Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

QUOTE(atkaklioji @ 2016 04 04, 18:52)
Ir nesuprasi kuom tiketi.Nesenai klausiau vienos vaisingumo gydytojos ar stimuliacijos mazina rezerva,tai atsakymas buvo,kad nemazina rezervo.Bet as manau, kad mazina rezerva stimuliacijos.
Mano AMH 0.95 (buvau nusprendusi nedaryti, bet moteriskas smalsumas nugalejo ) jau skaitosi nepakankamumas, kazin po keliu metu bus tas klimaksas?Itariu , kad jau greitai po keliu metu bus.

Tikrai nebežaisčiau su stimuliacijom,mano AMH 0,88 ir tiesá sakant, tiesus kelias tik į IVF,ir tai,klausimas,ar LT sugebėtú kažká padaryt. Mane stimuliavo 2kartus,niekam nebuvo įdomus AMH,o kai ieškodavau info dėl žemo lh/fsh santykio,čia forume skambėdavo viena 'tiesa'-kai santykis mažiau už 1,tai gerai,svarbiausia,kad nebūtų virš 1,5. O dabar galvoju,kad pks diagnozė kur kas geriau nei negrįžtamas kiaušidžių rezervo išsekimas. Čia tik pamąstymui. Jei pačios nesidomėsim,rezultato neturėsim.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2016 04 04, 21:00)
Tikrai nebežaisčiau su stimuliacijom,mano AMH 0,88 ir tiesá sakant, tiesus kelias tik į  IVF,ir tai,klausimas,ar LT sugebėtú kažká padaryt. Mane stimuliavo 2kartus,niekam nebuvo įdomus AMH,o kai ieškodavau info dėl žemo lh/fsh santykio,čia forume skambėdavo viena 'tiesa'-kai santykis mažiau už 1,tai gerai,svarbiausia,kad nebūtų virš 1,5. O dabar galvoju,kad pks diagnozė kur kas geriau nei negrįžtamas kiaušidžių rezervo išsekimas. Čia tik pamąstymui. Jei pačios nesidomėsim,rezultato neturėsim.

Jau viskas nebezaisiu nei su stimuliacijom,nei IVF nedarysiu.Pries menesi padariau paskutine stimuliacija su IUI,kaip visada nesekminga, neaugo gleivine, folikulai 4 buvo.Zodziu, pabandem, nepasiseke, daugiau sveikatos nebegadinsiu.O rezervas mano isseko po cistos operacijos.Operuotoj kiausidej stimuliaciju metu nei vieno folikulo nebudavo, arba budavo keli mazi, kurie paskui dingdavo kazkur, tiesiog nebeaugdavo, o sveikoj kiausidej tai po 4-5 folius, bet kas is to.
Atsakyti
QUOTE(atkaklioji @ 2016 04 04, 22:08)
Jau viskas nebezaisiu nei su stimuliacijom,nei IVF nedarysiu.Pries menesi padariau paskutine stimuliacija su IUI,kaip visada nesekminga, neaugo gleivine, folikulai 4 buvo.Zodziu, pabandem, nepasiseke, daugiau sveikatos nebegadinsiu.O rezervas mano isseko po cistos operacijos.Operuotoj kiausidej stimuliaciju metu nei vieno folikulo nebudavo, arba budavo keli mazi, kurie paskui dingdavo kazkur, tiesiog nebeaugdavo, o sveikoj kiausidej tai po 4-5 folius, bet kas is to.

Bandysit natūraliai pastoti?
O kad teigiate, kad rezervas išseko po cistos operacijos - nesu girdėjus, kad tai apskritai įmanoma. Kodėl taip sakot?
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2016 04 05, 08:52)
Bandysit natūraliai pastoti?
O kad teigiate, kad rezervas išseko po cistos operacijos - nesu girdėjus, kad tai apskritai įmanoma. Kodėl taip sakot?


Įmanoma. Mano viena kiaušidė neberodo gyvybės ženklų ir, gydytojo nuomone, tam įtaką padarė endometriozė ir paskui cistos šalinimas. O kai nusibaigė kiaušidė, tai natūralu, kad ir rezervo atitinkamai sumažėjo.
Manau, kad nieko gero visos tos laparoskopijos, tik matyt visada jų daroma žala yra mažesnė, nei ta, kurią padarytų visos cistos ir kiti negerumai, jeigu jų nepašalintume.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2016 04 05, 09:52)
Bandysit natūraliai pastoti?
O kad teigiate, kad rezervas išseko po cistos operacijos - nesu girdėjus, kad tai apskritai įmanoma. Kodėl taip sakot?


Laba diena. Nors adresuota ne man, tačiauatsakysiu, kad situacija tikrai įmanoma. Prieš 8 metus pirmoji LP ir diagnozuota III endometriozės stadija, šalinant kiaušidės cistą. Po metų kitoje kiaušidėje tapati operacija, tik kiaušidės iškart ''parodė savo'' - menopauzės simptomus.Bandžiau dar trjus metus įveikti, deja, nepavyko. Spėjau įšokti į nuvažiuojantį traukinį su donorinėmis, nes LT aukštu FSH (rode jau ir postmenopauzę) niekas nesileido į optimistines kalbas. Tiesa, dar FSH pradžioje šokinėjo nuo pakenčiamo iki viršutinės ribos. Po gimdymo metus ciklas buvo, paskui tik su KT. Dabar ir jų nebegeriu jau 4 mėnesiai, karščio bangos dingo geriant aviečių ekstraktą. AM hormoną žadėjau darytis, bet taip ir nepasidariau. Anksčiau nebuvo apie jį tiek žinoma, vėliau gimdžiau ir dar tikėjausi II ivf sėkme, o paskui nebemačiau prasmės jau. Žodžiu, išsiplėčiau, atsiprašau, tačiau endometriozė ir ypač kišimasis į pačias kiaušides gali labai pakenkti. Tačiau daugeliu atveju sulaukiama laimingos pabaigos smile.gif Tad sėkmės visoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2016 04 05, 08:52)
Bandysit natūraliai pastoti?
O kad teigiate, kad rezervas išseko po cistos operacijos - nesu girdėjus, kad tai apskritai įmanoma. Kodėl taip sakot?

Nebebandysim,metai jau savo daro, jauciuosi per sena jau.. naturaliai nepastosiu tikrai, nera ir nereikia smile.gif O del rezervo issekimo internete kazkur skaiciau straipsni, o paskui ir gydytoja sake.
Atsakyti
Na,ačiū už info, turbūt tikrai įmanoma ir kai paaiškinot, visai logiška. Dar turiu, kur domėtis...
Atsakyti
QUOTE(atkaklioji @ 2016 04 05, 20:11)
Nebebandysim,metai jau savo daro, jauciuosi per sena jau.. naturaliai nepastosiu tikrai,  nera ir nereikia smile.gif O del rezervo issekimo internete kazkur skaiciau straipsni, o paskui ir gydytoja sake.

Kiek Atkaklioji paciai metu,kad save taip nusendini...neturetum taip daryt,nes ir nickas toks tau tinka,nepasiduok...As esu 42m po trecio ivf su 0,58 rezervu,ir turiu tris pupsikus pilvelyje,laukti liko savaite,,kai suzinosiu ar pavyko,aisku,bus,kaip tures buti,bet as niekada nenuleidau ranku...Tik pirmyn mergyte... thumbup.gif
Atsakyti
Atkaklioji, pritariu, nereikia nuleisti rankų 4u.gif Prieš 5 metus, kai bandžiau pastoti pirmą kartą, skaitydavau kristinukės mėginimus pastoti ir man iki šiol tai yra pavyzdys, kaip reikia nenuleisti rankų 4u.gif Nors tada net negalvojau, kad gali kilti minčių apie donorines kada nors pačiai. Ir šiaip manau forume yra labai daug pavyzdžių, kai mamos turi savo vaikus tik todėl, kad pačios ėjo, darė, domėjosi, netikėjo gydytojais, pasidavusios ir vėl iš naujo pradėdavo kažką daryti. Taip kad kol dar amžius leidžia, tikrai manau yra verta nepasiduoti - nepavykus bent žinosi, kad padarei viską, o jeigu pavyks, tai patikėk, tikrai niekada nesuabejosi, kad buvo verta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudde @ 2016 04 07, 07:23)
Ir šiaip manau forume yra labai daug pavyzdžių, kai mamos turi savo vaikus tik todėl, kad pačios ėjo, darė, domėjosi, netikėjo gydytojais, pasidavusios ir vėl iš naujo pradėdavo kažką daryti.

Pritariu!

Klausykit, klausimas, gal kas darės iš jūsų AMH Synlab? Jie siuntė į vokiečius, bet labai bijau, kad turkuose nebūtų didelio rezultato neatitikimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2016 04 07, 08:44)
Pritariu!

Klausykit, klausimas, gal kas darės iš jūsų AMH Synlab?  Jie siuntė į vokiečius

As dariausi, sake, kad siuncia i Vokietija.
Atsakyti
QUOTE(Jollė @ 2016 04 07, 08:23)
As dariausi, sake, kad siuncia i Vokietija.

Šitą žinau, tik man įdomu, ar ta pačia aparatūra daro, kaip ir turkai, nes tikrai nesinorėtų staigmenėlės, Turkijoj sužinoti, kad LT AMM 0,88, o TR koks 0,4 unsure.gif Visgi tų skirtumų pasitaiko...
Atsakyti