Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

Mano tyrimo atsakymas yra ng/mL vienetais ir norma 0,50-7,30 ng/mL.
O rai jusu tyrimo atsakyme nera nurodyta norma?

Radau :) pagal viska telpu i normas:)valio:)😃

Atsakyti
QUOTE(Donciuxx @ 2017 09 29, 23:49)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Glue" data-cid="71819754" data-time="1506709803"><div><p>Mano tyrimo atsakymas yra ng/mL vienetais ir norma 0,50-7,30 ng/mL.
O rai jusu tyrimo atsakyme nera nurodyta norma?</p></div></blockquote><p>Radau smile.gif pagal viska telpu i normas:)valio:)😃</p>

O tai kokia norma pagal jusu vienetus?
Atsakyti

O tai kokia norma pagal jusu vienetus?

O.711-9.59ug/l

Atsakyti
Labas rytas,

Vaisingumo Asociacija rengia Paramos grupes moterims, negalinčioms susilaukti vaikų.
Šių metų grupėje dar liko porą laisvų vietų, kviečiame prisijungti prie mūsų šaunaus ir draugiško būrio!
Grupės yra nemokamos. Vyksta Vilniuje.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Sveikos merginos, 

Turiu tokį klausimėlį. Ar darėtės kas nors pakartotinai AMH? Po kiek laiko? Ar rezultatai buvo pakite?

Atsakyti

Merginos ar kam nors teko ką nors girdėti apie šį tyrimą ir apie Dehydroepiandrosterone (DHEA) hormomą?

Čia radau vieną straipsnį, gan neseną, rašo kad jis gali padėti turinčioms žemą AMH, štai straipsnis: https://www.centerforhumanreprod.com/infertilityedu/causes/anti-mullerian-hormone/program/ 

Atsakyti
QUOTE(laume19 @ 2017 10 13, 19:46)
<p>Merginos ar kam nors teko ką nors girdėti apie šį tyrimą ir apie <span style="font-weight:bold;">Dehydroepiandrosterone</span><span> (DHEA) hormomą?</span></p><p><span>Čia radau vieną straipsnį, gan neseną, rašo kad jis gali padėti turinčioms žemą AMH, štai straipsnis: </span><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.centerforhumanreprod.com/infertilityedu/causes/anti-mullerian-hormone/program/%C2%A0'>https://www.centerforhumanreprod.com/infertilityedu/causes/anti-mullerian-hormone/program/ </a></p>

Girdejau ir teko naudot DHEA tabletes. Tiek Latviai, tiek Turkai rekomendavo pagerti DHEA kas turi maza kiausidziu rezerva ir zema AMH.
Atsakyti

Girdejau ir teko naudot DHEA tabletes. Tiek Latviai, tiek Turkai rekomendavo pagerti DHEA kas turi maza kiausidziu rezerva ir zema AMH.

Sveiki, aš galvojau jas įsigyti, tik pasižiūrėjau kad ten n rūšių. Gal galite parašyti kokias būtent? Ir ar padėjo vartojant?

Atsakyti
QUOTE(laume19 @ 2017 10 17, 09:08)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Glue" data-cid="71845290" data-time="1508183614"><div><p>Girdejau ir teko naudot DHEA tabletes. Tiek Latviai, tiek Turkai rekomendavo pagerti DHEA kas turi maza kiausidziu rezerva ir zema AMH.</p></div></blockquote><p>Sveiki, aš galvojau jas įsigyti, tik pasižiūrėjau kad ten n rūšių. Gal galite parašyti kokias būtent? Ir ar padėjo vartojant?</p>

Geriau DHEA 50 viena kart dienoj. Swanson firmos, vyras juos siunte. Bet pirma buteliuka pirkau Latvijos vaistineje, nezinau ar yra ju Lietuvoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glue: 17 spalio 2017 - 14:37

Geriau DHEA 50 viena kart dienoj. Swanson firmos, vyras juos siunte. Bet pirma buteliuka pirkau Latvijos vaistineje, nezinau ar yra ju Lietuvoje.

 

Nera, reik siūstis

Atsakyti

Sveikos merginos,

Turiu tokį klausimą :) Pas mane AMH tyrimas buvo darytas birželio mėnesį (rezultatas 0,366 kai norma 0,576-8,13), po nesėkmingo IUI sugalvojau vėl patikrinti ar nukrito AMH ir ką tik gavau rezultatą 0,728. Kaip čia galima tai suprasti? Man visi sakė, kad čia labai stabilus rezultatas ir jis nekinta, tiksliau gali tik mažėti. Ar yra kam taip buvę?

Atsakyti
QUOTE(laume19 @ 2017 10 24, 15:09)
<p>Sveikos merginos,</p><p>Turiu tokį klausimą smile.gif Pas mane AMH tyrimas buvo darytas birželio mėnesį (rezultatas 0,366 kai norma 0,576-8,13), po nesėkmingo IUI sugalvojau vėl patikrinti ar nukrito AMH ir ką tik gavau rezultatą 0,728. Kaip čia galima tai suprasti? Man visi sakė, kad čia labai stabilus rezultatas ir jis nekinta, tiksliau gali tik mažėti. Ar yra kam taip buvę?</p>


Daugelis is sios temos mergaiciu tik ir tesvajoja apie toki stebukla biggrin.gif dziaukis! mirksiukas.gif Kinu medicina turi kitoki poziuri i moters reprodukcine sistema, anot ju AMH nera nekintantis hormonas, jis gali kisti priklausomai nuo visos organizmo bukles, ir tu esi to irodymas smile.gif
Atsakyti