Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

Neringel, Rudde, aciu jums uz palaikyma,jus tokios optimistiskos, neprarandancios vilties smile.gif Matot IVF yra toks paskutinis budas susilaukti vaiko daugeliui moteru, o man jis nepriimtinas, todel 4 stimuliacijos, paskutines 2 su IUI cia buvo mano paskutinis bandymas. Siuo atveju padariau viska ka galejau, nepavyko,reiskia taip turejo buti.Mano atveju,jei nepavyko stimuliacijos, IVF tuo labiau nepavyktu, nes turiu endometrioze 3 st. ir neaugancia gleivine, ir galbut nekokybiskas kiausialastes dar, juk vistik man 38 metai.Gydytoja buvo minejus , kad endometrioze labai prastina kiausialasciu kokybe,ir dar toks zemas mano AMH,tad reikia sustoti, juolab is vyro puses jokio palaikymo.
Papildyta:
QUOTE(nefifi @ 2016 04 07, 08:44)
Pritariu!

Klausykit, klausimas, gal kas darės iš jūsų AMH Synlab?  Jie siuntė į vokiečius, bet labai bijau, kad turkuose nebūtų didelio rezultato neatitikimo doh.gif

As dariausi AMH Synlab, sake, kad siuncia i Vokietija, atsakymo laukiau 2 sav.
Atsakyti
QUOTE(Neringel @ 2016 04 06, 17:20)
Kiek Atkaklioji paciai metu,kad save taip nusendini...neturetum taip daryt,nes ir nickas  toks tau tinka,nepasiduok...As esu 42m po trecio ivf su 0,58 rezervu,ir turiu tris pupsikus pilvelyje,laukti liko savaite,,kai suzinosiu ar pavyko,aisku,bus,kaip tures buti,bet as niekada nenuleidau ranku...Tik pirmyn mergyte... thumbup.gif


tai kokie rezultatai? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu ir as beda del zemo AMH, pas mane jis 0,71, gydytoja sako daug vilciu nedet i IVF..o as netikiu! Negi nera budu pagerinti kiausialasciu kokybes? Papildai ar kazkas? Gal kuri domejotes ir turit kuo pasidalinti? :-)
Atsakyti
QUOTE(silvyte @ 2016 07 11, 18:41)
Sveikos,  turiu ir as beda del zemo AMH, pas mane jis 0,71,  gydytoja sako daug vilciu nedet i IVF..o as netikiu! Negi nera budu  pagerinti kiausialasciu kokybes? Papildai ar kazkas? Gal kuri domejotes ir turit kuo pasidalinti? :-)

Sveika!kokia gydytoja ir kurioj klinikoj taip pasake?mano amh dar zemesnis negu jusu,pasirinkom klinika Turkijoje-nuteike optimistiskai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(silvyte @ 2016 07 11, 21:41)
Sveikos,  turiu ir as beda del zemo AMH, pas mane jis 0,71,  gydytoja sako daug vilciu nedet i IVF..o as netikiu! Negi nera budu  pagerinti kiausialasciu kokybes? Papildai ar kazkas? Gal kuri domejotes ir turit kuo pasidalinti? :-)


Jo, siulau Lietuvoj net nebandyti IVF, nes jie visa rezerva iseikvos (kuris pas jus ir taip menkas). Jei jums priimtina, pasizvalgykite klinikas kitur. Turkijoje pvz. AMH, deja, labai pakelti neiseis. Bet 0.71 tai dar ne viskas, tikrai.
Atsakyti
Nugi VK isikurusi pajury, kai pamate mano amh tai ciut nenuvirto nuo kedes, tipo jezau vajezau, cia be sanu. Pinda taip sunervavo... tai db kai skaitau uzsienio saliu forumus, biski atsigaunu, nera geras rodiklis bet sansu irgi nesumazina iki nulio..dievazi tr kolkas atrodo misija neimanoma, svarstau apie lv...

Papildyta:
QUOTE(R_Viltele @ 2016 07 11, 21:53)
Sveika!kokia gydytoja ir kurioj klinikoj taip pasake?mano amh dar zemesnis negu jusu,pasirinkom klinika Turkijoje-nuteike optimistiskai  ax.gif



Jus mane taip pat nuteiket optimistiskai :-) O kokia kaina gaunasi TR? Kiek vizitu reikia? Kiek atostogu reiktu imt?
Atsakyti
QUOTE(silvyte @ 2016 07 11, 22:17)
Nugi VK isikurusi pajury, kai pamate mano amh tai ciut nenuvirto nuo kedes, tipo jezau vajezau, cia be sanu. Pinda taip sunervavo... tai db kai skaitau uzsienio saliu forumus, biski atsigaunu, nera geras rodiklis bet sansu irgi nesumazina iki nulio..dievazi tr kolkas atrodo misija neimanoma, svarstau apie lv...

Papildyta:
Jus mane taip pat nuteiket optimistiskai :-) O kokia kaina gaunasi TR? Kiek vizitu reikia? Kiek atostogu reiktu imt?

Nors klausimas buvo ne man, bet atsakysiu wink.gif

As dariausi Memorial klinikoje, man procedura kainavo tiek, kiek jie skelbia - kazkas apie 2300 EUR plius vaistai, kurie Turkijoje kelis kartus pigensi, nei Lietuvoj ( kai kurie 2 kartus, kai kurie net 3). Viso buvo 5500 Eur, del pakankamai nepigaus buto, skrydzio bilietu ir nuolatinio shoppingo, parsiveziau ir maisto, ir drabuziu smile.gif

Lietuvoje VK isleidau apie 3200 Eur, nes jie eme uz kiekviena apsilankyma ir pirstelejima.

Noriu pasakyti, kad Turkijoje stipresni embriologai ir laboratorija. Pas mane Lt buvo 2 leisgyvi embrioniukai triju dienu vidutines kokybes sodino, Tr gavome 5 geros kokybes 5 dienu embrionus, is ju po saldymo atsilde 2 ir abu buvo gyvi wink.gif Jei leistu atsukti laika atgal ne uz ka Lt nesidaryciau. Net jei Tr man nepasiseks, vistiek bandyciau dar karta tik ten.
Atsakyti
QUOTE(silvyte @ 2016 07 11, 19:17)
Nugi VK isikurusi pajury, kai pamate mano amh tai ciut nenuvirto nuo kedes, tipo jezau vajezau, cia be sanu. Pinda taip sunervavo... tai db kai skaitau uzsienio saliu forumus, biski atsigaunu, nera geras rodiklis bet sansu irgi nesumazina iki nulio..dievazi tr kolkas atrodo misija neimanoma, svarstau apie lv...

Papildyta:
Jus mane taip pat nuteiket optimistiskai :-) O kokia kaina gaunasi TR? Kiek vizitu reikia? Kiek atostogu reiktu imt?

Pritariu Nuojautai smile.gif pasimokykit is musu klaidu-su tokiu rezervu reikia ipatingo demesio ir profesionalaus darbo,tik ne Lt ir tik ne VK ypac klaipedos!
Ta Tr tik skamba kaip misija neimanoma bet viskas paprasciau negu atrodo is pradziu,gal yra ir kitu kliniku pasidomekit,nes rezervas senka su laiku ir ypac su stimuliacijom...
Papildyta:
QUOTE(Nuojauta @ 2016 07 11, 19:32)
Nors klausimas buvo ne man, bet atsakysiu wink.gif

As dariausi Memorial klinikoje, man procedura kainavo tiek, kiek jie skelbia - kazkas apie 2300 EUR plius vaistai, kurie Turkijoje kelis kartus pigensi, nei Lietuvoj ( kai kurie 2 kartus, kai kurie net 3). Viso buvo 5500 Eur, del pakankamai nepigaus buto, skrydzio bilietu ir nuolatinio shoppingo, parsiveziau ir maisto, ir drabuziu smile.gif

Lietuvoje VK isleidau apie 3200 Eur, nes jie eme uz kiekviena apsilankyma ir pirstelejima.

Noriu pasakyti, kad Turkijoje stipresni embriologai ir laboratorija. Pas mane Lt buvo 2 leisgyvi embrioniukai triju dienu vidutines kokybes sodino, Tr gavome 5 geros kokybes 5 dienu embrionus, is ju po saldymo atsilde 2 ir abu buvo gyvi wink.gif Jei leistu atsukti laika atgal ne uz ka Lt nesidaryciau. Net jei Tr man nepasiseks, vistiek bandyciau dar karta tik ten.

Nuojauta,kada zinosit ar pasiseke? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(R_Viltele @ 2016 07 12, 01:02)
Pritariu Nuojautai  smile.gif pasimokykit is musu klaidu-su tokiu rezervu reikia ipatingo demesio ir profesionalaus darbo,tik ne Lt ir tik ne VK ypac klaipedos!
Ta Tr tik skamba kaip misija neimanoma bet viskas paprasciau negu atrodo is pradziu,gal yra ir kitu kliniku pasidomekit,nes rezervas senka su laiku ir ypac su stimuliacijom...
Papildyta:

Nuojauta,kada zinosit ar pasiseke?  4u.gif


Žinok, visus kartus, kiek dariausi IVF, kabinosi (ir Lt, ir Tr). Dabar 3 kartas irgi bando kabintis (HCG 472), bet nesidžiaugiu dar, nes mano organizmas keistas daiktas - nenori vaisiaus ir nors tu ką jam... sad.gif

O pačios situacija kokia? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuojauta: 12 liepos 2016 - 08:13
QUOTE(silvyte @ 2016 07 11, 20:41)
Sveikos,  turiu ir as beda del zemo AMH, pas mane jis 0,71,  gydytoja sako daug vilciu nedet i IVF..o as netikiu! Negi nera budu  pagerinti kiausialasciu kokybes? Papildai ar kazkas? Gal kuri domejotes ir turit kuo pasidalinti? :-)

Aš patikslinsiu, kad AMH yra ne kiaušialąsčių kokybės, o jų kiekio rodiklis. AMH reiktų vertinti kartu su LH, FSH ir E2 4u.gif Man asmeniškai su AMH 0,88 lietuviai net nesisiūlė patys IVF ir labai pritarė minčiai užsieniui. Pamąstykit apie tai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuojauta @ 2016 07 12, 06:12)
Žinok, visus kartus, kiek dariausi IVF, kabinosi (ir Lt, ir Tr). Dabar 3 kartas irgi bando kabintis (HCG 472), bet nesidžiaugiu dar, nes mano organizmas keistas daiktas - nenori vaisiaus ir nors tu ką jam... sad.gif

O pačios situacija kokia?  4u.gif

Tikiuosi sis kartas bus pats paciausias smile.gif juk negali vien nesekmes buti....o ka turkai sako del buvusiu nesekmiu?gal kas su imuninem bedom?
Pas mane amh lb zemas pries vaziuijant i tr buvo 0.4 o tr kai padare tai soka gavau 0.06 verysad.gif ir fsh aukstas tai dbr bandom vsistais fsh numusti ir kelsim sparnus....norisi kuo greiciau rolleyes.gif beje as turejau nestuma -naturaliai buvo pavyke po lp bet nesivyste verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(R_Viltele @ 2016 07 13, 01:47)
Tikiuosi sis kartas bus pats paciausias  smile.gif juk negali vien nesekmes buti....o ka turkai sako del buvusiu nesekmiu?gal kas su imuninem bedom?
Pas mane amh lb zemas pries vaziuijant i tr buvo 0.4 o tr kai padare tai soka gavau 0.06  verysad.gif ir fsh aukstas tai dbr bandom vsistais fsh numusti ir kelsim sparnus....norisi kuo greiciau  rolleyes.gif beje as turejau nestuma -naturaliai buvo pavyke po lp bet nesivyste  verysad.gif


Buvusias nesėkmes turkai nekomentuoja, imuninių bėdų jie nepripažįsta, sako, kad neįrodyta.

0.06??? blink.gif Nieko sau, jie ten negalėjo suklysti? Na tikiuosi pavyks ką nors ir iš to išpešti mirksiukas.gif

Didžiausios sėkmės 4u.gif
Atsakyti