Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Sveikos merginos 4u.gif as dar tik pradedancioji, ir pasirodau su savo vienu baigtu darbeliu, skaitineju, dziaugiuosi cia jusu darbeliais ir atsigrozet negaliu, darbelis darytas labai ilgai, nes tai mokslai ateidavo, tai dar kokiops bedos vis atidedavau, nusprendziau baigti dabar, ir pagaliau padovanoti krikstasuniui pagalvele smile.gif dar laukia isplovimas, lyginimas ir prisiuvimas prie pagalveles smile.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Dziuliki~: 09 liepos 2011 - 09:17
katu- tik nebandyk puoduko perėmint aggressive.gif - taip puikiai jis čia tinka thumbup.gif
Dziuliki- bus labai miela pagalvėlė 4u.gif
Atsakyti
Dekui, kai bus prisiutas ir sutvarkytas ikelsiu galutini varianta smile.gif Krikstasunis Liuto zodiake gimes smile.gif
Atsakyti
Kavos puodelis nerealus thumbup.gif noriu ir as tokio, bet kada ateis eile ji siuvineti kaip tiek planu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 07 09, 06:34)
As keliu savo puodeli  doh.gif  Iremintas jis cia laikinai, mat noresiu derint kelis remus, o greiciausiai kitus darbelius turesiu negreit, tad MB sako, kad ireminam belekaip, kad pasidziaugtumem, o ne stalciuj siuvinukas metytusi...

Perrėminti jo visai nereikia. Puikiai tinka šiame rėme thumbup.gif

QUOTE(~Dziuliki~ @ 2011 07 09, 11:16)
Sveikos merginos  4u.gif  as dar tik pradedancioji, ir pasirodau su savo vienu baigtu darbeliu, skaitineju, dziaugiuosi cia jusu darbeliais ir atsigrozet negaliu, darbelis darytas labai ilgai, nes tai mokslai ateidavo, tai dar kokiops bedos vis atidedavau, nusprendziau baigti dabar, ir pagaliau padovanoti krikstasuniui pagalvele  smile.gif dar laukia isplovimas, lyginimas ir prisiuvimas prie pagalveles smile.gif [url=http://radikal.ru/F/s007.radikal.ru

Gražus darbelis. Laukiam galutinio varianto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Dziuliki~ @ 2011 07 09, 10:16)
Sveikos merginos  4u.gif  as dar tik pradedancioji, ir pasirodau su savo vienu baigtu darbeliu, skaitineju, dziaugiuosi cia jusu darbeliais ir atsigrozet negaliu, darbelis darytas labai ilgai, nes tai mokslai ateidavo, tai dar kokiops bedos vis atidedavau, nusprendziau baigti dabar, ir pagaliau padovanoti krikstasuniui pagalvele  smile.gif dar laukia isplovimas, lyginimas ir prisiuvimas prie pagalveles smile.gif

šaunus liutukas
Atsakyti
QUOTE(~Dziuliki~ @ 2011 07 09, 09:16)
Sveikos merginos  4u.gif  as dar tik pradedancioji, ir pasirodau su savo vienu baigtu darbeliu, skaitineju, dziaugiuosi cia jusu darbeliais ir atsigrozet negaliu, darbelis darytas labai ilgai, nes tai mokslai ateidavo, tai dar kokiops bedos vis atidedavau, nusprendziau baigti dabar, ir pagaliau padovanoti krikstasuniui pagalvele  smile.gif dar laukia isplovimas, lyginimas ir prisiuvimas prie pagalveles smile.gif

kaip pirmas darbas labai geras

aš ji taip pat siuvinėjau, buvo mano vienas iš pirmųjų darbų tas liutukas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Aciu uz pagyrimus puodeliui. Bet tolimoje ateity as vis tiek perreminsiu - man noris medinio remo su stiklu, o sitas is Ikejos - nu tokia piguva, as mazes piesiniams perku tokius doh.gif Toks jausmas, kad jis is kazkokio kartono padarytas...

Beje, aciu jums uz schemas ir spalvu kodukus, be jusu niekaip tas puodelis nebutu gimes wub.gif

QUOTE(Džeinė @ 2011 07 09, 07:47)
aš ji taip pat siuvinėjau, buvo mano vienas iš pirmųjų darbų tas liutukas  biggrin.gif


Labai simpatiskas liutukas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katu: 09 liepos 2011 - 17:12
noriu viesai zuzaneles paprasyti to pinto vaisiu krepsiuko schemos, nes i az negaliu parasyt kazkokie techniniai nesklandumai matyt jei gali zuzanele atsiusk y el pasta gabriele.glazauskiene@gmail.com aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dar pazadejus, bet taip pazado ir neistesejau laiku, bet bandau pasitaisyt blush2.gif

Ranksluoscio kita puse. Kadangi yra BS, tai gaunas "savartynas". Cia kazkuri mergyte patare ta prilyginama medziaga isigyt, tai taip ir padarysiu, tik kad praeita karta pamirsau jos isigyt rankdarbiu aprduotuvej...

user posted image

is arciau

O cia mano preocesas i mazes kambari. Liko dar 4 kriaukleles ir BS.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 07 09, 18:55)
Dar pazadejus, bet taip pazado ir neistesejau laiku, bet bandau pasitaisyt  blush2.gif

Ranksluoscio kita puse. Kadangi yra BS, tai gaunas "savartynas". Cia kazkuri mergyte patare ta prilyginama medziaga isigyt, tai taip ir padarysiu, tik kad praeita karta pamirsau jos isigyt rankdarbiu aprduotuvej...


Cia Jums "savartynas"? tai man savo antraja darbelio puse geda net rodyti sad.gif doh.gif kiek dar laiko praeis, kad ismokciau graziai uzbaigti ir neprimaizgaliociau mazgu, nes gi baisiai bijau, kad isirs.

QUOTE(Katu @ 2011 07 09, 18:55)
O cia mano preocesas i mazes kambari. Liko dar 4 kriaukleles ir BS.


Labai grazus darbelis smile.gif reminsit apvaliai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Dziuliki~ @ 2011 07 09, 12:09)
Cia Jums "savartynas"? tai man savo antraja darbelio puse geda net rodyti sad.gif  doh.gif  kiek dar laiko praeis, kad ismokciau graziai uzbaigti ir neprimaizgaliociau mazgu, nes gi baisiai bijau, kad isirs.
Labai grazus darbelis smile.gif reminsit apvaliai? smile.gif


Del mazgeliu - darau as ju, bet mazeja, kai sitoj temoj prisiskaiciau patarimu, kad reik imt viena ilga siula, tada jo abu laisvus galus suvert i adata ir pirma kryziuka darant pervert per ta likusia kilpa. Nu nemoku nupasakot, kazkuri tai geriau uz mane padare ir as tuo patarimu naudojuos thumbup.gif Aisku, kai darau BS, prancuziskus mazgelius, darau ta mazgeli...
O baigdama tik uzkisu per kelis siulus.

Ariele reminsim i kvadratini remeli. Kaip minejau, truksta ten dar keturiu kraiklyciu, ir jos bus kampuose, tad tas apvalumas siek tiek isnyks.
Atsakyti