Įkraunama...
Įkraunama...

Podžiai iš skirtingų pusių

pas mus irgi, vaiko krikšto mama vyro sesė, o tėvas-mano sūnėnas. Taip geriausia, kad iš abiejų pusių.
Atsakyti
Na ,ir kas per tragedija g.gif kviečiame ką norim.Panelių gali būti šimtas.Aš esu krikšto mama 2 vaikams 1 su draugu kitam su vyru,neliko nei vieno ne kito.esu tik aš.Kas čia tokio,kad ima ką nori.
Atsakyti
Tai kad labai dažnai ima krikštatėvius iš skirtingų porų, nieko čia tokio. Va mano draugas pernai buvo krikštatėvis, dabar aš būsiu pusbrolio vaiko krikštamotė, o krikštatėvis iš jo žmonos pusės, vedęs vyras, bet žmona jo laukiasi tai nebus krikštamote ir jokios tragedijos 4u.gif Jum man atrodo didžiausia bėda, kad krikštamotė buvo peršama sų jūsų draugu biggrin.gif Suprantamas jausmas, bet nepergyvenkit, jis juk pasirinko jus ir krikštynos nieko nepakeis mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=due drops,2011 07 03, 01:26]
Jusu draugo giminaite.Bet pries 4 metus buvo persama su juo blink.gif .Kazkaip galai nesueina,kaip gali but persami giminaiciai g.gif
[/quot
jo giminaite jy pirso su savo vyro sese blush2.gif
Atsakyti
Asmeniskai as manau, kad svarbiausia,jog butu atsakingi zmones ir to vaikucio neapleistu. Pvz., mano kriksto teveliai pamirsta kada mano gimtadienis,neaplanko ir net nepaskambina.. Nors ir yra seima,kuri isaugino savo vaikus ir jau anukus rankose supa. smile.gif
Atsakyti
Na ir kas čia baisaus? Gal vaiko tėvai nelaiko jus pakankamai artimu žmogumi,čia jų reikalas kas bus vaiko krikšto tėvais mirksiukas.gif Problemos išvis čia nematau.
Atsakyti
QUOTE(Echmėja @ 2011 07 02, 17:42)

tai va ka monot apie tai?

tai ju reikalas, ka rinkti kriksto tevais. Net jei butumet susituoke su savo vaikinu, visvien galetu taves ir nekviesti but krikstamote, jei to nenoretu. Istatymai to nedraudzia mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu visiems uz issakyta nuomone 4u.gif
Atsakyti
Nematau ir aš čia problemos. Pati kai dukrą krikštijau irgi ėmiau krikštotėvus iš skirtingų pusių ( savo sesę ir vyro pusbrolį ). Man toks sprendimas pasirodė geriausias.
Atsakyti
QUOTE(Echmėja @ 2011 07 03, 13:59)
jo giminaite jy pirso su savo vyro sese blush2.gif

Aisku dabar 4u.gif .
O siaip,pritariu visoms pasisakiusioms.Nesukit sau galvos,daznai imami krikstateviai is abieju tevu giminiu biggrin.gif
Atsakyti
man pikta nes mes siektiek anksciau buvom kalbeja kad kriksto vaikus turesim bendrus verysad.gif (dar daug laiko pries suzinant kad MB giminaite laukias..)
Atsakyti
QUOTE(Echmėja @ 2011 07 03, 18:40)
man pikta nes mes siektiek anksciau buvom kalbeja kad kriksto vaikus turesim bendrus verysad.gif (dar daug laiko pries suzinant kad MB giminaite laukias..)


idiotizmas ir daugiau nieko. Aptarinėti kaip kada kas būtų jeigu būtų ko iš viso gali ir nebūti. aptarinėjom kad būsim kažkada kažkam krikšto tėvais bigsmile.gif galvos perkaitę buvo? Kepures vasarą nešiokit.
Atsakyti