Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

Ahh, as ir dabar pasiziurejau savo AMH tyrimo rezultatus darytus pries 4metus <0,2 .. Tai net bijau eit dabar darytis is naujo... 😔😔😔

Atsakyti

o per tuos metus kažką darėte?

Atsakyti
QUOTE(Mimiliukas @ 2018 05 18, 13:54)
<p>Ahh, as ir dabar pasiziurejau savo AMH tyrimo rezultatus darytus pries 4metus <0,2 .. Tai net bijau eit dabar darytis is naujo... 😔😔😔</p>

O mano ✉ vėl negavot į až?
Atsakyti

o per tuos metus kažką darėte?

Geriau tik vaistus triseqeuns. Vaiksciojau per gydytojus, visi sakydavo tik tuos vaistus toliau gert, aisku dabar galvoju, kad senai pati jau galejau ieskot info, pradeti gerti visus siulomus vitaminus..Bet nelabai dar masciau apie tai 20metu😔🤦♀

Atsakyti

O mano ✉ vėl negavot į až?

Ne zinokit negaunu.. 😔😔

Atsakyti
QUOTE(Mimiliukas @ 2018 05 18, 17:29)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="LaMona" data-cid="72106240" data-time="1526651126"><div><p>O mano ✉ vėl negavot į až?</p></div></blockquote><p>Ne zinokit negaunu.. 😔😔</p>

Gal jūs man parašykit, tai aš atsakysiu. Gal tada pavyks gauti. Man jųsų laiškas neatsidaro. Kažin kodėl
Atsakyti
QUOTE(LaMona @ 2018 05 18, 21:18)
Gal jūs man parašykit, tai aš atsakysiu. Gal tada pavyks gauti. Man jųsų laiškas neatsidaro. Kažin kodėl

Kažkokia nesąmonė - neatsidaro ir vakar dienos Jūsų laiškas
Atsakyti

Sveikos, tos kurios gerete DHEA vartojote savo nuožiūra ar su gyd rekomendacija? Kiek suprantu juos geriau vartoti su gyd rekomandacija.

Atsakyti

Sveikos, tos kurios gerete DHEA vartojote savo nuožiūra ar su gyd rekomendacija? Kiek suprantu juos geriau vartoti su gyd rekomandacija.

Sveiki, visos manau geria savarankiškai. Nemanau kad Lietuvos medikai gali pasiūlyti gerti tai, ko Lietuvoje nepardavinėjama :)

Atsakyti

Sveiki, visos manau geria savarankiškai. Nemanau kad Lietuvos medikai gali pasiūlyti gerti tai, ko Lietuvoje nepardavinėjama :)

Tai gal pieš geriant pasidaryti turima dėl dhea, nea jei ok tai neverta gerti 😁

Atsakyti

Sveikos :)

Perskaičiau kelias knygas. Rekomenduoju visoms planuojančioms - ypač ilgiau ir mažarezervėms. Abiejų knygų esmė - kaip pagerinti kiaušinėlių kokybę.
Pirmoje plačiau aprašyta apie dhea: kaip atsirado jo taikymas, tyrimai vertinant rezervą ir rekomendacijos dozėms bei tyrimai kontrolei.
Tai jeigu trumpai:
- Dhea pagerina kiaušinėlių kiekybę, iš kurių jų bus subrendę ovuliacijai, bei embriono kokybę - vertinant galutinį susidariusių embrionų skaičių bei jų įvertinimus augant.
- Kai kurioms vartojančioms dhea rezultatai matomi jau po 2 mėn., bet geriausi rezultatai pasiekiami vartojant 4-5 mėn.
- Vartojančių dhea tikimybė persileidimams sumažėjo 50-80%. Remiantis tyrimais, dhea padeda embrionams taisyklingiau dalintis  ir geriau augti.
- rekomenduojama vartoti 50-75mg, bei tikrinti dhea, bei testosteroną. Vartojant dhea, tikslas yra pasiekti bei išlaikyti testosteroną ties normaliu suaugusio žmogaus testoterono lygiu, t.y. tikrinti, kad būtų daugiau negu 30ng/dL. Vartojant ilgą laikotarpį rekomenduojama pasikonsultuoti su gydytoju. Rekomenduojama vartoti 3-6 mėn prieš bandant pastoti.
- kartu rekomenduojama vartoti (visoms virš 35, bei toms kurios yra mažarezervės):
* Vit D (rašo, kad jo pervartoti neįmanoma, planuojančioms nėštumą, rekomenduojama kraujyje palaikyti ne mažiau 40-50ng/mL, daugumai rekomenduojama varoti 2000IU Vit D per dieną, vasarą daugiau laiko praleidžiantiems lauke, vartoti tik šaltuoju laikotarpiu, tikrintis bent 2 kartus per metus).
*CoQ10 kuris reikalings kiaušinėlių brendimui prieš ovuliaciją, taip pat įvykus apvaisinimui auginti embrionui, bei tam embrionui ieškant vietelės kur implantuotis gimdoje ir vystytis į vaisių (jei trumpai - energijai, augimui, visose stadijose, mitochondrijų maistas). Rekomenduojama 600mg CoQ10 ubiquinol formoje kasdien.
* Daugiau omega 3 ir mažiau omega 6 = geresnė embriono morfologija, kokybė. Vartojamas Omega 3 duos naudos jeigu stengsitės omega 6 palaikyti kuo žemesnį, o tai reiškia atsisakyti greito maisto, saldumynų, kepto, perdirbto bei greitai paruošiamo maisto (atsisakyti saulėgrąžų/kukurūzų/sojos/sesamo aliejų) bei daugiau vartoti omega 3 papildais arba maitintis daugiau riebia žuvimi bei tam tikromis daržovėmis (pvz: linų sėmenų aliejus, sviestas, alyvuogių aliejus ). Rekomenduojama Omega 3 300-500mg  EPA plus DHA kasdien. Vegetarams Omega 3 išgautas iš augalų būtų ALA, bet rašo, kad jis mažiau veiksmingas.

https://images-eu.ss...51tnd87JCeL.jpg

https://images-eu.ss...41hdxPpkaTL.jpg

Atsakyti

Lietuvoje darytą testosterono tyrimą išsiverčiau čia (iš nmol/L į ng/dL): http://unitslab.com/node/136

Atsakyti