Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

Sveikos, radau straipsnį apie procedūrą dėl mažo AMH. Ką manote? Verta bandyti?

https://www.etaplius...ingas-proverzis

Atsakyti

Mane irgi sudomino šita procedūra, bet ir kaina jos nedidele, ar gali būt, kad ji padeda? 

Atsakyti

Sveikos, radau straipsnį apie procedūrą dėl mažo AMH. Ką manote? Verta bandyti?

https://www.etaplius...ingas-proverzis

Na atrodo nepavojingai, manau galima bandyti. Bet kiek suprantu ji veiksmingiausia prieš IVF o gal ir neteisingai supratau.

Jei bandysite, lauksime rezultatų :)

Atsakyti

Bet as kaip suprantu, tai visiskai nauja Lietuvoje? Nes tik vienoj vietoj randu, kad sia procedura atliktu pas G. Bogdansiene.

Atsakyti

Na taip ji veiksmingiausia prieš ivf iui. Ji veikia kaip rašo 6 men. Kiek klausiu jos kol kas mažai kas darėsi.

Atsakyti

Klausimas: tos kurios tikrinotės ir žinojot savo amh.
Kaip greit mažėjo jums amh? Metų atžvilgiu ar mėnesių? Prieš ir Po vieno ivf ar daugiau?
Noriu išsiaiškinti, ryšį tarp amh ir kiek ivf dar galiu tikėtis icon_4u.gif

P.S. pats IVF man nebebaisus, tik norisi žinoti, kiek tų bandymų dar galima tikėtis...kol sunelis.gifskraidau-padebesiais.gif

Atsakyti

Viena mergina iš td forumiuko yra dariusis šią PRP procedūrą į kiaušides Graikijoje jei gerai atsimenu. Jai padėjo.
Lietuvoje PRP atlikinėjo keletą klinikų, jei neklystu NW ir VK atlikinėjo, bet  tik gimdai.
Tai prieš savaitę reklamavosi Motina ir Vaikas klinika kaune, kad atlieka, o Vilniuje sakote Bogdanskienės klinikoje jau atlieka?


Atsakyti

Viena mergina iš td forumiuko yra dariusis šią PRP procedūrą į kiaušides Graikijoje jei gerai atsimenu. Jai padėjo.
Lietuvoje PRP atlikinėjo keletą klinikų, jei neklystu NW ir VK atlikinėjo, bet  tik gimdai.
Tai prieš savaitę reklamavosi Motina ir Vaikas klinika kaune, kad atlieka, o Vilniuje sakote Bogdanskienės klinikoje jau atlieka?


Aha, ir kainos nesikandžioja. Bet nerandu kažkaip labai daug info apie tai, ir nelabai suprantu ar tai gali padeti. Situacijos tai nemanau, kad jau kas ir bepablogint galetu, tai kodel nepabandzius.. 

Atsakyti

Klausimas: tos kurios tikrinotės ir žinojot savo amh.
Kaip greit mažėjo jums amh? Metų atžvilgiu ar mėnesių? Prieš ir Po vieno ivf ar daugiau?
Noriu išsiaiškinti, ryšį tarp amh ir kiek ivf dar galiu tikėtis icon_4u.gif

P.S. pats IVF man nebebaisus, tik norisi žinoti, kiek tų bandymų dar galima tikėtis...kol sunelis.gifskraidau-padebesiais.gif

Sveiki, 

Nemanau, kad kažkas tiksliai Jums gali pateikti statistika kiek krenta AMH po kiekvieno ifv. Čia priklauso nuo Jūsų dabartinės būklės, diagnozės ir problemų. Gi mūsų organizmas susideda ne tik iš rezervo. Tai reguliuoja ir atskiri hormonai ir vitaminai, ir gyvenimo būdas, ir stresas, ir t.t. 

Esu skaičiusi TD forume, kad panoms krenta po 0,2 - 0,4 vnt. Tačiau nemanau kad tai yra pagrįsti skaičiai - greičiau vienetiniai atvejai. Jeigu pas mane su 0,366 būtų pakritę iki 0,1 nemanau kad aš būčiau pastojus.

Daktaras sakė, kad mano kiaušidžių būklė (su 0,366) gali pasikeisti per savaitę ar tai metus. Ta prasme "staiga" ištikti klimaksas. Bet sekantis sakinys buvo vis tiek - tai lemia motulė gamta :)

Atsakyti

Aš ką tik iš klinikos M ir V, buvau pas endokrinologe, užsiminiau apie šią procedūra, ji nieko nežino. Gal ne pas tą buvau :hmm: 

Atsakyti

Aš ką tik iš klinikos M ir V, buvau pas endokrinologe, užsiminiau apie šią procedūra, ji nieko nežino. Gal ne pas tą buvau :hmm:

Straipsnyje minima ginekologė, tad gal endokrinologe ir nežino, nes pas mus LT nauja.

Atsakyti

Sveikos, galbut kazkas gilinotes jau daugiau apie ta procedura?:)

Atsakyti