Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

QUOTE(Takata @ 2014 11 25, 16:23)
Sveika  4u.gif
Kelintą ciklo dieną daryti tyrimai? g.gif Šiaip priešlaikinę menopauzę patvirtina tik AMH, kuris parodo tavo kiaušidžių rezervą. Kartais FSH kyla ne nuo kiaušidžių išsekimo.

Tas ir yra kad tyrimai daryti tuomet kai menesines buvo dingusios. Kaip menesines buvo, metu pradzioje daryti tyrimai to neparode. Siandieninis apsilankymas pas endokrinologe, mane labai nuliudino, nes ji pasake kad tai neturi itakos, kada daryti tyrimai...o man atrodo kad turi... g.gif
Papildyta:
Dar ji pasake kad pagal tyrimus mato, kad kiausides nereaguoja i atsaka... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Balta.Naktis @ 2014 11 25, 17:27)
Tas ir yra kad tyrimai daryti tuomet kai menesines buvo dingusios. Kaip menesines buvo, metu pradzioje daryti tyrimai to neparode. Siandieninis apsilankymas pas endokrinologe, mane labai nuliudino, nes ji pasake kad tai neturi itakos, kada daryti tyrimai...o man atrodo kad turi... g.gif
Papildyta:
Dar ji pasake kad pagal tyrimus mato, kad kiausides nereaguoja i atsaka... blink.gif

net ir su mažu AMH galima pastoti, net ir su aukštu FSH taip pat galima pastoti - aš gyvas pavyzdys. išsitirti būtinai reikia, norint žinoti, ką reikia daryti. deja, Lietuvoj su mažu AMH jau siūlo IVF daryti su donorinėm kiaušialąstėm. turkai išspaudžia ir iš savų mirksiukas.gif sėkmės ieškojimuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2014 11 25, 22:50)
net ir su mažu AMH galima pastoti, net ir su aukštu FSH taip pat galima pastoti - aš gyvas pavyzdys. išsitirti būtinai reikia, norint žinoti, ką reikia daryti. deja, Lietuvoj su mažu AMH jau siūlo IVF daryti su donorinėm kiaušialąstėm. turkai išspaudžia ir iš savų  mirksiukas.gif sėkmės ieškojimuose  mirksiukas.gif

Tai reikia i Turkija vaziuoti biggrin.gif
O jums jei ne paslaptis kaip dare? su donorine ar jus Lietuvoje gydetes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Balta.Naktis @ 2014 11 26, 09:08)
Tai reikia i Turkija vaziuoti biggrin.gif
O jums jei ne paslaptis kaip dare? su donorine ar jus Lietuvoje gydetes? 4u.gif

ne, Lietuvoj aš jau nurašyta buvau doh.gif prieš kelis metus dariau IVF, tai užaugo vos trys foliai ir visų jų kiaušialąstės suiro, nebuvo ką net sodinti verysad.gif mano AMH jau buvo 0,5. FSH pašokinėdavo iki 17, šiemet keli mėnesiai prieš IVF buvo net 40 blink.gif nu visai klimaksinė. mmm buvo keletą kartų dingę doh.gif bet va turkai padarė stebuklą - pamatė vieną folį, jį išpunktavo, apvaisino ir įsodino, o jis dar sugebėjo pasidalinti, dabar dvynukų laukiu wub.gif
tikrai rekomenduoju galvoti apie Stambulą, jei Lietuvoj niekas nieko gero nebepasiūlo ir šneka tik apie ankstyvą klimaksą. pas juos geros laboratorijos, embriologija, jei iš vieno sugeba padaryti vieną embrioną ir jį išsaugoti. daugiau informacijos apie jų daromus stebuklus Stambulo temose skaitykite arba rašykit į az. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2014 11 26, 11:20)
ne, Lietuvoj aš jau nurašyta buvau  doh.gif prieš kelis metus dariau IVF, tai užaugo vos trys foliai ir visų jų kiaušialąstės suiro, nebuvo ką net sodinti  verysad.gif mano AMH jau buvo 0,5. FSH pašokinėdavo iki 17, šiemet keli mėnesiai prieš IVF buvo net 40 blink.gif nu visai klimaksinė. mmm buvo keletą kartų dingę doh.gif  bet va turkai padarė stebuklą - pamatė vieną folį, jį išpunktavo, apvaisino ir įsodino, o jis dar sugebėjo pasidalinti, dabar dvynukų laukiu  wub.gif
tikrai rekomenduoju galvoti apie Stambulą, jei Lietuvoj niekas nieko gero nebepasiūlo ir šneka tik apie ankstyvą klimaksą. pas juos geros laboratorijos, embriologija, jei iš vieno sugeba padaryti vieną embrioną ir jį išsaugoti. daugiau informacijos apie jų daromus stebuklus Stambulo temose skaitykite arba rašykit į az.  mirksiukas.gif

Aciu jums labai uz informacija 4u.gif Jums stiprybes ir sveikatos... wub.gif wub.gif du pupuliai ir mano tyli savoje wub.gif
Reikia pasitarti su MB jei ka as jums parasysiu i az 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,siandien buvom pirmai konsultacijai del ivf,tai va mano tas amh itaria man skydliauke sake auksti hormonu tyrimai,plius policistines kiausides,vyro turtas geras:)pasipasakokit ar kuri nors su skydliauke ir policistinem pastojot su ivf?man db sius i gp pasidaryt skydliaukes tyrimo pagerti 6sav tiroksino,ir poto tikrins ir jei viskas normose bus eisim toliau testi gydyma del ivf:)
Atsakyti
Gavau snd AMH rezultata, mazas. verysad.gif Ar cia labai blogas ?
1.08 ng/ml norma >1.4
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2014 12 01, 13:02)
Gavau snd AMH rezultata, mazas. verysad.gif Ar cia labai blogas ?
1.08 ng/ml        norma >1.4

pakomentuociau jei zinociau, as vis dar laukiu...kai sulauksiu irgi klausiu jus patarimo
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif http://www.radiantwo...ute=common/home,
cia yra papildu, kur ir su mazu AMH padeda pastoti, plius gerina kiausialasciu kokybe, as dar nepatojau, geriu juos antra savaite, geriu ir stresa mazanincius is cia pirktus tai man jie tikrai veikia. Siandien visiems produktams 30%, plius jie sumazina siuntinio kaina jei paprasot, nereikia tada moketi nei muito nei PVM.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renete: 01 gruodžio 2014 - 18:49
QUOTE(renatuska23 @ 2014 11 27, 23:37)
Sveikos merginos,siandien buvom pirmai konsultacijai del ivf,tai va mano tas amh itaria man skydliauke sake auksti hormonu tyrimai,plius policistines kiausides,vyro turtas geras:)pasipasakokit ar kuri nors su skydliauke ir policistinem pastojot su ivf?man db sius i gp pasidaryt skydliaukes tyrimo pagerti 6sav tiroksino,ir poto tikrins ir jei viskas normose bus eisim toliau testi gydyma del ivf:)

daug kam turint PKS buna problemu su skydliauke, man ir itare,bet deja visi skydliaukes tyrimai neblogi galima sakyti. tiroksina visad pirma duoda del skydliaukes! linkiu sekmes geriant ir geru rezultatu,gal jis ir yra tas kaltininkas:))kada eini skydliaukes tyrimu?lauksim tavo rezultatu 4u.gif
Atsakyti
As vis dar laukiu laisko i gp eit pasidaryt tyrima del skydliaukes tada teks pagert tiroksina 6sav poto ziures kaip hormonai ir jei normalei prades stimuliuot nes dabar labai hormonai issibalansave:(
Atsakyti
QUOTE(renatuska23 @ 2014 12 03, 16:50)
As vis dar laukiu laisko i gp eit pasidaryt tyrima del skydliaukes tada teks pagert tiroksina 6sav poto ziures kaip hormonai ir jei normalei prades stimuliuot nes dabar labai hormonai issibalansave:(

viskas pagydoma ir isprendziama 4u.gif
o kokius tau db hormonus dare kad pamate kad issibalansavia? kokie rezultatai?
Atsakyti