Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

QUOTE(BlackNo1 @ 2013 03 16, 22:02)
Labas, mano AMH - maziau nei 0.2, tyriaus sia vasara, FSH sokineja nuo 11.5 iki 28, bet praejus 4men po nesekmingo bandymo darytis IVF, pastojau naturaliai. Nenuleiskit ranku, bandykit papildus, gydymus ir viska, kuo tikit. Man stebuklas ivyko smile.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jdjola13 @ 2013 03 16, 17:41)
Na va, bent jau optimistiskos nuotaikos ir tai jau smagu smile.gif sakyciau viska pabandyti reikia jei nepavyks, jau tada mastyt apie donoryste. Visi tie AMH, FSH tyrimai palyginti dar yra gana nauji tad daktarai ne viska iki galo visada zino...Linkiu dideles sekmes su IVF!!! o as gavau savo AMH atsakymus ir rodo 4.4, daug kur raso kad visr 3 jau tikimybe kad policistines kiausides  g.gif , bet jokiu kitu simptomu neturiu, tad kazkaip nemanau. Be to dare laparoskopija pries 3 men, tai jei butu policistines turbut butu pamate, tai tiesiog tikiuosi kad tai geras skaicius.. O koks pas tave FSH bertulka?

žinok nepamenu, nes db nebesidariau, dariaus prieš pusantrų metų g.gif
Papildyta:
QUOTE(BlackNo1 @ 2013 03 16, 22:02)
Labas, mano AMH - maziau nei 0.2, tyriaus sia vasara, FSH sokineja nuo 11.5 iki 28, bet praejus 4men po nesekmingo bandymo darytis IVF, pastojau naturaliai. Nenuleiskit ranku, bandykit papildus, gydymus ir viska, kuo tikit. Man stebuklas ivyko smile.gif

o tu gėrei kažkokius papildus ar ką nors? nes aš šiaip lb esu netikinti tokiais dalykais, bet vat geri pavyzdžiai tai įkvepia kažką bandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jdjola13 @ 2013 03 16, 17:41)
o as gavau savo AMH atsakymus ir rodo 4.4, daug kur raso kad visr 3 jau tikimybe kad policistines kiausides  g.gif , bet jokiu kitu simptomu neturiu, tad kazkaip nemanau. Be to dare laparoskopija pries 3 men, tai jei butu policistines turbut butu pamate, tai tiesiog tikiuosi kad tai geras skaicius..

O kaip gydytojas pakomentavo jusu atsakyma? Kokiais cia matavimo vienetais? Ar darete kokias nors stimuliacijas, idomu, kaip reagavo kiausides? 4u.gif

Mano atsakymas 12.3 (norma 1-8 ng/ml), idomu, ka tai galetu reiksti unsure.gif Is kokiu 6 gydytoju tik vienas per echoskopa pamate daug mazu folikulu, kas irgi rodytu PKS, visi kiti nieko nemate. Kitu PKS pozymiu kaip ir nera.

Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2013 04 25, 11:35)
O kaip gydytojas pakomentavo jusu atsakyma? Kokiais cia matavimo vienetais? Ar darete kokias nors stimuliacijas, idomu, kaip reagavo kiausides?  4u.gif

Mano atsakymas 12.3 (norma 1-8 ng/ml), idomu, ka tai galetu reiksti  unsure.gif  Is kokiu 6 gydytoju tik vienas per echoskopa pamate daug mazu folikulu, kas irgi rodytu PKS, visi kiti nieko nemate. Kitu PKS pozymiu kaip ir nera.



Matai tai neatsimenu, zinau kad vienais matais 4.4 o i kitus pavertus gaunasi 31.8 ar pan... Lietuvoj kai buvau tai gydytojos komentaras buvo 'daug folikulu', paklausiau ar tai gerai ar blogai- atsakymo taip ir negavau.. Po to uzsienyje kolkas tik tyrimu rezultatus nusiunciau daktarui, tai atsakymas buvo - visi tyrimai normalus. Stimuliuotis dar nebandziau, bet zadu neuzilgo pradeti IVF, tada turbut ir bus matyt kokia ten is tiesu situacija.
12,3 g.gif Daugokai.. Man irgi klausimas kirba su tom PKS ir simtomu nebuvimu.. Ar imanoma tureti PKS visiskai be simptomu g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,

Gal kuri buvot susidūrusi su tokia situacija: AMH yra 1, 1 o FSh - nuo 50 iki 90.
mmm buna tik pakaitinės hormonų terapijos dėka... kaip suprantu kiaušidės atsisako reaguoti į simuliacijas nors pirminių folių dar likę... Esu skaičius apie rezistentiškų kiaušidžių sindromą, tai gal tai ir yra čia ? Gal kuri kokiam forume apie tai esate skaičiusi ? Ginekologai sako, kad man menopauzė ir viskas doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Takata @ 2013 04 29, 10:41)
Sveikos mergaitės,

Gal kuri buvot susidūrusi su tokia situacija: AMH yra 1, 1  o FSh - nuo 50 iki 90.
mmm buna tik pakaitinės hormonų terapijos dėka... kaip suprantu kiaušidės atsisako reaguoti į simuliacijas nors pirminių folių dar likę...  Esu skaičius apie rezistentiškų kiaušidžių sindromą, tai gal tai ir yra čia ? Gal kuri kokiam forume apie tai esate skaičiusi ? Ginekologai sako, kad man menopauzė ir viskas  doh.gif  verysad.gif





labas rytas 4u.gif

Esu skaicius kad AMH parodo foliu kieki kiausidese, o FSH apibudina kiausidziu darba...Jau tokie dideli FSH skaiciai reiskia kad kazkodel tie esami foliai nenori issijudinti g.gif Apie rezistentiska kiausidziu sindroma nesu skaicius kolkas...
O jei ne paslaptis kiek jums metu?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 04 29, 10:58)
labas rytas  4u.gif

Esu skaicius kad AMH parodo foliu kieki kiausidese, o FSH apibudina kiausidziu darba...Jau tokie dideli FSH skaiciai reiskia kad kazkodel tie esami foliai nenori issijudinti  g.gif  Apie rezistentiska kiausidziu sindroma nesu skaicius kolkas...
O jei ne paslaptis kiek jums metu?
4u.gif

27 4u.gif
man gyvenime nebuvo reguliarių mmm doh.gif ir iš vis tik kelis kartus buvę, nuolat vartoju PHT, nes kitaip jaučiuosi prastai, karščio pylimai, blogumai.. ir pan. Toks jausmas, kad jos atsisako dirbti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Takata @ 2013 04 29, 12:22)
27  4u.gif
man gyvenime nebuvo reguliarių mmm  doh.gif  ir iš vis tik kelis kartus buvę, nuolat vartoju PHT, nes kitaip jaučiuosi prastai, karščio pylimai, blogumai.. ir pan.  Toks jausmas, kad jos atsisako dirbti...  doh.gif





Na amzius tai tikrai ne menopauzinis doh.gif Paskaiciau biski, raso kad rezistentisku kiausidziu sindromas tai ne tas pats kas menopauze..
http://www.acfs2000....ailure-pof.html
Atsakyti
ačiū už rūpestį 4u.gif taip šitą skaičiau, kaip ir atitiktų.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Takata @ 2013 04 29, 15:46)
ačiū už rūpestį  4u.gif taip šitą skaičiau, kaip ir atitiktų.. doh.gif





Tai is daktaru mazai naudos? Ka del IVF sako? nes gal su vaistais galima butu isjudinti tuos folius g.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos 4u.gif

Gal galit pasakyti ar cia geri tie skaiciukai nieko nebesuprantu doh.gif g.gif

AMH atsakymai atejo 2.4mkg/l g.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 04 29, 16:22)
Tai is daktaru mazai naudos? Ka del IVF sako? nes gal su vaistais galima butu isjudinti tuos folius  g.gif


Dar kolkas nesilankiau jokioj vaisingumo klinikoj, tik KMUK. Kiek skaičiau įmanoma ir spontaninė ovuliacija, bet su pakaitine Hormonų terapija- tai kažin.. o Klinikų gydytojas sako (jis dirba VK), jog manęs nebestimuliuotų, ir siūlo tik donorinę... verysad.gif
Atsakyti