Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

man dare ta AMH tyrima?tj poto turejau pirma konsultacija su ja ir pasake kad lb jau viskas issibalansave,ir mato kad skydliauke yra,tj siuncia i gp padaryt dar karta kraujo tyrimus ir tada pagert 6sav tiroksina,ir tada vel ziures tikrins ar tvarkosi,vis dar lasiko negaunu is ju kad nueit i gp pasiimt appointmenta kraujo tyrimui
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renatuska23 @ 2014 12 05, 21:59)
man dare ta AMH tyrima?tj poto turejau pirma konsultacija su ja ir pasake kad lb jau viskas issibalansave,ir mato kad skydliauke yra,tj siuncia i gp padaryt dar karta kraujo tyrimus ir tada pagert 6sav tiroksina,ir tada vel ziures tikrins ar tvarkosi,vis dar lasiko negaunu is ju kad nueit i gp pasiimt appointmenta kraujo tyrimui
smile.gif

Man tik keista kad pagal amh hormona pasake kad pas tave blogai su skydliauke. Turejo daryt ir kt hormonus kurie pasakytu kad blogai su skydliauke. Tiroksina visom skiriasi pradziai:) as tai einu following up appoitment antrad kalbet su daktaru, skirs gonali:) sake amh ant ribos bet nieko del jo daryt negali nes aukstas del pks. .db bandysiu stimuliacija su gonaliu ledziamais ir uk daktarai darys IUI. smile.gif
Atsakyti
Tai tu irgi gerei tiroksina?o pas tave kokios problemos?
Atsakyti
QUOTE(renatuska23 @ 2014 12 06, 16:06)
Tai tu irgi gerei tiroksina?o pas tave kokios problemos?

Negeriau tiroksino as. Nes mano hormonai
Skydliaukes ner lb blogi. Gal tik TTH aukstas
Apie 2. O pastojimui reik 1 bet sako jei normos ribose nereik jokio gydymo. Tai ziuresim:) pas mane pks bet ir lh ir fsh ner labai auksti. Sumazejo po metformin naudojimo. Db bandysim auginti folikulus gonaliu:) tikiuos uzaugo bent vienas grazuolis. Koks tavo amh
Hormonas?koks rezultatas?
Atsakyti
gavau atsakyma <0.2 verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Balta.Naktis @ 2014 12 08, 08:40)
gavau atsakyma <0.2  verysad.gif  verysad.gif

Kokie matavimo vienetai ?
Atsakyti
QUOTE(Balta.Naktis @ 2014 12 08, 09:40)
gavau atsakyma <0.2  verysad.gif  verysad.gif

ui, mažas.... verysad.gif 4u.gif

praktiškai IVF natūraliuose cikluose turėtų būti daromi, gali būti nutrauktų dėl mažo atsako. sakyčiau, prigert papildų ir važiuot į Turkiją. LT ir LV jau tik donorines siūlys. sunku, bet įmanoma Tapti nestuke.gif užsienietiškuose saituose yra dar guodžiančių istorijų...
Atsakyti
Sveikos va laiske raso;Her thyroid stimulating hormone was raised 3.19.ir Her antimulleriab hormone waals equal to53.7 pmol/l and her antral follicular count was equal to56.tj va gal galit paaiskint man kas cia visa tai?
Atsakyti
Labas rytas,

Gydytoja sakė, kad AMH tyrimas yra daromas užsienyje. Nustebau, kad AMH tyrimus "Medicina practica" jau atlieka Lietuvoje, nes prieš kelis mėnesius nusipirko aparatūrą. Vakar pridaviau kraują ir po keletos valandų gavau atsakymą. Telefonu nurodė kainą 122 Lt, o nuėjus pritaikė kažkokią mistinę nuolaidą ir sumokėjau virš 90 Lt. Tik pas juos ribos įdomios: nuo 0,097 iki 2,96. Matavimo vienetas - µg/L.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kankorėžiukas: 09 gruodžio 2014 - 09:40
QUOTE(Tino @ 2014 12 08, 15:25)
ui, mažas....  verysad.gif  4u.gif 

praktiškai IVF natūraliuose cikluose turėtų būti daromi, gali būti nutrauktų dėl mažo atsako. sakyčiau, prigert papildų ir važiuot į Turkiją. LT ir LV jau tik donorines siūlys. sunku, bet įmanoma Tapti  nestuke.gif užsienietiškuose saituose yra dar guodžiančių istorijų...

Kokie papildai geriausi? rolleyes.gif
0.097?? g.gif tai mano 0.2 visai geras tada lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Balta.Naktis @ 2014 12 17, 19:42)
0.097??  g.gif  tai mano 0.2 visai geras tada  lotuliukas.gif


�� Koks tavo laboratorijos intervalas?
Atsakyti
QUOTE(Balta.Naktis @ 2014 12 17, 19:42)
Kokie papildai geriausi?  rolleyes.gif
0.097??  g.gif  tai mano 0.2 visai geras tada  lotuliukas.gif

nu visokių yra. nenoriu labai reklamuoti kažkokių vienų. Lietuvoj lengviausia gaut OvaBoost.
pakartosiu tai, ką rašiau kitoj temoj:
kai gavau savo FSH rezultatą 40, pasiryžau susirast ką nors tokio gero užsienietiško, kad jį man numuštų ir nebeleistų pakilt (nors realiai sekantis dar be didelių pastangų buvo pats nukritęs iki 5). tuoj pat nusipirkau OvaBoostą, baiginėjau Inofolic. bet beskaitydama turkų klinikos puslapyje pamačiau nuorodą http://www.ivfherbal...rt.com/products, susižavėjau, jau net buvau pasiruošus pirkt, bet kaina jų buvo fantastinė - virš 200dolerių , lygiai taip pat kitą dieną radau pigesnį variantą, kuris irgi buvo labai išgirtas užsienietiškam forume - šio puslapio trijų daiktų kombinacija (CD su pratimais, papildai vaisingumui -Super Fertility #2, stresui -Stress Relief) http://www.radiantwonder.com/products šituos ir nusipirkau (parvežė iš JAV), sugėriau prieš pat IVF, pratimus šventai dariau. kažkodėl įsitikinus, kad labiausiai padėjo tos kinietiškos žolytės.
taigi rinktis teisė Jūsų, bet IVF'ui pasiruošt irgi reiktų mirksiukas.gif

QUOTE(Kankorėžiukas @ 2014 12 17, 22:08)
�� Koks tavo laboratorijos intervalas?

dažniausiai normos yra 1-8. tai tada 0.2 jau yra labai mažas, kažkur 0.3-0.7 mažas.
Atsakyti