Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

Visai apmirusi temute smile.gif
Kaip gyvenat merginos? Pasidalinkit savo reikalais kuo kvepuojat pastaruoju metu 4u.gif
Atsakyti
...ir mane sudomino šį temutė smile.gif
Atsakyti
As tai siuo metu naudoju PHT, tris menesius ir po to kai nutrauksim ziuresim ka kiausides i tai atsakys... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Balta.Naktis @ 2015 06 29, 15:04)
As tai siuo metu naudoju PHT, tris menesius ir po to kai nutrauksim ziuresim ka kiausides i tai atsakys...  g.gif


Kas tas PHT? blush2.gif

Pagooglinau jau 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gummy bear: 29 birželio 2015 - 21:08
Kaunietės kur darotes šį tyrimą?
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2015 06 30, 08:47)
Kaunietės kur darotes šį tyrimą?

Sveikos,merginos 4u.gif nutariau prisisijungti prie jusu,pas mane ta pati beda,AMH labai mazas,lietuvos gydytojai siulo tik IVF su donorine,as kazkaip su donorine daryti dar nenoriu,nors vaikelio labai noriu...gydytojai israsi gerti PHT,geriau,buvo mm(anksciau ju nebuvo),dabar mm vel dingo,pasiskambinau savo ginekologui,pasakiau,kad nera mm,kad jauciu labai salutini vaistu pojuti,tai pasake,kad reikia atlikti pakartotinus tyrimus ir kad netinka vaistai...mano vienintele viltis susilaukti vaikelio Turkija
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2015 06 30, 09:47)
Kaunietės kur darotes šį tyrimą?


Pigiausiai tai tikriausiai Medicina Practica (Silainiu poliklinikoje). Dariau ne Lietuvoje, tik domejausi, kur Kaune butu galima pakartoti si tyrima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gummy bear: 30 birželio 2015 - 18:10
QUOTE(blonde0328 @ 2015 06 30, 13:50)
Sveikos,merginos 4u.gif nutariau prisisijungti prie jusu,pas mane ta pati beda,AMH labai mazas,lietuvos gydytojai siulo tik IVF su donorine,as kazkaip su donorine daryti dar nenoriu,nors vaikelio labai noriu...gydytojai israsi gerti PHT,geriau,buvo mm(anksciau ju nebuvo),dabar mm vel dingo,pasiskambinau savo ginekologui,pasakiau,kad nera mm,kad jauciu labai salutini vaistu pojuti,tai pasake,kad reikia atlikti pakartotinus tyrimus ir kad netinka vaistai...mano vienintele viltis susilaukti vaikelio Turkija

O kokius tu jauti tuos salutinius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Balta.Naktis @ 2015 07 01, 09:18)
O kokius tu jauti tuos salutinius?  g.gif

Uzeina blogumas,dazniausiai rytais ir laikosi iki pietu,kyla sleikstulys,pradedu ziaugcioti,atrodo kad tuoj apsivemsiu,bet tik paziaugcioju ir viskas,nera apetito,o ir seip savijauta ne kokia...mano sesuo geria tokius pacius vaistus kaip ir as(jai tokia pat diagnoze kaip ir pas mane),bet jei viskas gerai,ji nejauciu jokiu salutiniu poveikiu,o as jauciu,ne pastoviai,bet daznai...o tu nejauti jokiu salutiniu poveikiu?
Atsakyti
QUOTE(blonde0328 @ 2015 07 01, 11:56)
Uzeina blogumas,dazniausiai rytais ir laikosi iki pietu,kyla sleikstulys,pradedu ziaugcioti,atrodo kad tuoj apsivemsiu,bet tik paziaugcioju ir viskas,nera apetito,o ir seip savijauta ne kokia...mano sesuo geria tokius pacius vaistus kaip ir as(jai tokia pat diagnoze kaip ir pas mane),bet jei viskas gerai,ji nejauciu jokiu salutiniu poveikiu,o as jauciu,ne pastoviai,bet daznai...o tu nejauti jokiu salutiniu poveikiu?

Matai kaip... man labai blogai buvo kai geriau Qlaira KT, net depresija buvo prasidejusi, verkti galedavai visa diena...nieko nesinorejo, tik verkti ir saves gailetis... Tik veliau supratau kad cia nuo KT ir meciau juos...nuo situ tai nieko nera schmoll.gif netgi sakyciau kad labai gerai jauciuosi, pilna energijos, jauciu visus normalaus ciklo pojucius, jautria krutine "ciklo" vidury ax.gif dabar tas pilvo maudimas...na tikiuosi kad tiks man jie, nes labai nijojau as tos PHT. 4u.gif
Tiiuosi ir tau paskirs gerus vaistukus kurie tau tiks 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balta.Naktis: 01 liepos 2015 - 15:39
QUOTE(Balta.Naktis @ 2015 07 01, 15:39)
Matai kaip... man labai blogai buvo kai geriau Qlaira KT, net depresija buvo prasidejusi, verkti galedavai visa diena...nieko nesinorejo, tik verkti ir saves gailetis... Tik veliau supratau kad cia nuo KT ir meciau juos...nuo situ tai nieko nera schmoll.gif  netgi sakyciau kad labai gerai jauciuosi, pilna energijos, jauciu visus normalaus ciklo pojucius, jautria krutine "ciklo" vidury  ax.gif dabar tas pilvo maudimas...na tikiuosi kad tiks man jie, nes labai nijojau as tos PHT.  4u.gif
Tiiuosi ir tau paskirs gerus vaistukus kurie tau tiks 4u.gif

as irgi bijojau tos PHT,kai israse,tai kuri laika negeriau,bet paskui vistiek pradejau gerti...na as irgi tikiuosi,kad pagaliau parinks man vaistus,nes tikrai nenoriu jausti tokiu poveikiu...na man irgi buvo toks momentas,kad nieko nesinorejo,verkiau,saves gailejausi...tiesa sakant ir dabar dar kartais uzeina....stengiuosi su tuo kovoti,bet kolkas sunkiai gaunasi....
Atsakyti
QUOTE(blonde0328 @ 2015 07 01, 15:57)
as irgi bijojau tos PHT,kai israse,tai kuri laika negeriau,bet paskui vistiek pradejau gerti...na as irgi tikiuosi,kad pagaliau parinks man vaistus,nes tikrai nenoriu jausti tokiu poveikiu...na man irgi buvo toks momentas,kad nieko nesinorejo,verkiau,saves gailejausi...tiesa sakant ir dabar dar kartais  uzeina....stengiuosi su tuo kovoti,bet kolkas sunkiai gaunasi....

Merginos,help...geriu PHT viskas buvo gerai,atsirado mm,bet po 4 menesiu mm dingo,pasikalbejau su savo ginekologu pasake,kad reikia pakartoti tyrimus ir pakeisti vaistus,nes vaistai man netinka,jauciu salutini vaistu poveiki...taigi 1.5 menesio mm nebuvo,o vakar pradejo teplioti...nesuprantu kas darosi,pas gydytoja eisiu tik rugpjuti...gal kuriai taip buvo kai geret PHT?
Atsakyti