Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

QUOTE(nefifi @ 2016 03 31, 19:35)
Panašu, kad su žemu AMH yra dėsningumas labai mažo LH/FSH santykio. Rudde, koks E2?


Sito dabar dar nesityriau, o seniau jau nepamenu koks buvo, reiktu pakapstyt laiskus, kai prie kompo busiu.
Ir taip, kuo rezervas zemesnis, tuo ir santykis mazesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudde: 31 kovo 2016 - 18:43
Sveikutes,kaip ir prizasejau,prisiduodu.Dideliam musu dziaugsmui,mums is truju kiausialasciu apsivaisino visos trys... lotuliukas.gif Atsizvelgiant i mano amziu,gydytojas su embriologe nutare sodinti visus 2 dienu embrionukus,dalinosi pakankamai gerai,kaip antra diena,tai buvo 2,3 ir 4 lasteliu.Taigi as esu PUPO ir liko tik laukimas!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudde @ 2016 03 31, 19:26)
Mano AMH pries dvejus metus buvo <0,2, dabar - 0,44 biggrin.gif LH 3,85, FSH 9,13 (anksciau buvo didesnis). Siandien gydytojas mate du didesnius ir du visai maziukus folikulus.
Startuosim su IVF geguze, buvom apsisprende su donorinem daryt, turejom jau ir konsultacija, bet kad paaiskejo, kad tyrimai netiketai neblogi ir per histeroskopija viskas grazu, tai pabandysim su savom viena karta. Daug vilciu nededu, tiesiog noriu zinoti, kad pabandem viska ir tuomet jei nepavyks, planas dar siemet isvaziuoti donoriniu.

Rudde, o kur planavot su donorinėmųs daryti?
Atsakyti
QUOTE(rneringa @ 2016 04 02, 13:54)
Rudde, o kur planavot su donorinėmųs daryti?


Pas cekus, Gennet klinikoj.
Atsakyti
QUOTE(Rudde @ 2016 04 02, 16:14)
Pas cekus, Gennet klinikoj.

Atsiprašau iš anksto, donorinių kiaušialąsčių tema nelabai ką žinau, bet turiu klausimą. Ar įmanomas variantas, kad donorinių kiaušialąsčių donore būtų mano sesuo
Atsakyti
QUOTE(rneringa @ 2016 04 03, 17:40)
Atsiprašau iš anksto, donorinių kiaušialąsčių tema nelabai ką žinau, bet turiu klausimą. Ar įmanomas variantas, kad  donorinių kiaušialąsčių donore būtų mano sesuo


Kiek man teko dometis, tai ne. Kiek maciau, visur pabreziama, kad seima nesuzino, kas yra donoras - tai reglamentuoja istatymai.
Nebent kazko nezinau. As daugiausiai cekais/ispanais domejausi.
Atsakyti
Sveikos,
mano lh/fsh 0,5. E2-78 (normos 77-921). Verta tirtis amh?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo m3tinė: 03 balandžio 2016 - 21:40

Papildyta:
QUOTE(Rudde @ 2016 03 31, 18:26)
Mano AMH pries dvejus metus buvo <0,2, dabar - 0,44 biggrin.gif LH 3,85, FSH 9,13 (anksciau buvo didesnis). Siandien gydytojas mate du didesnius ir du visai maziukus folikulus.
Startuosim su IVF geguze, buvom apsisprende su donorinem daryt, turejom jau ir konsultacija, bet kad paaiskejo, kad tyrimai netiketai neblogi ir per histeroskopija viskas grazu, tai pabandysim su savom viena karta. Daug vilciu nededu, tiesiog noriu zinoti, kad pabandem viska ir tuomet jei nepavyks, planas dar siemet isvaziuoti donoriniu.

Ar kaip amh rodikli pasididinot? Pas mane 2014 m amh darytas - 0,2... man labai reikia didesnio bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balta.Naktis: 04 balandžio 2016 - 12:05
QUOTE(m3tinė @ 2016 04 03, 21:39)
Sveikos,
mano lh/fsh 0,5. E2-78 (normos 77-921). Verta tirtis amh?

o koks lh ir fsh?
Atsakyti
LH-3.3. FSH- 6.73
Galvoju nuo birzelio bandyt stimuliacijas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo m3tinė: 04 balandžio 2016 - 18:22
QUOTE(m3tinė @ 2016 04 04, 19:21)
LH-3.3. FSH- 6.73
Galvoju nuo birzelio bandyt stimuliacijas...


Butinai pasidarykite AMH. Jei jis zemas, stimuliacijos ji zaibo greiciu dar sumazins. Zaisdama su stimuliacijomis ir IUI issvaisciau dali savo rezervo ir dabar labai gailiuosi, geriau buciau ji IVF pasitaupius. Aciu Dievui, kad sutikau gydytoju, kurie atsisake mane toliau stimuliuoti, jei nedarau IVF, nes pati buciau turbut visa rezerva issvaiscius sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudde: 04 balandžio 2016 - 18:34
QUOTE(Rudde @ 2016 04 04, 19:33)
Butinai pasidarykite AMH. Jei jis zemas, stimuliacijos ji zaibo greiciu dar sumazins. Zaisdama su stimuliacijomis ir IUI issvaisciau dali savo rezervo ir dabar labai gailiuosi, geriau buciau ji IVF pasitaupius. Aciu Dievui, kad sutikau gydytoju, kurie atsisake mane toliau stimuliuoti, jei nedarau IVF, nes pati buciau turbut visa rezerva issvaiscius sad.gif

Ir nesuprasi kuom tiketi.Nesenai klausiau vienos vaisingumo gydytojos ar stimuliacijos mazina rezerva,tai atsakymas buvo,kad nemazina rezervo.Bet as manau, kad mazina rezerva stimuliacijos.
Mano AMH 0.95 (buvau nusprendusi nedaryti, bet moteriskas smalsumas nugalejo ) jau skaitosi nepakankamumas, kazin po keliu metu bus tas klimaksas?Itariu , kad jau greitai po keliu metu bus.
Atsakyti