Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

Sveikos smile.gif
Nesidariau šio hormono, nes man vis atrodė, kad beprasmiška... Jau prieš 6 metus FSH buvo menopauzės, paskui ir postmenopauzės ribose, per tą laiką FSH ir nukritęs buvo, tačiau pavargusi nuo hormonų gaudymo susilaukiau vaikelio (donorystės keliu). Nors turėjom embrioniukų, antras bandymas nepavyko,atrodė, nurimom, bet man vis tiek kirba pasitikrinti galutiniam taškui. Jei nebegeriu KT, mm dingsta, prasideda menopauzės simptomai. Gydytoja paskyrė pasidaryti pakartotinai hormonus po antro IVF, mano fsh postmenopauzinis... Vėl geriu KT. Noriu paklausti, ardidelė nesąmonėbūtų AMH darytis vartojant hormonus (PHT ar KT)... Kadangi perskaičiau, kadkai kurios vartojat PHT, pasidarė įdomu, ką skiria gydytojai... Man išrašė pleistrą, kurio LT nebėra... Tad vėl sugrįžau prie KT,bet galvoju apie alternatyvą... Jaučiuosi gerai, bet svorio kilimas man baisiai ne prie širdies ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinuke @ 2015 07 08, 14:59)
Sveikos smile.gif
Nesidariau šio hormono, nes man vis atrodė, kad beprasmiška... Jau prieš 6 metus FSH buvo menopauzės, paskui ir postmenopauzės ribose, per tą laiką FSH ir nukritęs buvo, tačiau pavargusi nuo hormonų gaudymo susilaukiau vaikelio (donorystės keliu). Nors turėjom embrioniukų, antras bandymas nepavyko,atrodė, nurimom, bet man vis tiek kirba pasitikrinti galutiniam taškui. Jei nebegeriu KT, mm dingsta, prasideda menopauzės simptomai. Gydytoja paskyrė pasidaryti pakartotinai hormonus po antro IVF, mano fsh postmenopauzinis... Vėl geriu KT. Noriu paklausti, ardidelė nesąmonėbūtų AMH darytis vartojant hormonus (PHT ar KT)... Kadangi perskaičiau, kadkai kurios vartojat PHT, pasidarė įdomu, ką skiria gydytojai... Man išrašė pleistrą, kurio LT nebėra... Tad vėl sugrįžau prie KT,bet galvoju apie alternatyvą... Jaučiuosi gerai, bet svorio kilimas man baisiai ne prie širdies ax.gif

As AMH dariausi vartojant hormonus,man gydytoja nesake,kada geriau daryti ta tyrima ar vartojant PHT ar ne,tiesiog paskyre ir as pasidariau
Atsakyti
QUOTE(kristinuke @ 2015 07 08, 14:59)
..........atrodė, nurimom, bet man vis tiek kirba pasitikrinti galutiniam taškui. ............

Tai dar turi kokių planų, ar dėl sveikatos rūpiniesi? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri galit pakomentuoti, kiek as cia laiko bandymams dar turiu? g.gif gavau siandien rezultatus
AMH 2.16 (1.18-9.16)
Atsakyti
QUOTE(Afrodite7 @ 2015 07 13, 17:18)
Sveikos,

gal kuri galit pakomentuoti, kiek as cia laiko bandymams dar turiu? g.gif gavau siandien rezultatus
AMH 2.16 (1.18-9.16)

Oi dar nesijaudink, geras rodiklis. Blogai kai mažiau už 1.
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2015 07 08, 19:14)
Tai dar turi kokių planų, ar dėl sveikatos rūpiniesi?  rolleyes.gif

Na, dar vis pakirba mintis į vaiką bežiūrint, kad jam brolio ar sesės reikia... bet taip didelio entuziazmo jau nebejaučiu tam. Šiandien jau beveik buvau bepasirengusi eiti darytis tyrimą, tačiau taip ir nenuėjau... Kaina nemaža, rezultatas, man rodos, ir taip 99proc. aiškus. Su donorinėmis tikrai nebandysime. Einu dar pas ginekologę mėnesio pabaigoje, gal bandysiu keisti KT į pakaitinę terapiją.. Ankstesnė mano ginė sakė, kad tokiu atvejus pastojus, reikėtų valymą daryti, nes per didelė rizika.Tačiau dabartinė sako, kad nieko panašaus. Ir sukvailino mane. Tokią lyg ir viltį dar suteikė. Gal be reikalo.
Atsakyti
Na tai smagu... gal ir broliuko-sesutės smile.gif sulauksim.
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2015 07 16, 13:01)
Na tai smagu... gal ir broliuko-sesutės smile.gif sulauksim.

Abejočiau stipriai, ir kažin ar tikėjimas šiuo atveju mums padėtų smile.gif Kaip ir susitaikėm su vienu, bet dievo keliai nežinomi...smile.gif
Atsakyti
Gavau ir aš šiandien tyrimo atsakymą:

9,350 mkg/l blink.gif

norma iki menopauzės 1,0-8,0 mkg/l
po menopauzės <0,4mkg/l

pas mane PKS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Famili: 17 liepos 2015 - 15:12
Tai džiaukis thumbup.gif Kai bus <1, tada reiks liūdėt.
Atsakyti
Sakykit, merginos, o prie fsh ir lh tyrimu koks jusu buna E2 ?
Man si cikla nutiko kazkas keisto. Po praeitu mensiu labai skaudejo krutis, speneliai tiesiog kieti ir paraude, prasidejo menses 20 cd. ko anksciau niekada nera buve (visada ~28) ir kraujavau 3d.stipriai, 4d.sumazejo. Zodziu pasidariau tyr. 3c.d.:
FSH 11,1, LH 5,6, E2 <5,00 sad.gif cia man gal jau MP
Leksiu kita savaite daryt AMH
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jollė: 18 liepos 2015 - 18:45
Sakykite ar 27m reikia atlikti AHM tyrima, FSH 8,18 (IU/I).? g.gif
Atsakyti