Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

labukas mergaites as su savo problemom nutariau i jus kreiptis gandro neprisisaukiam jau du metus turime du nuostabius vaikelius be jokiu pagalbu sugautus o va praejus 9 metam nutarem kad reikia dar vieno niekaip nepavyksta pas gydytojus apsilankem visua tyrimus pasidarem ka liepe vyri geriui nustatyta astenospermija bet nukrypimai nezymus tai gydytoja sako kad turetu pavykti o mano tytimai hormonai viskas normose tik amh 0,6 kiausintakiai abu laisvai pratekami, gal as ne i ta temute pataikiau bet noriu paklausti gal patarsit kokie tolimesni musu veiksmai turetu buti pas gydytoja vaziuosiu kita pirmadieni bet netberiu kailyje pati bandau ieskotis info ka daryti toliau nejaugi teks paleisti svajone....
Atsakyti
QUOTE(faina*faina @ 2017 06 26, 22:58)
labukas mergaites as su savo problemom nutariau i jus kreiptis gandro neprisisaukiam jau du metus turime du nuostabius vaikelius be jokiu pagalbu sugautus o va praejus 9 metam nutarem kad reikia dar vieno niekaip nepavyksta pas gydytojus apsilankem visua tyrimus pasidarem ka liepe vyri  geriui nustatyta astenospermija bet nukrypimai nezymus tai gydytoja sako kad turetu pavykti o mano tytimai hormonai viskas normose tik amh 0,6 kiausintakiai abu laisvai pratekami, gal as ne i ta temute pataikiau bet noriu paklausti gal patarsit kokie tolimesni musu veiksmai turetu buti pas gydytoja vaziuosiu kita pirmadieni bet netberiu kailyje pati bandau ieskotis info ka daryti toliau nejaugi teks paleisti svajone....

Zemas AMH rodo kiausidziu rezervo issekima. G.buti jau nenokybiskos kiausialastes. AMH padidinti vaistu ipatingu nera, tai kai kuriom pataria pagerti DHEA, bet tai stebuklu manau nedaro. Nebent bandyti dar naturaliai arba IVF, su stimuliacija gal pavyktu isgauti daugiau kiasialasciu ir didesnis sansas pastoti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glue @ 2017 06 27, 14:56)
Zemas AMH rodo kiausidziu rezervo issekima. G.buti jau nenokybiskos kiausialastes. AMH padidinti vaistu ipatingu nera, tai kai kuriom pataria pagerti DHEA, bet tai stebuklu manau nedaro. Nebent bandyti dar naturaliai arba IVF, su stimuliacija gal pavyktu isgauti daugiau kiasialasciu ir didesnis sansas pastoti.  4u.gif



na taip nesinori nusirasyti vis dar kirba mintis kad galima kazka padaryti na tikiuosi gydytoja kazka paguodziancio pasakys
Atsakyti
QUOTE(Glue @ 2017 06 27, 14:56)
Zemas AMH rodo kiausidziu rezervo issekima. G.buti jau nenokybiskos kiausialastes. AMH padidinti vaistu ipatingu nera, tai kai kuriom pataria pagerti DHEA, bet tai stebuklu manau nedaro. Nebent bandyti dar naturaliai arba IVF, su stimuliacija gal pavyktu isgauti daugiau kiasialasciu ir didesnis sansas pastoti.  4u.gif



na taip nesinori nusirasyti vis dar kirba mintis kad galima kazka padaryti na tikiuosi gydytoja kazka paguodziancio pasakys
Atsakyti

Sveikos merginos,

Ir aš gavau tyrimų rezultatus ir laukiu jau laparaskopijos :unsure: . Gaila tik kad konsultacija dėl tyrimų rezultatų bus po 3 sav., čia pasiskaičius jau gerai išsigandau :oh: ... Pastoti bandom apie metus, tyrimai AMH (daryta 4 mėn.d.) -0,366 (normų ribos 0,576-8,13); FSH (daryta 4 mėn.d.) - 5,93; LH - 4,2; prolaktinas - 302,50 (normu ribos 103 - 496); progesteronas 24,14.

Kiek dabar supratu tas AMH pas mane labai mažas.... Gal galit kas pakomentuoti? :hmm:

Atsakyti

Pas mane AMH irgi 0,3, Jums pavyko pastoti? 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laume19: 05 liepos 2017 - 20:23
Priėjome prie IVF. Po stimuliacijos gydytojas pasakė, kad vaistai visiškai neaugina folikulų. Ar jums taip buvo? Tuo ir baigė, vilties nėra, lieka tik donoro kiaušialąstė...(gydytojo išvada). AMF tyrimo nesakė atlikti. Ar verta jį atlikti? O gal vaistai netiko?
Atsakyti
QUOTE(vikivikiviki @ 2017 07 21, 10:30)
Priėjome prie IVF. Po stimuliacijos gydytojas pasakė, kad vaistai visiškai neaugina folikulų. Ar jums taip buvo? Tuo ir baigė, vilties nėra, lieka tik donoro kiaušialąstė...(gydytojo išvada). AMF tyrimo nesakė atlikti. Ar verta jį atlikti? O gal vaistai netiko?

o tai iš kur gydytojas žino, kad vilties nėra, jei AMH nedarė? blink.gif visada viltis yra, nebent tas AMH jau 0...
Atsakyti
Būtinai pasidaryk AMH. Ir pasikonsultuok su turkais.
Pas kokį gydytoją lankeisi?
QUOTE(vikivikiviki @ 2017 07 21, 09:30)
Priėjome prie IVF. Po stimuliacijos gydytojas pasakė, kad vaistai visiškai neaugina folikulų. Ar jums taip buvo? Tuo ir baigė, vilties nėra, lieka tik donoro kiaušialąstė...(gydytojo išvada). AMF tyrimo nesakė atlikti. Ar verta jį atlikti? O gal vaistai netiko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 21 liepos 2017 - 09:51
QUOTE(vikivikiviki @ 2017 07 21, 10:30)
Priėjome prie IVF. Po stimuliacijos gydytojas pasakė, kad vaistai visiškai neaugina folikulų. Ar jums taip buvo? Tuo ir baigė, vilties nėra, lieka tik donoro kiaušialąstė...(gydytojo išvada). AMF tyrimo nesakė atlikti. Ar verta jį atlikti? O gal vaistai netiko?

Gal tik tas ciklas buvo blogas? O Fsh daret 2cd?
Ir būtinai AMH pasidarykit
Bet tie gydytojai tai greiti darydami išvadas
Atsakyti
QUOTE(vikivikiviki @ 2017 07 21, 10:30)
Priėjome prie IVF. Po stimuliacijos gydytojas pasakė, kad vaistai visiškai neaugina folikulų. Ar jums taip buvo? Tuo ir baigė, vilties nėra, lieka tik donoro kiaušialąstė...(gydytojo išvada). AMF tyrimo nesakė atlikti. Ar verta jį atlikti? O gal vaistai netiko?

Man taip buvo, kai fsh buvo šiek tiek virš normos tą c, kai stimuliavo, tai keitinėjo man vaistus, vaistų dozes ir kelis folius vis tiek išaugino. Vienas jau saldžiai miega prie šono, o kitas užšaldytas liko. Mano amh žemas yra. Tada buvo 0,5
Papildyta:
QUOTE(Tino @ 2017 07 21, 10:33)
o tai iš kur gydytojas žino, kad vilties nėra, jei AMH nedarė?  blink.gif visada viltis yra, nebent tas AMH jau 0...

Kai kurios klinikos nutraukia ivf procesą ir nieko nedaro, jei mažiau nei 3 auga
Atsakyti
QUOTE(LaMona @ 2017 07 21, 22:16)
Man taip buvo, kai fsh buvo šiek tiek virš normos tą c, kai stimuliavo, tai keitinėjo man vaistus, vaistų dozes ir kelis folius vis tiek išaugino. Vienas jau saldžiai miega prie šono, o kitas užšaldytas liko. Mano amh žemas yra. Tada buvo 0,5
Papildyta:

Kai kurios klinikos nutraukia ivf procesą ir nieko nedaro, jei mažiau nei 3 auga

Gal amzius mano isgazdino - 43. Foliai buvo 3, didziausias - tik 8,5 mm 6CD.
Papildyta:
QUOTE(Pelargonija @ 2017 07 21, 09:51)
Būtinai pasidaryk AMH. Ir pasikonsultuok su turkais.
Pas kokį gydytoją lankeisi?

Lankiausi pas Zeba.
Atsakyti