Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

QUOTE(nefifi @ 2016 03 31, 09:11)
Tikrai esu skaičius, kad yra Vilniuj bent pora lab, kurioms nereikia siųsti tyrimo į Vokietiją (dėl ko ir užtrunka tiek laiko), o vietoj ištiria. Pabandyk pasiskambint į kelias. Nors iš kitos pusės, jei neplanuojamos jokios procedūros, galim ir luktekt tas porą sav.


Sveikos.

Tik noriu pasakyti savo nuomonę dėl siuntimo į Vokietiją.

Prieš darant 2-ą IVF, man buvo atliktas AMH Kardiolitoje ir atsakymas buvo 1,03 (kas yra labai mažai), bet IVF metu aš turėjau ~15 kiaušialąsčių (kas nėra mažai). Kai užklausiau koordinatorės, ar tikrai gali būti, kad su mano AMH gali būti TIEK kiaušialąsčių, tai ji man pasakė, kad greičiausiai tai buvo laboratorijos klaida. Berods, Kardiolita nesiunčia į Vokietiją nieko, nes aš atsakymą gavau labai greitai.

Tai vai, gal jau lai siunčia, bus tikslesnis asakymas.

Ir apskritai, dar dariausi Prolaktino tyrimą Kardiolitoj, ir jie irgi grybą pjovė, kad vos neteko nukelti IVF kitam ciklui, nes PRL anot jų buvo per didelis, endokrinologė net liepė persidaryti kiur tyrimą, persidariau Santaruose ir gavau atsakymą, kuris buvo normos ribose. Sugaišau daug laiko, nervų ir pinigų, nes pas endo ėjau mokamai.
Atsakyti
QUOTE(Nuojauta @ 2016 03 31, 09:35)
Tik noriu pasakyti savo nuomonę dėl siuntimo į Vokietiją.

Tai vai, gal jau lai siunčia, bus tikslesnis asakymas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jollė: 31 kovo 2016 - 11:05
QUOTE(Nuojauta @ 2016 03 31, 09:35)

Tik noriu pasakyti savo nuomonę dėl siuntimo į Vokietiją.

Tai vai, gal jau lai siunčia, bus tikslesnis asakymas.

Labai saunu, kad pasidalinot sia patirtimi 4u.gif

Jau ne pirma forumiete pasidalino info apie netikslius/skirtingus tyrimus, tokia info kelia nepasitikejima laborat. AMH dar gana naujas t. ir kaina jo kosmine, o itarimu nemazai... Man nepatiko, kad neparodo tyrimo atsakymo originalo (is Vokietijos), tad is kur zinot, kad tyrimas siunciamas i Vokietija...?
Atsakyti
QUOTE(Jollė @ 2016 03 31, 10:42)
As kai dariausi AMH t. man buvo paaiskinta, kad t.siuncia i Vokietija ir atsak.bus po 2 sav., bet atsakymas atejo zenkliai anksciau...??? unsure.gif

Dabar nepamenu, kurioj Stambulo temoj rašė turkų lab. aparato (o gal ne aparato, nebepamenu)pavadinimą, kuriuo ir Vokietijoj tiriamas AMH.
Kažkurioje LT laboratorijoj narė tyrėsi ir AMH atsakymas sutapo su turkų. O diskusija kilo iš to, kad Lietuvoj nustatytas AMH buvo didesnis, nei jis realiai yra (pas turkus buvo kone perpus mažesnis).
Atsakyti
Sveikos,
Mano Amh skyrėsi pas turkus ir lt per pusę. Esu matavusi keliskart, ir ne tik mažėjimo, bet ir didėjimo būta. Mano asmenine nuomone, svarbu ne tik aparatūra ir laboratorijos normos, bet ir koks ciklas pasitaikė, ciklas su sutrikimais(cista ir pan.) Gali parodyti netikslų rezultatą. Kadangi merginoms su mažu rezervu svarbūs skaičiai jau po kablelio, atitinkamai ir paklaida didesnė.Siūlyčiau pas ginę pasiskaičiuot, kiek potencialių folių kas ciklą būna. Tarkim 0.5 Amh dažnai bus lygu 5 foliams, čia toks labai grubus konvertavimas. Pastojau su 0.5 Amh.
Atsakyti
QUOTE(Karmensita @ 2016 03 31, 11:45)
didesnė.Siūlyčiau pas ginę pasiskaičiuot, kiek potencialių folių kas ciklą būna. Tarkim 0.5 Amh dažnai bus lygu 5 foliams, čia toks labai grubus konvertavimas. Pastojau su 0.5 Amh.

Mano AMH 0,88 (LT), per ciklą būna koks 1 dominuojantis ir 2-3 nedidukai.

Ar natūraliai pastojot? Koks LH/FSH, E2?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nefifi: 31 kovo 2016 - 12:00
QUOTE(nefifi @ 2016 03 31, 13:00)

Ar natūraliai pastojot? Koks LH/FSH, E2?

Isties butu idomu suzinoti kokie kt.hormonu rodikliai 4u.gif
Atsakyti
Matavausi šituos rodiklius reguliariai kas mėnesį. Pastojau su IVF pagalba. FSH svyruodavo nuo 10.5 iki 23, LH būdavo apie 11, E2 - irgi kilstelėjęs. To IVF ciklo metu FSH buvo 13.3, LH - 8.5, E2 - 130 pmol. Išpunktavo 5, šiaip būdavo nuo trijų iki septynių.
Atsakyti
QUOTE(Karmensita @ 2016 03 31, 14:00)
To IVF ciklo metu FSH buvo 13.3, LH - 8.5, E2 - 130 pmol. Išpunktavo  5, šiaip būdavo  nuo trijų iki septynių.

Idomu kaip ivertins kitos merginos, bet as sakyciau, kad jusu tyrimai tikrai ne patys prasciausi buvo. Skaitau,kad labai prastai kai AMH 0.1-0.2, fsh virs 18 ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jollė: 31 kovo 2016 - 13:25
Aš ir nepretendavau "į prasčiausius" smile.gif.Kalbėjote apie AMH skirtumus, tai pasidalinau patirtimi. TR mano matuotas AMH buvo 0,2, Lietuvoje 0.5.
Atsakyti
Mano AMH pries dvejus metus buvo <0,2, dabar - 0,44 biggrin.gif LH 3,85, FSH 9,13 (anksciau buvo didesnis). Siandien gydytojas mate du didesnius ir du visai maziukus folikulus.
Startuosim su IVF geguze, buvom apsisprende su donorinem daryt, turejom jau ir konsultacija, bet kad paaiskejo, kad tyrimai netiketai neblogi ir per histeroskopija viskas grazu, tai pabandysim su savom viena karta. Daug vilciu nededu, tiesiog noriu zinoti, kad pabandem viska ir tuomet jei nepavyks, planas dar siemet isvaziuoti donoriniu.
Atsakyti
QUOTE(Rudde @ 2016 03 31, 18:26)
Mano AMH pries dvejus metus buvo <0,2, dabar - 0,44 biggrin.gif LH 3,85, FSH 9,13 (anksciau buvo didesnis).

Panašu, kad su žemu AMH yra dėsningumas labai mažo LH/FSH santykio. Rudde, koks E2?
Atsakyti