puikiausiai po gero pusmecio subraizymo unsure.gif kitas audinys irgi subraizytas ir procese, baisu net unsure.gif
as tik pamerkiau i silta vandenuka ir viskas, nei tryniau, nei murkdziau kaip nors - akyse isnyko.
Idomu, kodel pas tave liko kazkokios zymes g.gif
Atsakyti
Be jokių problemų išsiplauna, naudoju jau antrus metus tą patį rolleyes.gif
Atsakyti
Man po dvieju metu nesiuvinejimo ir liko geltoni nezymus dryzeliai, tai taip ir palikau, nes nejo isplaut blush2.gif Taip ir ireminau, is arti tik matos nezymiai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 07 12, 11:48)
Man po dvieju metu nesiuvinejimo ir liko geltoni nezymus dryzeliai, tai taip ir palikau, nes nejo isplaut blush2.gif  Taip ir ireminau, is arti tik matos nezymiai  blush2.gif

reiskias negalima jo ilgai laikyti unsure.gif teks plaut lauk,kur esu susizymejusi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 07 12, 01:32)


Stai ir mano vienas pabaigtukas
Istrauka is Dim "Chickadees and Lilacs"



Labai dailu wub.gif

QUOTE(GieNa @ 2011 07 12, 09:34)


Nusipirkau tokį išplaunamą markerį, jau antrą tokį naudoju, su pirmu jokių bėdų lyg ir nebuvo, o vat dabar neišsiplauna iki galo jis doh.gif matosi gelsvos linijos, ar aš čia kokį brokuotą gavau dabar unsure.gif ar yra taip kam buvę? kaip išplovėt g.gif

Man taip buvo doh.gif Deja neišsiplovė net su skalbimo mašina prasukus. Kiek domėjausi, tai taip atsitinka, kai ilgai būna subraižyta - tarkim didelis darbas siuvinėjamas, ar tiesiog ilgą laiką. Dar gali užsifiksuoti tas markeris ir gavęs tiesioginės saulės, nes plauti jį galima tik šaltu vandeniu, o nuo saulės karščio lieka paskui tos geltonos žymės unsure.gif
Daugiau nebesibraižau schmoll.gif mieliau susidygsniuoju su siūlu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 07 12, 10:48)
Man po dvieju metu nesiuvinejimo ir liko geltoni nezymus dryzeliai, tai taip ir palikau, nes nejo isplaut blush2.gif  Taip ir ireminau, is arti tik matos nezymiai  blush2.gif

g.gif gal tada geriau isnykstanti naudoti, jis visada "dingsta" tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jasumi: 12 liepos 2011 - 11:11
QUOTE(Višniukė @ 2011 07 12, 00:32)
4u.gif Labai dailus visu darbeliai, gaila, kad negaliu pagirt kaskart jums juos parodzius, bet temute visada seku ir geriuosi  wub.gif

Stai ir mano vienas pabaigtukas
Istrauka is Dim "Chickadees and Lilacs"



p.s. didesnes foto tinklarastyje wink.gif


Labai gražu. wub.gif

(Dabar po truputį atsirenku ir FB kas yra kas, kaip sakant, darbai išduoda siuvinėtojas)
Atsakyti
Dekui merginos wink.gif as irgi FB pagal darbus atsirenku smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos. o kas tas fb? g.gif
Atsakyti
QUOTE(glazauskiene @ 2011 07 12, 11:29)
sveikos. o kas tas fb? g.gif


Facebook.
Atsakyti