Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

As laukiu AMH atsakymo ir belaukiant pradejau skaitinet, aisku nervuotis ir t.t. ir pan. ir man iskilo klausimas, o jus merginos jauciat kokius nors specifinius simptomus jei mazas AMH?

Sveikutė :)

Ne jokių ryškesnių simptomų nėra. Nebent gali būti nereguliarios mėnesinės, trumpos mėnesinės... Bet tai tikrai ne visada AMH rodiklio simptomas. Man ginekologai išvis sakydavo, kad viskas idealiai atrodo kol mes nesugalvojome pastoti. Ir kad yra kitaip sužinojome tik pradėję tirtis. O Jūs nestresuokite anksčiau laiko - žinau, kad sunku :D

Atsakyti
QUOTE(laume19 @ 2018 08 23, 08:36)
Sveikutė smile.gif</p><p>Ne jokių ryškesnių simptomų nėra. Nebent gali būti nereguliarios mėnesinės, trumpos mėnesinės... Bet tai tikrai ne visada AMH rodiklio simptomas. Man ginekologai išvis sakydavo, kad viskas idealiai atrodo kol mes nesugalvojome pastoti. Ir kad yra kitaip sužinojome tik pradėję tirtis. O Jūs nestresuokite anksčiau laiko - žinau, kad sunku biggrin.gif</p>

Aciu, aisku, mano menesines gana reguliarios ir normalios, daktarai stebisi, kad man turint endometrioze as gyvenu normalu gyvenima be nuskausminanciu ir pan. Visi tyrimai kol kas norma, laukiu AMH atsakymo ir globalaus atsakymo kodel nepastoju biggrin.gif
Atsakyti

Aciu, aisku, mano menesines gana reguliarios ir normalios, daktarai stebisi, kad man turint endometrioze as gyvenu normalu gyvenima be nuskausminanciu ir pan. Visi tyrimai kol kas norma, laukiu AMH atsakymo ir globalaus atsakymo kodel nepastoju biggrin.gif

Kiek laiko bandote, kiek Jums metų jei ne paslaptis :)?

Atsakyti
QUOTE(laume19 @ 2018 08 23, 11:07)
Kiek laiko bandote, kiek Jums metų jei ne paslaptis smile.gif?</p>

Man 40 ir bandome jau nemazai metu, per daktarus pradejau vaiksciot pries 2 metus ;)
Atsakyti

Man 40 ir bandome jau nemazai metu, per daktarus pradejau vaiksciot pries 2 metus ;)

Na tikėkimės viskas pas jus gerai :)

Atsakyti

Sveikos, ką reikštų toks ats:

AMH 3,21 mikrogramai/litre

Norma 0,890-9,85

Atsakyti

Sveikos, ką reikštų toks ats:

AMH 3,21 mikrogramai/litre

Norma 0,890-9,85

Sveiki,

Tai reiškia, kad su Jūsų kiaušidžių rezervu viskas tvarkoje :)

Atsakyti
Labas rytas, merginos gal galite pakomentuoti tyrimo atsakymą, nelabai suprantu:
AMH (ug/l) 2,59 Normos:2,41-17,1 moterims su PKS
0,06-4,44 moterims 40-45 m.
Ir dar parašyta tokia pastaba: ši AMH reikšmė pmol/l buvo gauta atliekant Elecsys AMH plus tyrimą ir yra tinkama individualizuotam Ferring folitopino delta dozavimui. Paskaičiavimo koeficientas ug/l x 7,14 = pmol/l.

Klausimas, tai ar čia gerai ar blogai atsakymas 2,59 ?
Ačiū už atsakymus
Atsakyti
Siandien pasiemiau atsakymus, mano AMH virs 24 smile.gif Beje visi tyrimai geri, isskyrus, kad endometrioze grizta verysad.gif
Atsakyti

Sveikos mergaitės, gyvenime negalvojau, kad kada rašysiu į šį skyrelį, kol buvau jauna supermamose naršydavau visokias kelionių temas, o dabar atsliūkinu su savo bėdom it koks pašautas šuo. Gal rasiu bendraminčių nes tas vienišumo, visiško negalėjimo pakeisti situacijos pojūtis tempia į dugną. Man 37m, su vyru vis atidėjinėjom vaikus, į gydytojų pastabas, kad "nuvažiuos traukinys" vis nusišypsodavau. Vis save raminau, kad gimdo šiais laikais ir 40ties. Visad saugodavomės ir niekad net nebandėm daryti vaiko. Ir štai nuo šių metų gegužės mėnesio dingo mėnesinės... Nežinau kur jos ir pas ką išėjo, bet matyt rimtai pyktelėjo ant manęs. Tiesa, kovo mėnesį buvo sustrigusios irgi, bet po pusantro mėnesio atsirado. Birželio mėnesį nulėkiau pas ginę, padarė ultragarso tyrimą, viskas kaip ir gerai, bet va, kad nelabai gerai visdėlto. Iki šiol mėnesinės nuo gegužės mėnesio nesirodo. Toks reikalas, kad gyvenu ne LT ir net ne Europoj. Esu iš tų, kurios stropiai tikrinasi sveikatą kartą į metus, visi kraujo tyrimai  moters tyrimai t.t ir bet koks sveikatos pablogėjimas sukelia man paniką. Kai pasiskundžiau čia gydytojams dėl dingusių mėnesinių gydytoja išrašė tyrimų, dar kelis pati nusprendžiau pasidaryti. Esu iš tų, kurios jau žino diagnozę net dar nenuėjusios pas gydytoją. O tyrimų rezultatai parklupdė tiesiogine ta žodžio prasme:  FSH 44, AMH 0,08. Bejausmė, šalta kaip akmuo daktarė išpyškino, kad man ankstyva menopauzė, kad vaikų neturėsiu savo, jeigu noriu tai tik su donorės kiaušinėliais. Tokią gydytoją iš pragaro pirmą kartą sutikau gyvenime. Užuojautos, kažkokios vilties..? Nieko.  Oj kriokiau aš. Kriokiau per dieną 26 kartus. Atsidariau telefone per 100 nuorodų, net naršyklė neberodė skaičiaus o tik "smile" veiduką. Viskas atitinka: man ankstyva menopauzė, nors viduje dar tikiuosi o gal ne, o gal čia viskas nuo streso nes per paskutinius metus to streso turėjau tiek, kad būtų užtekę visam Lietuvos kaimui... Skaičiau ir vėl, ir dabar dar liko atversta per 40 interneto puslapių nedaskaitytų. Pasitaiko visokių stebuklų, rašo, natūraliu būdu pastoti likę 5-10%, bet tai kur tu vaikeli čia pastosi kai mėnesinių net nėra...  Gyvenam tokioj šalyje, kur visus metus oro temperatūra nenukrenta žemiau 33laipsnių. Aš vis galvodavau, kad dėl to man tas prakaitas taip bėga, o čia pasirodo menopauzės tos vadinamos karščio bangos. Per savaitę po diagnozės apsivertė visas gyvenimas. Nuotaika susipyko su sveiku protu, mėčiau viską aplink, visi žmonės už##$%sdavo net savo buvimu. Skaičiau, kad sužinojusios moterys diagnozę nori kuo greičiau priimti sprendimą, ieško bet kokios pagalbos, atrodo laikrodis tiksi ir liko paskutinės minutės kažką pakeisti. Taip ir aš: prirašiau visoms LT vaisingumo klinikoms, prirašiau čia visoms klinikoms, vos ne kraunuosi šmutkes į LT skristi, galiausiai nebeištvėrusi įkalu vieną Xanaxo tabletę. Aprimstu.  Galvoju juk jei dievas turi kokių planų tai man juos padiktuos. Kolkas užsirašiau į vietos dvi klinikas, nieko naujo nesitikiu išgirsti bet bent jau išrašys pakaitinių hormonų terapiją. Apie ją irgi skaičiau daug, mokykloje tiek literatūros neskaitydavau kiek per tą savaitę mano akys matė teksto. Daug visokių nuomonių apię hormonus bet aš neturiu kitos išeities. Gal tos mano nabagės kiaušidės sureaguos į hormonus, gal ten kas vykti pradės.  Dar skaičiau apie visus kinietiškus vaistus, akupunktūrą, papildus, sveiką gyvenseną, detoksikaciją ir tiesiog gyvenimą labai nesureikšminant šio dalyko, nes nuolatinis galvojimas, vėl stresas t.t.t užburtas ratas. Spėjau ir apie donoro galimybę paskaityt ir pagalvot, apėmė siaubas pasiskaičius istorijas kai vaikai sužino kokiu būdu buvo pradėti ir atstūmė šeimą.  Tokia mano istorija. Tragikomedija kažkokia.  Įdomu ar yra tų stebuklų supermamose, kur susilaukė vaikelio atėjus ankstyvai menopauzei? Ar išvis yra merginų su šia problema.   

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moony: 15 spalio 2018 - 06:54
QUOTE(laume19 @ 2018 08 22, 13:52)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Meile_laime_ir_seima" data-cid="72185214" data-time="1534937815">
<div>
<p>Ačiū labai už šitiek pozityvo, nors pati vis save raminu, kad nors nemirštu, rankas ir kojas turiu, bet visgi gera turėti ir mažytę viltį susilaukti savo biologinio vaikelio. O jūsų sėkmės istorija kaip tik ir suteikia tą viltį.

Tyrimą dariausi Norvegijoje, tai dabar pasižiūrėjau, kad čia matavimo vienetai pmol/l, nelabai tik zinau, kaip konvertuoti reikėtų į lietuviškus..

Papildyta:
Radau visgi kaip konvertuoti, tai pas mane 0.14 ng/mL vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>Konvertuoti galite čia: <a data-ipb='nomediaparse' href='http://unitslab.com/node/155%C2%A0'>http://unitslab.com/node/155 </a></p>
<p>Na taip, rodiklis tikrai nėra didelis, bet jis tikrai yra.</p>
<p>Jums iškart liepė skatinti kiaušides? Jūs gal geriau pradžioje pati ramiai pasiskaitykite, kas tai ir kaip tai vyksta. Neskubėkite visko daryti ką daktarai liepia, nes kiekvienas skatinimas ir kiaušidžių turbinimas sekina Jūsų turimą rezervą.</p>
<p>
 </p>
<p><strong>Pradžioje siūlau nusipirkti ir perskaityti knygą:</strong></p>
<p>Rebecca Fett "It starts with the egg"</p>
<div> </div>
<p>Ir pasiskaityti forumus facebooke:</p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.facebook.com/groups/1435019626529512/?ref=group_header'>Low AMH/Ovarian Reserve support Group</a>  ; </p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.facebook.com/groups/lowAMHers/?ref=group_header'>Low AMH/DOR Sisterhood</a></p>
<p> </p>
<p>Tuose forumuose galima rasti panų kurioms su vitaminais per pusmetį AMH pakyla 3 kart. Bet pradžioje mano manymu Jūs turėtumėte nusiraminti ir susipažinti su tuo ką turite.</p>
<p>Daktarai labai greit daro visokius keistus sprendimus. Tai yra be galo didelė farmacijos rinka ir be galo dideli pinigai. Lietuvoje išvis apie AMH dakarai nieko nežino (čia iš savo praktikos), tačiau užsienio praktika USA, Izraelis jau žino kaip stabdyti kiaušidžių rezervo senėjimą ir t.t. </p>
<p> </p>
<p>Ir dar kartą pasikartosiu - aš ne medikė. Čia kas surašyta tik mano asmeninė nuomonė ir patirtis šioje bėdoje. Turite vadovautis savo sveika nuojauta ir intuicija smile.gif O aš už Jus laikysiu kumštukus :*</p>



Labai noriu padėkoti Laumei19 už palaikymą ir puikius patarimus! Žinokit, jums gal atrodo, kad aj parašėt čia kelias žinutes forume internete ir viskas, bet man tai turėjo neįkainojamos reikšmės! Nuraminote mane ir paskątinote toliau domėtis pačiai, o svarbiausia - neprarasti vilties!
Ir kumštukus už mane laikėt, o tie kumštukai jūsų žinokit yra stebuklingi!!! 😍
Trumpai drūtai - aš laukiuosi!!! Visi gydytojai nepaliaujamai kartoja, kad su mano tyrimais, tai prilygsta daugiau nei stebuklui (liepą AMH buvo 1pmol/L, rugpjūtį jis nukrito perpus iki 0,5pmol/L), o be viso to, mes dar ir natūraliai pastojom! (Na, geriau skatinamuosius tą mėnesį) smile.gif
Tai va norėjau ne tik padėkoti, pasigirti šiek tiek, bet svarbiausia - suteikti visoms likimo draugėms vilties, kad net ir tą paskutinį kiaušinėlį dar galima apvaisinti!
Dieve, padėk man dabar jį sėkmingai išnešioti, pagimdyti ir užauginti doru žmogumi! 😊🙏
Atsakyti

:yahoo: aaa kaip faina!!!! Kaip džiaugiuosi už Jus!!! Sveikinu ir linkiu lengvo ir sklandaus nėštumo, po to gimdymo! O susitikus savo stebūklėli viskas bus tiesiog tobula!!! Kaip gera išgirsti tokias naujiemas  :angel2:  Jeeee  :blush-anim-cl:​  Visą dieną nušvietėte su tokiom žiniom :) 

Atsakyti