Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Katu @ 2011 07 09, 19:55)
Ranksluoscio kita puse. Kadangi yra BS, tai gaunas "savartynas". Cia kazkuri mergyte patare ta prilyginama medziaga isigyt, tai taip ir padarysiu, tik kad praeita karta pamirsau jos isigyt rankdarbiu aprduotuvej...

Labai šauniai susitvarkei su kita puse thumbup.gif
Gražus procesas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(glazauskiene @ 2011 07 09, 19:22)
noriu viesai zuzaneles paprasyti to pinto vaisiu krepsiuko schemos, nes i az negaliu parasyt kazkokie techniniai nesklandumai matyt jei gali zuzanele atsiusk y el pasta gabriele.glazauskiene@gmail.com aciu 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Nebeturiu tos schemos. Perinstaliavo kompiuterį ir visos schemos dingo doh.gif Ją radau kažkur club.osinka.ru Jei kur rasiu netyčia, parašysiu 4u.gif Turiu tik pašte išsisaugojus kelias schemos dalis su pataisytom klaidom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 09 liepos 2011 - 19:58
QUOTE(glazauskiene @ 2011 07 09, 17:22)
noriu viesai zuzaneles paprasyti to pinto vaisiu krepsiuko schemos, nes i az negaliu parasyt kazkokie techniniai nesklandumai matyt jei gali zuzanele atsiusk y el pasta gabriele.glazauskiene@gmail.com aciu 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Gaudyk, išsiunčiau 4u.gif

O aš pagaliau BAIGIAU savo ne vienerių metų darbą. Dabar bėgu skalbti, paskiau lyginti ir rėminti biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate0111: 09 liepos 2011 - 20:02
QUOTE(Jurate0111 @ 2011 07 09, 22:02)


O aš pagaliau BAIGIAU savo ne vienerių metų darbą. Dabar bėgu skalbti, paskiau lyginti ir rėminti  biggrin.gif



wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 07 09, 20:48)
Del mazgeliu - darau as ju, bet mazeja, kai sitoj temoj prisiskaiciau patarimu, kad reik imt viena ilga siula, tada jo abu laisvus galus suvert i adata ir pirma kryziuka darant pervert per ta likusia kilpa. Nu nemoku nupasakot, kazkuri tai geriau uz mane padare ir as tuo patarimu naudojuos  thumbup.gif  Aisku, kai darau BS, prancuziskus mazgelius, darau ta mazgeli...
O baigdama tik uzkisu per kelis siulus.

Ariele reminsim i kvadratini remeli. Kaip minejau, truksta ten dar keturiu kraiklyciu, ir jos bus kampuose, tad tas apvalumas siek tiek isnyks.


Ta uznerima (pavadinkim taip) tai zinau, bet va as uzbaigdama siula, visat uzsiuvu ji ant jau padarytu kryziuku kitoje puseje (na irgi nemoku paaiskinti) bet speju kad taip daryt negalima doh.gif


QUOTE(Jurate0111 @ 2011 07 09, 21:02)
Gaudyk, išsiunčiau  4u.gif

O aš pagaliau BAIGIAU savo ne vienerių metų darbą. Dabar bėgu skalbti, paskiau lyginti ir rėminti  biggrin.gif




labai pasakiskas daerbelis wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 07 09, 05:34)
As keliu savo puodeli  doh.gif  Iremintas jis cia laikinai, mat noresiu derint kelis remus, o greiciausiai kitus darbelius turesiu negreit, tad MB sako, kad ireminam belekaip, kad pasidziaugtumem, o ne stalciuj siuvinukas metytusi...

Labai gerai atrodo. Ir medziaga super 4u.gif

QUOTE(Jurate0111 @ 2011 07 09, 21:02)
O aš pagaliau BAIGIAU savo ne vienerių metų darbą. Dabar bėgu skalbti, paskiau lyginti ir rėminti  biggrin.gif

Labai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate0111 @ 2011 07 09, 22:02)
O aš pagaliau BAIGIAU savo ne vienerių metų darbą. Dabar bėgu skalbti, paskiau lyginti ir rėminti  biggrin.gif

Nematytas dizainas. Gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 07 09, 18:55)
Dar pazadejus, bet taip pazado ir neistesejau laiku, bet bandau pasitaisyt  blush2.gif

mielas procesiukas

QUOTE(Jurate0111 @ 2011 07 09, 21:02)
O aš pagaliau BAIGIAU savo ne vienerių metų darbą. Dabar bėgu skalbti, paskiau lyginti ir rėminti  biggrin.gif

oho, įspūdinga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 07 09, 18:55)
Ranksluoscio kita puse. Kadangi yra BS, tai gaunas "savartynas".

blink.gif man iki tokios antros pusės toli kaip iki žvaigždžių blush2.gif na bet kai įrėminu,juk niekas nemato cool.gif

Laba diena.
Visų darbeliai nuostabūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2011 07 10, 13:55)
blink.gif  man iki tokios antros pusės toli kaip iki žvaigždžių  blush2.gif na bet kai įrėminu,juk niekas nemato  cool.gif

Aš ir taip sakiau prieš metus blush2.gif Bet kai vieną kartą teko dėl kitos pusės pačiai persirėminti darbą, nes gėda buvo dovanoti (persimatė siūlai, išryškėjo mazgai ir t.t.), dabar visada tvarkingai darau rolleyes.gif
Atsakyti
jurate0111

Labai grazus darbas, o iremintas bus dar grazesnis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 10, 13:13)
Aš ir taip sakiau prieš metus blush2.gif Bet kai vieną kartą teko dėl kitos pusės pačiai persirėminti darbą, nes gėda  buvo dovanoti (persimatė siūlai, išryškėjo mazgai ir t.t.), dabar visada tvarkingai darau rolleyes.gif

Oi ne mazgų tai nėra ir kai įrėminu nesimato,bet taip dailiai kaip geroji padaryti tai nemoku schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 07 09, 16:55)
Ranksluoscio kita puse. Kadangi yra BS, tai gaunas "savartynas". Cia kazkuri mergyte patare ta prilyginama medziaga isigyt, tai taip ir padarysiu, tik kad praeita karta pamirsau jos isigyt rankdarbiu aprduotuvej...

Kaip graziai atrodo ranksluostuko kita puse 4u.gif Tikrai sauniai pasidarbavai... Na ziuresim kaip man gausis, jei labai baisiai tai ir as uzklijuosiu medziagele, paslepsiu bigsmile.gif O tau Katu net nereikia deti tos medziageles ir taip graziai ir tvarkingai atrodo good.gif
Atsakyti