Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

QUOTE(Renalta @ 2013 11 18, 10:05)
o kiek ten uz kraujo paemima ima nepamenate?



Cia kaina su viskuo.
Atsakyti
QUOTE(Django @ 2013 11 18, 11:05)
Cia kaina su viskuo.

labai dekui uz info 4u.gif
siandien po darbo ir nuvaziuosime
Atsakyti
Norėčiau pasidalinti informacija smile.gif Siunčiau prieš keletą mėnesių užklausą į medicinapractica dėl AMH tyrimo. Atsakymas buvo toks:
"Antimiulerinio formono tyrimą (AMH) persiunčiame atlikti į Vokietijos labroatoriją. Tyrimo kaina 121,00 Lt. Atvykti galite Jums patogiu laiku laboratorijos darbo metu. Darbo laikus galite rasti mūsų puslapyje skiltyje kontaktai."

Gal kuriai pagelbės ši info smile.gif Tik kadangi jie man atsakymą į užklausą atsiuntė po 5 dienų, per tą laiką pasidariau tyrimą kitur, deja brangiau.
Atsakyti
Gavau as savo AMH atsakyma verysad.gif ir liudnos zinios- tik 0,6 kai norma nuo 1 iki 8 angel_sadangel.gif buvau sventai isitikinus, kad jau sis tyrimas bus geras. Dabar bandau susikaupti ir paskambinti gyd. ziuresime ka ji sakys.
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2013 12 03, 15:03)
Gavau as savo AMH atsakyma  verysad.gif ir liudnos zinios- tik 0,6 kai norma nuo 1 iki 8  angel_sadangel.gif buvau sventai isitikinus, kad jau sis tyrimas bus geras. Dabar bandau susikaupti ir paskambinti gyd. ziuresime  ka ji sakys.


Parodyk savo gyd. FSH tyrimą, jei turi. Gal dar nera viskas taip blogai kaip tau dabar atrodo
Atsakyti
QUOTE(Aivė @ 2013 12 03, 15:27)
Parodyk savo gyd. FSH tyrimą, jei turi. Gal dar nera viskas taip blogai kaip tau dabar atrodo

pavasari FSH buvo normos ribose, rugseji dare IUI stimuliuotame cikle, paskutiniai FSH tyrimo atsakymai 19,3 mIU/ml
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2013 12 03, 15:03)
Gavau as savo AMH atsakyma  verysad.gif ir liudnos zinios- tik 0,6 kai norma nuo 1 iki 8  angel_sadangel.gif buvau sventai isitikinus, kad jau sis tyrimas bus geras. Dabar bandau susikaupti ir paskambinti gyd. ziuresime  ka ji sakys.


O ką reiškia, jei AMH gerokai viršija normą???
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2013 12 03, 16:59)
pavasari FSH buvo normos ribose, rugseji dare IUI stimuliuotame cikle, paskutiniai FSH tyrimo atsakymai 19,3 mIU/ml


Hm, reikia normas ziureti.. ir dar santyki tarp LH/FSH g.gif O dar geriau pasiklaust gyd.
Man bande paaiskinti bet neisidemejau tiksliai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2013 12 03, 16:12)
O ką reiškia, jei AMH gerokai viršija normą???



Jei smarkiai virsija norma, tai sako kad reiskia policistines kiausides 4u.gif
Atsakyti
Renalta, auksciau nosi, pamenu, kad kai paskambinau savo gydytojui pasakyti, kad mano AMH<0.3, jis paguode, kad su tokiu rezultatu dar yra variantu, ka daryti, blogiau buna, kai pas moteris buna <0.1. O pas tave dar 0.6, tai tikrai ne blogiausias variantas 4u.gif zinok as ieskodama info kazkur perskaiciau siuos zodzius ir karts nuo karto paskaitau juos dar ir dar karta, kad nurimciau ir vilties sau isikvepciau:

Low AMH doesn't mean you have poor egg quality, just quantity. You just don't have as many eggs left as someone else does. Even women with high, wonderful AMH have some eggs that are bad. We all do. For us though, it just takes longer to get the magic cycle where a good egg has come up for it's turn since we are playing with less to start with.

Taip kad niekas dar neprarasta 4u.gif
Atsakyti
[quote=Rudde,2013 12 03, 19:01]
Renalta, auksciau nosi, pamenu, kad kai paskambinau savo gydytojui pasakyti, kad mano AMH<0.3, jis paguode, kad su tokiu rezultatu dar yra variantu, ka daryti, blogiau buna, kai pas moteris buna <0.1. O pas tave dar 0.6, tai tikrai ne blogiausias variantas 4u.gif

Butent! Mano AMH pernai vasara buvo <0.2. O si rudeni jau supu suneli. Po nesekmingo IVF bandymo pastojau naturaliai smile.gif Vilties visada yra,
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 12 03, 17:44)
Jei smarkiai virsija norma, tai sako kad reiskia policistines kiausides  4u.gif


4u.gif
Atsakyti