Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

Laba mergaitės 4u.gif
AMH ats dar laukiu, bet sprendžiant iš aukšto FSH ir LH didelio stebuklo nesitikiu, todėl nedelsiant ėmiausi papildų kurie ir ankščiau jau yra man veikę. Pasisakysiu kad turiu Endo 4st, nepratekamus kiaušintakius ir planuojam 1 IVF su sąlyga, kad skaičiukai dar leidžia jį daryti.

Kai tik sužinojau kad FSH ir LH ribiniai tą pačią dieną nusipirkau Bičių pienelio (su ženšeniu), Agnus Castus ir Maca. Geriant šiuos papildus prieš kelis metus FSH ir LH gražiai pakrito, tai tikiuosi kad ir šį kartą man šie papildai taip pat suveiks. Gal dar kam jie veikia?
Taip pat daug skaičiau apie DHEA papildus ir juos irgi jau nuo šiandien geriu. Gal kas pasidalins kokiom dozėm vartojot DHEA? Mano kapsulės po 100mg, rekomenduojama 1 į dieną, tai kol kas taip ir gersiu. Nėra daug mokslinių tyrimų atlikta dėl DHEA, bet tiek kiek yra rodo kiaušidžių rezervo stiprinimą, embrionų kokybės pagerinimą, padidintą nėštumo galimybę ir mažesnę persileidimo riziką po IVF ar IUI. Gal dar kas girdėjot ką gero? Gal kam taikė šį papildą vaisingumo klinikose?
Atsakyti
laba diena smile.gif

Gavau tyrimo rezultatus:
AMH 4,15 normos nurodytos 1,66 - 9,49

Kitur mačiau kitokias normas nurodytas smile.gif
Bet pagal šitas pateiktas normas kaip suprantu viskas gerai?
Nors realiai kadangi man tik 24 metai pagal šias normas tikeciausi didesnio rezultato g.gif
Atsakyti
QUOTE(BaltosSnaigės @ 2016 01 08, 12:56)
AMH 4,15 normos nurodytos 1,66 - 9,49

Nors realiai kadangi man tik 24 metai pagal šias normas tikeciausi didesnio rezultato  g.gif

Sveikinu 4u.gif
Na isties, tai kada pas moteri yra tarkim 8-9, 15 metu? blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollė @ 2016 01 08, 12:34)
Sveikinu 4u.gif
Na isties, tai kada pas moteri yra tarkim 8-9,  15 metu?  blink.gif  biggrin.gif

Manau, kad taip, visai logiška. Juk moteris jau gimsta su tam tikru kiaušinėlių skaičiumi ir logiška, kad pradėjus sirgti mmm, paauglystėje, AMH ir būna didžiausias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollė @ 2016 01 08, 13:34)
Sveikinu 4u.gif
Na isties, tai kada pas moteri yra tarkim 8-9,  15 metu?  blink.gif  biggrin.gif



Arba kad ir 30 metų, bet turi PKS.
Atsakyti
QUOTE(Nuojauta @ 2016 01 08, 15:14)
Arba kad ir 30 metų, bet turi PKS.

Pastebėjau, kad turinčių PKS AMH skaičius būna virš ribų. O Baltos Snaigės per viduriuką ir pagal jos amžių, manau, viskas yra ok.
Atsakyti
Džiaugiuosi tuomet dėl savo tokio AMH smile.gif
Bet ko gero tikrai logiška kad paauglystėje buna tas didžiausias skaičiukas, žinoma jei nera PKS smile.gif
Atsakyti
Gal kvailai nuskambės mano klausimas, bet..ar tokio papildo kaip inofolic vartojimas, kuris beje kažkiek pastimuliuoja kiaušidžių veiklą turi įtakos AMH tyrimui ? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BaltosSnaigės: 08 sausio 2016 - 21:39
QUOTE(BaltosSnaigės @ 2016 01 08, 22:38)
ar tokio papildo kaip inofolic vartojimas, kuris beje kažkiek pastimuliuoja kiaušidžių veiklą turi įtakos AMH tyrimui ? 

Interneto platybese galima atrasti ivairiu teiginiu sia tema. Manyciau taip yra todel, kad AMH dar yra naujokas mokslo srityje, tad dar nera iki galo istirta kas ir kaip. Juk geriems klinikiniams tyrimams reikalinga labai daug laiko. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollė @ 2016 01 08, 12:34)
Sveikinu 4u.gif
Na isties, tai kada pas moteri yra tarkim 8-9,  15 metu?  blink.gif  biggrin.gif

QUOTE(nefifi @ 2016 01 08, 15:16)
Pastebėjau, kad turinčių PKS AMH skaičius būna virš ribų.

As turbut shokiruosiu, bet man 41m., o AMH - virs 7. Ir visu kitu hormonu normos - kaip pas jaunikle (anot mano gydytojo). Nezinau, ar turiu PKS (menesienos reguliarios, O vyksta).
Auksto AMH privalumas yra didelis kiausialasciu skaicius. Bet juk ne tik nuo jo sekme priklauso. Man per pirma IVF'a ispunktavo >20 kiausialasciu, apsivaisino 12. Is tu 12-os siai dienai beliko 3, o is 9-iu "sunaudotu" teigiamas rezultatas tik 1. Su 8-iais nieko nesigavo.
Atsakyti
QUOTE(BaltosSnaigės @ 2016 01 08, 21:38)
Gal kvailai nuskambės mano klausimas, bet..ar tokio papildo kaip inofolic vartojimas, kuris beje kažkiek pastimuliuoja kiaušidžių veiklą turi įtakos AMH tyrimui ?  blush2.gif

Mano samprotavimas toks, kad AMH yra kiekybinis rodiklis, o FSH - kokybinis. Todėl Inofolic ar kt. panašūs papildai gali tiesiog sumažinti FSH, taip pagerinti esamų kiaušialąsčių kokybę, bet ne jų stebuklingai padauginti.
Atsakyti
Atsiprašau,jeigu mano klausimas jau išdiskutuotas,bet noriu paklausti kur kaunietės darosi AMF tyrimą? 4u.gif
Atsakyti