Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

Sveikos, merginos 4u.gif

Ateinu pasidziaugti, ikvepti vilties ir paskatinti nenuleisti ranku.

Pora metu nepavyko pastoti. Kadangi amzius jau nebe tas, kad galeciau ilgai laukti (35 m.), pradejau tirtis.

Geguzes gale gavau AMH rezultatus - 0.796, FSH - 10.72, LH -5.15. Perskaiciau sia tema, kitas skyrelio temas, kur buvo minimas zemas AMH, vos ne viska, ka radau internete, tiek medicininius tyrimus, tiek ivairius forumus. Kaip zinia, paguodziancios informacijos nedaug. Apsistojau ties mintimi, kad gal bent kokybe gera (kazkuo gi reikia tiketi, ane?). Ir dar truputi vilties suteike tyrimas, kurio metu kaip ir buvo irodyta, kad vitamino D trukumas gali salygoti zema AMH bei keliu moteru komentarai diskusijose apie zema AMH, kur jos teige, kad joms AMH pakilo.

Kad nesvaistyti laiko, kreipemes i VK. Is karto pasiule IVF. Atliekant GN kontrastinis skystis is pradziu uzpilde tik gimda, bet netekejo i kiausintakius, tik padidinus spaudima skystis pradejo teketi i kiausintakius (tikriausiai buvo uzsikimse prie pat iejimo). Todel nusprendem pirma pabandyti IUI, gal pavyks del tu 'pravalytu' kiausintakiu, o jei ne, tai bent jau zinosim, kaip stimuliuojasi. Stimuliavo Clostilbegyt ir Bemfola. Po to grauziausi nagus, kad nezinojau, kaip Clostas 'eda' AMH, o gydytoja net neispejo sad.gif Jau buciau geriau susimokejus daugiau uz leidziamus. Deja, IUI teigiamo rezultato neatnese. Kai ciklo pradzioje nuejau i apziura, gydytoja spaude kuo greiciau atlikti IVF. Nors as jai sakiau, kad noriu pavartoti papildus ir IVF planuojam atlikti iki metu galo, ji primygtinai siule pradeti sekanti cikla, nes su tokiu AMH laiko nebedaug turiu. Isejau is jos praradus pusiausvyra... Lyg ir norisi kuo geriau pasiruosti tam IVF, pavartoti papildus bent 3 menesius, bet tuo paciu nesinori prarasti laiko ir galimybiu. Galiausiai apsisprendziau likti prie savo pradinio plano ir papildu. Rugpjucio vidury uzsisakiau kruuuuuva papildu. Rugsejo vidury pradejau lankytis Kinu medicinos centre (gyvenu ne Lietuvoje), kur man atlieka akupunktura, apruko su moksa ir isverda kinietisku vaistazoliu virala. Gydytojas per pirma konsultacija pazadejo, kad per pora menesiu pakels mano AMH, pazemins FSH ir pades pastoti. Skeptiskai i tas kalbas ziurejau, bet tikejau, kad jei nepades, tai bent jau tikrai nepakenks smile.gif Na ir praejusia savaite nuejau pakartoti tyrimus (toj pacioj laboratorijoj, kur ir pirma karta atlikau). Visa savaite kaip ant adatu laukiau rezultatu ir pagaliau siandien ginekologe paskambino. AMH - 1.23, FSH - 6.66, LH - 4.6 bigsmile.gif Ir jei praejusia savaite ginekologe sake, kad AMH pakelti neimanoma, gali tik sumazeti (tipo psichologiskai mane ruose smile.gif ), tai siandien jau kalbejo, kad visgi jis svyruoja ir, siuo atveju, mano naudai.

Na kol kas pagrindinio rezultato, nestumo, dar nera, bet tikiu, kad bus smile.gif Naturaliai ar IVF budu, bet bus.

Norejau parasyti ir pasidalinti, nes pati vis ieskodavau ir vis dar karts nuo karto paieskau istoriju apie padidejusi AMH. Nezinau, kas padejo - vitaminas D, papildai, Kinu medicina ar viskas kartu, bet rezultatu labai dziaugiuosi. Ir linkiu kiekvienai nenuleisti ranku ir atrasti tai, kas pades Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gummy bear @ 2015 11 10, 18:47)
ir pagaliau siandien ginekologe paskambino. AMH - 1.23, FSH - 6.66, LH - 4.6  bigsmile.gif Ir jei praejusia savaite ginekologe sake, kad AMH pakelti neimanoma, gali tik sumazeti (tipo psichologiskai mane ruose smile.gif ), tai siandien jau kalbejo, kad visgi jis svyruoja ir, siuo atveju, mano naudai.

Na isties cia unikalus pasiekimai, kurie paneigia visus gydytoju teiginius, jog AMH pakelti neimanoma. Saunu IR SEKMES nestuke.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Na belieka dar suzinoti kokius papildus vartojot (kad nebutu neva reklama - gal galima i AZ).
Atsakyti
QUOTE(gummy bear @ 2015 11 10, 17:47)
Sveikos, merginos 4u.gif

Ateinu pasidziaugti, ikvepti vilties ir paskatinti nenuleisti ranku.

Pora metu nepavyko pastoti. Kadangi amzius jau nebe tas, kad galeciau ilgai laukti (35 m.), pradejau tirtis.

Geguzes gale gavau AMH rezultatus - 0.796, FSH - 10.72, LH -5.15. Perskaiciau sia tema, kitas skyrelio temas, kur buvo minimas zemas AMH, vos ne viska, ka radau internete, tiek medicininius tyrimus, tiek ivairius forumus. Kaip zinia, paguodziancios informacijos nedaug. Apsistojau ties mintimi, kad gal bent kokybe gera (kazkuo gi reikia tiketi, ane?). Ir dar truputi vilties suteike tyrimas, kurio metu kaip ir buvo irodyta, kad vitamino D trukumas gali salygoti zema AMH bei keliu moteru komentarai diskusijose apie zema AMH, kur jos teige, kad joms AMH pakilo.

Kad nesvaistyti laiko, kreipemes i VK. Is karto pasiule IVF. Atliekant GN kontrastinis skystis is pradziu uzpilde tik gimda, bet netekejo i kiausintakius, tik padidinus spaudima skystis pradejo teketi i kiausintakius (tikriausiai buvo uzsikimse prie pat iejimo). Todel nusprendem pirma pabandyti IUI, gal pavyks del tu 'pravalytu' kiausintakiu, o jei ne, tai bent jau zinosim, kaip stimuliuojasi. Stimuliavo Clostilbegyt ir Bemfola. Po to grauziausi nagus, kad nezinojau, kaip Clostas 'eda' AMH, o gydytoja net neispejo sad.gif Jau buciau geriau susimokejus daugiau uz leidziamus. Deja, IUI teigiamo rezultato neatnese. Kai ciklo pradzioje nuejau i apziura, gydytoja spaude kuo greiciau atlikti IVF. Nors as jai sakiau, kad noriu pavartoti papildus ir IVF planuojam atlikti iki metu galo, ji primygtinai siule pradeti sekanti cikla, nes su tokiu AMH laiko nebedaug turiu. Isejau is jos praradus pusiausvyra... Lyg ir norisi kuo geriau pasiruosti tam IVF, pavartoti papildus bent 3 menesius, bet tuo paciu nesinori prarasti laiko ir galimybiu. Galiausiai apsisprendziau likti prie savo pradinio plano ir papildu. Rugpjucio vidury uzsisakiau kruuuuuva papildu. Rugsejo vidury pradejau lankytis Kinu medicinos centre (gyvenu ne Lietuvoje), kur man atlieka akupunktura, apruko su moksa ir isverda kinietisku vaistazoliu virala. Gydytojas per pirma konsultacija pazadejo, kad per pora menesiu pakels mano AMH, pazemins FSH ir pades pastoti. Skeptiskai i tas kalbas ziurejau, bet tikejau, kad jei nepades, tai bent jau tikrai nepakenks smile.gif Na ir praejusia savaite nuejau pakartoti tyrimus (toj pacioj laboratorijoj, kur ir pirma karta atlikau). Visa savaite kaip ant adatu laukiau rezultatu ir pagaliau siandien ginekologe paskambino. AMH - 1.23, FSH - 6.66, LH - 4.6  bigsmile.gif Ir jei praejusia savaite ginekologe sake, kad AMH pakelti neimanoma, gali tik sumazeti (tipo psichologiskai mane ruose smile.gif ), tai siandien jau kalbejo, kad visgi jis svyruoja ir, siuo atveju, mano naudai.

Na kol kas pagrindinio rezultato, nestumo, dar nera, bet tikiu, kad bus smile.gif Naturaliai ar IVF budu, bet bus.

Norejau parasyti ir pasidalinti, nes pati vis ieskodavau ir vis dar karts nuo karto paieskau istoriju apie padidejusi AMH. Nezinau, kas padejo - vitaminas D, papildai, Kinu medicina ar viskas kartu, bet rezultatu labai dziaugiuosi. Ir linkiu kiekvienai nenuleisti ranku ir atrasti tai, kas pades Jums 4u.gif

tikrai saunu,kad pasiseke pakelti AMH smile.gif gal galite parasyti kokius papildus gerete smile.gif smile.gif galite ir i az jei nenorite cia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gummy bear @ 2015 11 10, 18:47)
Sveikos, merginos 4u.gif

Ateinu pasidziaugti, ikvepti vilties ir paskatinti nenuleisti ranku.

Pora metu nepavyko pastoti. Kadangi amzius jau nebe tas, kad galeciau ilgai laukti (35 m.), pradejau tirtis.

Geguzes gale gavau AMH rezultatus - 0.796, FSH - 10.72, LH -5.15. Perskaiciau sia tema, kitas skyrelio temas, kur buvo minimas zemas AMH, vos ne viska, ka radau internete, tiek medicininius tyrimus, tiek ivairius forumus. Kaip zinia, paguodziancios informacijos nedaug. Apsistojau ties mintimi, kad gal bent kokybe gera (kazkuo gi reikia tiketi, ane?). Ir dar truputi vilties suteike tyrimas, kurio metu kaip ir buvo irodyta, kad vitamino D trukumas gali salygoti zema AMH bei keliu moteru komentarai diskusijose apie zema AMH, kur jos teige, kad joms AMH pakilo.

Kad nesvaistyti laiko, kreipemes i VK. Is karto pasiule IVF. Atliekant GN kontrastinis skystis is pradziu uzpilde tik gimda, bet netekejo i kiausintakius, tik padidinus spaudima skystis pradejo teketi i kiausintakius (tikriausiai buvo uzsikimse prie pat iejimo). Todel nusprendem pirma pabandyti IUI, gal pavyks del tu 'pravalytu' kiausintakiu, o jei ne, tai bent jau zinosim, kaip stimuliuojasi. Stimuliavo Clostilbegyt ir Bemfola. Po to grauziausi nagus, kad nezinojau, kaip Clostas 'eda' AMH, o gydytoja net neispejo sad.gif Jau buciau geriau susimokejus daugiau uz leidziamus. Deja, IUI teigiamo rezultato neatnese. Kai ciklo pradzioje nuejau i apziura, gydytoja spaude kuo greiciau atlikti IVF. Nors as jai sakiau, kad noriu pavartoti papildus ir IVF planuojam atlikti iki metu galo, ji primygtinai siule pradeti sekanti cikla, nes su tokiu AMH laiko nebedaug turiu. Isejau is jos praradus pusiausvyra... Lyg ir norisi kuo geriau pasiruosti tam IVF, pavartoti papildus bent 3 menesius, bet tuo paciu nesinori prarasti laiko ir galimybiu. Galiausiai apsisprendziau likti prie savo pradinio plano ir papildu. Rugpjucio vidury uzsisakiau kruuuuuva papildu. Rugsejo vidury pradejau lankytis Kinu medicinos centre (gyvenu ne Lietuvoje), kur man atlieka akupunktura, apruko su moksa ir isverda kinietisku vaistazoliu virala. Gydytojas per pirma konsultacija pazadejo, kad per pora menesiu pakels mano AMH, pazemins FSH ir pades pastoti. Skeptiskai i tas kalbas ziurejau, bet tikejau, kad jei nepades, tai bent jau tikrai nepakenks smile.gif Na ir praejusia savaite nuejau pakartoti tyrimus (toj pacioj laboratorijoj, kur ir pirma karta atlikau). Visa savaite kaip ant adatu laukiau rezultatu ir pagaliau siandien ginekologe paskambino. AMH - 1.23, FSH - 6.66, LH - 4.6  bigsmile.gif Ir jei praejusia savaite ginekologe sake, kad AMH pakelti neimanoma, gali tik sumazeti (tipo psichologiskai mane ruose smile.gif ), tai siandien jau kalbejo, kad visgi jis svyruoja ir, siuo atveju, mano naudai.

Na kol kas pagrindinio rezultato, nestumo, dar nera, bet tikiu, kad bus smile.gif Naturaliai ar IVF budu, bet bus.

Norejau parasyti ir pasidalinti, nes pati vis ieskodavau ir vis dar karts nuo karto paieskau istoriju apie padidejusi AMH. Nezinau, kas padejo - vitaminas D, papildai, Kinu medicina ar viskas kartu, bet rezultatu labai dziaugiuosi. Ir linkiu kiekvienai nenuleisti ranku ir atrasti tai, kas pades Jums 4u.gif

Super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif. Aš irgi norėčiau sužinoti apie tuos papildus. Parašykite į a. ž.
Atsakyti
gummy bear manau jokia cia reklama mirksiukas.gif man irgi aktuali si problema, kadangi AMH itin mazas. pasidalink pavadinimais prasau 4u.gif
Atsakyti
Is tikruju jokios naujienos nepasakysiu. Vartoju Ovaboost sudetines dalis, tik atskirai ir didesnem dozem. Ir dar Vitamina D 10 000 IU, DHEA ir spirulina.

Tiesa, noriu pamineti, kad atlikau vitamino D ir DHEA tyrimus ir jie pas mane buvo zemesni, negu rekomenduojama IVF. Be to, testosterono pas mane beveik nerasta.

Manau, kad labiausiai man padejo kinu medicina - akupunktura ir ju viralai. Idomiausia, kad pas juos net nera tokio termino, kaip 'nevaisingumas', yra tiesiog tam tikri disbalansai, kuriuos pasalinus organizmas turetu pradeti veikti normaliai. Sitai man skambejo visai maloniai, bet visvien netikejau, kad pakels AMH ax.gif

Kaip minejau, gyvenu ne Lietuvoj, tai pareklamuoti ar parekomenduoti nieko negaliu. Tiesiog galbut kartais verta isbandyti ir neitiketinus metodus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gummy bear: 11 lapkričio 2015 - 18:18
QUOTE(gummy bear @ 2015 11 11, 19:14)
Is tikruju jokios naujienos nepasakysiu. Vartoju Ovaboost sudetines dalis, tik atskirai ir didesnem dozem. Ir dar Vitamina D 10 000 IU, DHEA ir spirulina.

Manau, kad labiausiai man padejo kinu medicina - akupunktura ir ju viralai. Idomiausia, kad pas juos net nera tokio termino, kaip 'nevaisingumas', yra tiesiog tam tikri disbalansai, kuriuos pasalinus organizmas turetu pradeti veikti normaliai. Sitai man skambejo visai maloniai, bet visvien netikejau, kad pakels AMH ax.gif

Kaip minejau, gyvenu ne Lietuvoj, tai pareklamuoti ar parekomenduoti nieko negaliu. Tiesiog galbut kartais verta isbandyti ir neitiketinus metodus biggrin.gif


greiciausiai kad kinu medicina. nes vat ir Tino rase, kad kazkokias arbateles kiniskas gere ir va tu.
bet pas mus gaut kazka tokio turbut nelabai imanoma g.gif
bet kokiu atveju aciu uz info mirksiukas.gif

ai dar tiesa, o kokiom tom didesnem dozem vartojai ovaboost sudetines dalis? ir kokias konkreciau?
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2015 11 11, 19:20)
ai dar tiesa, o kokiom tom didesnem dozem vartojai ovaboost sudetines dalis? ir kokias konkreciau?



Myo inositol (pirkau milteliais is ebay) sauksteli su kaupu (gaunasi 2-3g) is ryto, 1 val pries valgi.
Folio rugsti 5mg (kartu su myo inositol)
Vitaminas E 400IU
Ubiquinol 200 mg (pradzioj po 400 vartojau)
Melatoninas 3mg

Galbut ir Lietuvoj yra, kas Rytu medicina uzsiima. Vasara, budama Lietuvoj, ieskojau info apie akupunkturistus, tai buvo tokiu, kurie Kinijoj mokesi. Gal jie ka ir apie zoles gaudosi ir galetu sumarmalinti arba bent parekomenduoti.
Atsakyti
QUOTE(gummy bear @ 2015 11 11, 19:36)
Folio rugsti 5mg (kartu su myo inositol)


Hmm, o kaip suprasti dozuotę folio r. 5 mg, šiaip jis buna nurodytas mikrogramais, tai čia reikėtų suprast 500 mikrogr.? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jollė: 11 lapkričio 2015 - 22:30
QUOTE(Jollė @ 2015 11 11, 23:29)
Hmm, o kaip suprasti dozuotę folio r. 5 mg, šiaip jis buna nurodytas mikrogramais, tai čia reikėtų suprast 500 mikrogr.? g.gif  blush2.gif


Nea, 5 mg. IVF klinikoj toki paskyre gerti.
Atsakyti
QUOTE(Jollė @ 2015 11 11, 23:29)
Hmm, o kaip suprasti dozuotę folio r. 5 mg, šiaip jis buna nurodytas mikrogramais, tai čia reikėtų suprast 500 mikrogr.? g.gif  blush2.gif

5000 4u.gif
turkijoje irgi tokį skiria 4u.gif mokslo šaltiniai teigia, kad perduozuoti folio r. neįmanoma, o kai aš vartojau metus laiko folio r. po 5mg, tai mano folio r. tyrimai buvo viršutinėje normos riboje
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2015 11 12, 10:51)
5000  4u.gif
turkijoje irgi tokį skiria  4u.gif  mokslo šaltiniai teigia, kad perduozuoti folio r. neįmanoma

Vadinasi, dazniausiai pas mus rekomenduojamas 400 mikrogr. yra niekis verysad.gif
Aplamai kalbant apie visus papildus, skaiciau, kad labai svarbu tinkama doze, nes jeigu dozes nepakankamos- papildu vartojimas nepasiekia tikslo ir yra tik pinigu metymas. O kalbant apie gydytojus... ju nuomones labai skirtingos, galu gale nebeaisku kas geriausia unsure.gif
Atsakyti