Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

QUOTE(Nuojauta @ 2016 07 13, 06:07)
Buvusias nesėkmes turkai nekomentuoja, imuninių bėdų jie nepripažįsta, sako, kad neįrodyta.

0.06???  blink.gif  Nieko sau, jie ten negalėjo suklysti? Na tikiuosi pavyks ką nors ir iš to išpešti  mirksiukas.gif

Didžiausios sėkmės  4u.gif

As irgi buvau soke....bet nenuleidziu ranku-nenurase manes tai gal ispaus kazka....per konsultacija mate 5 folius,o si cikla buvo tik 1....bet nors ir vienas folis-vistiek viltis yra wub.gif
Atsakyti
Skaitinėju užsienio forumus, ten dėl žemo AMH merginos vartoja fermenta q10, bičių pienelį, maca... galvoju ir aš bandyti, dar reikia susirast, kur darytis akupunktūra smile.gif gal tai kažkiek pastiprins organizmą ir tuo pačiu prisidės prie kokybės..
Atsakyti
sveikos merginos, susiduriau su tokia problema. Man atliko AMH tyrima ir rezultatas 4,6 mkg/l, o norma 0-8. Tyrimas atliktas Vokietijoje... Bet man yra keistos tos normos ribos.
Bandziau surasti tarptautines normas AMH bet neradau, visur skirtingos.
Gal kuri is jusu buvot uzmaciusi standartines normas siam hormonui?
Aciu uz betkokia pagalba. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynoji_Adrija @ 2016 09 07, 10:36)
sveikos merginos, susiduriau su tokia problema. Man atliko AMH tyrima ir rezultatas 4,6 mkg/l, o norma 0-8. Tyrimas atliktas Vokietijoje... Bet man yra keistos tos normos ribos.
Bandziau surasti tarptautines normas AMH bet neradau, visur skirtingos.
Gal kuri is jusu buvot uzmaciusi standartines normas siam hormonui?
Aciu uz betkokia pagalba.  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Tokios ir yra AMH normos. Kai kur, atsižvelgiant į amžių, normas sumažina iki 0-5. Viskas pas jus su rezervu ok.
Atsakyti
QUOTE(silvyte @ 2016 07 11, 22:17)
Nugi VK isikurusi pajury, kai pamate mano amh tai ciut nenuvirto nuo kedes, tipo jezau vajezau, cia be sanu. Pinda taip sunervavo... tai db kai skaitau uzsienio saliu forumus, biski atsigaunu, nera geras rodiklis bet sansu irgi nesumazina iki nulio..dievazi tr kolkas atrodo misija neimanoma, svarstau apie lv...


Sveikos!
Norejau pasisakyti del LV- pas mus nevaisingumas del vyrisko faktoriaus, lankemes LV ne vienoje klinikoje,'apie puse metu vazinejom pas G.Treijs is Embrions. Man tuo metu buvo 35m. Del sudetingos MV diagnozes jis man, tuo metu esanciai 35 m (jauciausi jauna), sake,'kad del mano amziaus gali ir nepavykti.. Sako, bando ne viena karta poros..atseit, as jau "vyresnio amziaus" ir kazkaip labai abejojo, ar mums pavyks. Svarbu tai, kad jis pasake, kad jei buna 4-5 kiausialastes, tai jie net punkcijos nedarytu. Atseit, per mazai jiems tu kiausialasciu. O tiketinai, kad del mano amziaus jie tik tiek atseit ir surastu. Tai realiai gaunasi, su mazu rezervu ten geriau net nebandyt, nes praeisit visa protokola, o jei mazai foliu, tai jie net punkcijos nedarytu. Ir is tikro, kiek kalbejau TR, tai realiai svarbu, kad foliu is viso butu juk. Jei yra nors tas vienas, sansu tikrai daug!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nica79: 07 rugsėjo 2016 - 11:48
QUOTE(nefifi @ 2016 09 07, 11:04)
Tokios ir yra AMH normos. Kai kur, atsižvelgiant į amžių, normas sumažina iki 0-5. Viskas pas jus su rezervu ok.

aciu uz atsakyma, bet ar toks rezultatas negali rodyti PKS? nes pagal kitu laboratoriju duomenys (su tais paciais matavimo vienetais) mano rezultatas jau rodo PKS nes yra virs "4"..
Nezinau kaip vertinti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynoji_Adrija @ 2016 09 07, 12:10)
aciu uz atsakyma, bet ar toks rezultatas negali rodyti PKS? nes pagal kitu laboratoriju duomenys (su tais paciais matavimo vienetais) mano rezultatas jau rodo PKS nes yra virs "4"..
Nezinau kaip vertinti  verysad.gif

Taip, toks rezultatas gali rodyti ir PKS, bet PKS aiškiai rodo ir LH/FSH santykis, nereguliarus ciklas ir pan.
Ne jūs turite vertinti, kreipkitės į gyd 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nefifi: 07 rugsėjo 2016 - 12:44
kokia ciklo diena patartina daryti AMH?
Atsakyti
Nėra skirtumo kokią ciklo dieną
Atsakyti
Sveikos,

Pasidariau AMH tyrimą, man eina 35-ti metai. Kaip man jį interpretuoti pagal mano amžių?

Antimiulerinis hormonas (AMH) µg/l 2,280 (0,576 - 8,13). Nepavyksta pastoti 1,3 metų.
Atsakyti
Mano ir amžius ir AMH labai panašūs.Čia nepriežastis nepastojimo.Tirkis pati,darykit tyrimus vyrui.
Dėl AMH man gydytojai komentavo,kad tai geras rezervas pagal metus.Didesnis negu trys -įtarinėja PKS.
Atsakyti
sveikos,
kas galetumet pakomentuoti?
mano AMH yra 0,612,o mano amziaus moteriai norma nurodyta 0,147-7,49.
Atsakyti