Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

Na merginos papasakokit, gal kokių naujų patirčių buvo, kaip su mažu skaičiuku pavyko pastot?
Atsakyti
labas vakaras.as savo tyrimu neatsimenu paprasausai man ginekologe israse hormonus bet kuo tolau geriu menesiniu neturet pradejau o nestumu testai neigemi. O priestai menesiniu nebuvo po 3men.
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2011 07 02, 21:11)
Gyd. Treisas bent jau man neakcentavo ciklo dienos, tačiau rusiškam forume radau, kad rekomenduojama jį atlikti 2-5 c.d.
Normos pagal laboratoriją Belgijoj, kur siunčia Embrions, yra 1.0 - 4.3. Rusijoj laboratorijoj norma yra 2.1 - 7.3...

Tai vis dėlto, kurią ciklo dieną daromas antimiulerinio hormono (AMH) tyrimas?
Zuzzy rašė, kad darė 9 cd. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2013 03 08, 11:57)
Tai vis dėlto, kurią ciklo dieną daromas antimiulerinio hormono (AMH) tyrimas?
Zuzzy rašė, kad darė 9 cd. smile.gif

smile.gif Rusiškai rasta info sako, kad 2-5 c.d., geriausia 3 d. Angliškai išsiverčiau, kad tai toks hormonas, kuriam nesvarbi ciklo diena. Lietuviškai išvis nieko nerašo biggrin.gif
Dabar šviežiai kai dariau LT laboratorijoj, tai išduotos normos yra nurodytos vyrams, moterims iki menopauzės, ir moterims po menopauzės. Taip išeitų, kad ciklo fazė nesvarbi g.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2013 03 08, 13:14)
smile.gif Rusiškai rasta info sako, kad 2-5 c.d., geriausia 3 d. Angliškai išsiverčiau, kad tai toks hormonas, kuriam nesvarbi ciklo diena. Lietuviškai išvis nieko nerašo  biggrin.gif
Dabar šviežiai kai dariau LT laboratorijoj, tai išduotos normos yra nurodytos vyrams, moterims iki menopauzės, ir moterims po menopauzės. Taip išeitų, kad ciklo fazė nesvarbi  g.gif


AMH c.d. nera svarbi.
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2013 03 08, 11:57)
Tai vis dėlto, kurią ciklo dieną daromas antimiulerinio hormono (AMH) tyrimas?
Zuzzy rašė, kad darė 9 cd. smile.gif

cklo diena nėra svarbi, aš dariau 3 mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,
O as norejau pasitairauti pas visas, ar pas jusu mamas irgi menopauze buvo ankstyvos? Nes kiek maciau cia merginos raso jom 33-32 metai ir su siu hormonu rodikliais jau pranasaujamos artimos menopauzes.. Nes kiek man teko skaityti angliskoje literaturoje kad FSH kazkur pradeda kilti apie 10 metu pries menopause, tolygiai ir tas AMH mazeti ir t.t... vidutiniskai statistiskai menopauze ateina apie 50 gyvenimo metus, tad kazkur turetume tiketis siu hormonu pokyciu apie 38-40 metus.. Na bet zinome kad kartais pas kitas menopauze ateina ir anksciau, tad idomu kaip ten pas Jus ar tai genetinis dalykas ar nevisai?
Aciukas uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jdjola13: 11 kovo 2013 - 01:42
QUOTE(jdjola13 @ 2013 03 11, 01:36)
Sveikutes,
O as norejau pasitairauti pas visas, ar pas jusu mamas irgi menopauze buvo ankstyvos? Nes kiek maciau cia merginos raso jom 33-32 metai ir su siu hormonu rodikliais jau pranasaujamos artimos menopauzes.. Nes kiek man teko skaityti angliskoje literaturoje kad FSH kazkur pradeda kilti apie 10 metu pries menopause, tolygiai ir tas AMH mazeti ir t.t...  vidutiniskai statistiskai menopauze  ateina apie 50 gyvenimo metus, tad kazkur turetume tiketis siu hormonu pokyciu apie 38-40 metus.. Na bet zinome kad kartais pas kitas menopauze ateina ir anksciau, tad idomu kaip ten pas Jus ar tai genetinis dalykas ar nevisai?
Aciukas uz atsakymus smile.gif

na mao mamai menopauzė buvo apie 50 metų, na tiksliai nepasakysiu, bet plius minus metai, tai manau čia ne visada paveldima g.gif nes man bus 30 tik, o jau man jau lb lb mažas skaičiukas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bertulka @ 2013 03 11, 17:36)
na mao mamai menopauzė buvo apie 50 metų, na tiksliai nepasakysiu, bet plius minus metai, tai manau čia ne visada paveldima g.gif nes man bus 30 tik, o jau man jau lb lb mažas skaičiukas verysad.gif


Tai jeigu FSH hormono skaiciukas mazas, tai labai gerai juk smile.gif kuo mazesnis tuo geresni rodiklis, na tik kiek skaiciau mazesnis nei 2 nera gerai.. Ir taip pat kiek teko skaityti tai vien tik FSH rezultatais nereiktu daryti isvadu, labai svarbu visi kiti hormonai kaip estradiolis, AMH,LH nes ju santykis tarp pusavyje parodi tikslesne kiausidziu reservo bukle.. Ech, is kitos puses kai pagalvoji kol nezinai visu situ dalyku tiek nestresuoji, na bet zinojimas gali padeti, ypac kai metai spaudzia ir reikia daryti sprendimus blink.gif

Papildyta:
QUOTE(jdjola13 @ 2013 03 16, 00:21)
Tai jeigu FSH hormono skaiciukas mazas, tai labai gerai juk smile.gif kuo mazesnis tuo geresni rodiklis, na tik kiek skaiciau mazesnis nei 2 nera gerai.. Ir taip pat kiek teko skaityti tai vien tik FSH rezultatais nereiktu daryti isvadu, labai svarbu visi kiti hormonai kaip estradiolis, AMH,LH nes ju santykis tarp pusavyje parodi tikslesne kiausidziu reservo bukle.. Ech, is kitos puses kai pagalvoji kol nezinai visu situ dalyku tiek nestresuoji, na bet zinojimas gali padeti, ypac kai metai spaudzia ir reikia daryti sprendimus  blink.gif


Ar tu cia maza AMH turejai omeny bertulka? jei taip, tai ka daktarai i tai? ir jei ne paslaptis, tai koks tas 'labai mazas'?
Atsakyti
QUOTE(jdjola13 @ 2013 03 16, 00:25)


Papildyta:
Ar tu cia maza AMH turejai omeny bertulka? jei taip, tai ka daktarai i tai? ir jei ne paslaptis, tai koks tas 'labai mazas'?

taip AMH lb mažas, t.y. 0,2. na ginė sakė jei nori galim ivf pabandyt, nors latviai jau su tokiais skaičiais net nebedaro, tik donorystė tada lieka, bet mes su vyru nusprendėm išmėgint ir tikim, kad pavyks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bertulka @ 2013 03 16, 15:25)
taip AMH lb mažas, t.y. 0,2. na ginė sakė jei nori galim ivf pabandyt, nors latviai jau su tokiais skaičiais net nebedaro, tik donorystė tada lieka, bet mes su vyru nusprendėm išmėgint ir tikim, kad pavyks wub.gif


Na va, bent jau optimistiskos nuotaikos ir tai jau smagu smile.gif sakyciau viska pabandyti reikia jei nepavyks, jau tada mastyt apie donoryste. Visi tie AMH, FSH tyrimai palyginti dar yra gana nauji tad daktarai ne viska iki galo visada zino...Linkiu dideles sekmes su IVF!!! o as gavau savo AMH atsakymus ir rodo 4.4, daug kur raso kad visr 3 jau tikimybe kad policistines kiausides g.gif , bet jokiu kitu simptomu neturiu, tad kazkaip nemanau. Be to dare laparoskopija pries 3 men, tai jei butu policistines turbut butu pamate, tai tiesiog tikiuosi kad tai geras skaicius.. O koks pas tave FSH bertulka?
Atsakyti
QUOTE(bertulka @ 2013 03 16, 17:25)
taip AMH lb mažas, t.y. 0,2. na ginė sakė jei nori galim ivf pabandyt, nors latviai jau su tokiais skaičiais net nebedaro, tik donorystė tada lieka, bet mes su vyru nusprendėm išmėgint ir tikim, kad pavyks wub.gif


Labas, mano AMH - maziau nei 0.2, tyriaus sia vasara, FSH sokineja nuo 11.5 iki 28, bet praejus 4men po nesekmingo bandymo darytis IVF, pastojau naturaliai. Nenuleiskit ranku, bandykit papildus, gydymus ir viska, kuo tikit. Man stebuklas ivyko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlackNo1: 16 kovo 2013 - 22:03