Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

QUOTE(xernesta @ 2015 07 19, 09:15)
Sakykite ar 27m reikia atlikti AHM tyrima, FSH 8,18 (IU/I).? g.gif

Fsh yra labai kintantis rodiklis.


Mano amh prieš metus buvo 1.8 o fsh apie 6.5, po metų ( 1 ivf ir 1 iui) amh nukrito iki 1.2 fsh liko apie 6-6.5. Natur tikrai taip nekinta, kitoms ir poivf tiek nenukrenta.
Amh gal verta pasidaryti bent kartą kad žinoti realią situaciją...
Papildyta:
QUOTE(Jollė @ 2015 07 18, 19:43)
Sakykit, merginos, o prie fsh ir lh tyrimu koks jusu buna E2 ?
Man si cikla nutiko kazkas keisto. Po praeitu mensiu labai skaudejo krutis, speneliai tiesiog kieti ir paraude, prasidejo menses 20 cd. ko anksciau niekada nera buve (visada ~28) ir kraujavau 3d.stipriai, 4d.sumazejo. Zodziu pasidariau tyr. 3c.d.:
FSH 11,1, LH 5,6, E2  <5,00 sad.gif cia man gal jau MP
Leksiu kita savaite daryt AMH

Pakartokit kita cikla tyrimus.
Atsakyti
Turiu klausimą, ar galima darytis AMH geriant KT? g.gif
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2015 07 29, 09:22)
Turiu klausimą, ar galima darytis AMH geriant KT?  g.gif

As buvau davusi uzklausima i Sorpo del sio tyrimo, tai man atsake, kad sis tyrimas nuo nieko nepriklauso. Kiek kiausineliu yra like tiek ju ir parodys, ju dirbtinai padidint ar sumazint - neimanoma.
Atsakyti
QUOTE(Jollė @ 2015 07 29, 10:41)
As buvau davusi uzklausima i Sorpo del sio tyrimo, tai man atsake, kad sis tyrimas nuo nieko nepriklauso. Kiek kiausineliu yra like tiek ju ir parodys, ju dirbtinai padidint ar sumazint - neimanoma.

Ačiū, lekiu daryti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif
Ejau ir as darytis AMH tyrimo. Mane nustebino tai, kad manes klause kelinta c.d., ar nesu turejusi kiausidziu operaciju, ar siuo metu nevartoju vaistu stimuliacijai. Klausimai aisku geri, bet kam visa ta info, jeigu AMH, kaip sakoma, nuo nieko nepriklauso? unsure.gif Tyrimo liepe teirautis po 2 savaiciu, siuncia i Vokietija, sakyciau pakankamai greitai padaro(kazkas cia minejo, kad per 1 men.). Ar jums irgi buvo uzduodami tokie klausimai?
Atsakyti
QUOTE(Jollė @ 2015 09 09, 16:55)
Sveikos, merginos 4u.gif
Ejau ir as darytis AMH tyrimo. Mane nustebino tai, kad manes klause kelinta c.d., ar nesu turejusi kiausidziu operaciju, ar siuo metu nevartoju vaistu stimuliacijai. Klausimai aisku geri, bet kam visa ta info, jeigu AMH, kaip sakoma, nuo nieko nepriklauso? unsure.gif  Tyrimo liepe teirautis po 2 savaiciu, siuncia i Vokietija, sakyciau pakankamai greitai padaro(kazkas cia minejo, kad per 1 men.). Ar jums irgi buvo uzduodami tokie klausimai?

Man niekas jokiu klausimu neuzdavinejo,ginekologe nusiunte pasidaryti ir tiek,net neziurejo c.d,atsakymas atejo po keliu dienu,nes dare Vilniuje
Atsakyti
QUOTE(Jollė @ 2015 09 09, 18:55)
Sveikos, merginos 4u.gif
Ejau ir as darytis AMH tyrimo. Mane nustebino tai, kad manes klause kelinta c.d., ar nesu turejusi kiausidziu operaciju, ar siuo metu nevartoju vaistu stimuliacijai. Klausimai aisku geri, bet kam visa ta info, jeigu AMH, kaip sakoma, nuo nieko nepriklauso? unsure.gif  Tyrimo liepe teirautis po 2 savaiciu, siuncia i Vokietija, sakyciau pakankamai greitai padaro(kazkas cia minejo, kad per 1 men.). Ar jums irgi buvo uzduodami tokie klausimai?

4u.gif As dariausi Sorpe, manes irgi klausinejo ivairiu klausimu. Atsakymo sulaukiau per 3sav.
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2015 09 09, 22:38)
4u.gif  As dariausi Sorpe, manes irgi klausinejo

As ten pat dariausi. Gal tiesiog jie renka info kokiems statistiniams tyrimams. g.gif
Kazkada ten buvau nuejusi penktadieni, tai rekomendavo ateiti savaites pradzioje, nes neva kraujukai iskeliauja treciadieniais po pietu ir supratau, kad jie nelabai nori eminius sandeliuot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jollė: 09 rugsėjo 2015 - 21:55
As vilniuje dariausi www.sosdiagnostika.lt man pasirode kad cia pigiausiai daro smile.gif ir visai greitai atsakymas buvo, gal po kokiu 8 dienu
Manes klause, kodel darausi, kokios problemos kamuoja. Taip pat klause ar nevartoju jokiu vaistu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balta.Naktis: 11 rugsėjo 2015 - 07:35
Ieskodama info apie AMH tyrimus, ju reiksmes, stai ka radau, jeigu teisingai suprantu, AMH rezerva galima pagerinti?! g.gif ax.gif
Idomus ir zemiau pateikti gydytojo komentarai/atsakymai i klausimus.
Ka manot?


http://blog.drmalpan...hould-do-i.html
Atsakyti
Skaičiau skaičiau ir vistiek nesuprantu... tai ar svarbi C.D. darant šį tyrimą? g.gif Kurią dieną gerisuai darytis? Norėčiau pasidaryti ir abejoju... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aviniuke_m @ 2015 11 04, 10:40)
Skaičiau skaičiau ir vistiek nesuprantu... tai ar svarbi C.D. darant šį tyrimą?  g.gif Kurią dieną gerisuai darytis? Norėčiau pasidaryti ir abejoju...  4u.gif


Manau, kad nelabai.
Atsakyti