Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

QUOTE(Nica79 @ 2014 09 15, 14:59)
Rudde - ech, bet matau, kad turit savo "išsvajotą"..Na, tai nors tas paguoda..



Taip. Gerai, kad pries 3-4 metus niekas man apie AMH nepapasakojo, nes buciau pasidavus anksciau... O va gaudant antra lyg tarp kitko gyd. pasake pasidaryt ir se tai tau. Jauciu visa dusia, kad dar nepilna musu seima, bet yra kaip yra, uzauga gi vaikai ir po vieną kazkaip.
Atsakyti
Gal kam nors įdomu bus paskaityti, kad net ir su žemu AMH, pasitelkus tam tikrus vaistus, galima pastoti natūraliai http://www.fertility...wTreatments.htm Jei kas skaito angliškai, pirmas straipsnis.
Atsakyti
QUOTE(stygele @ 2014 09 18, 18:38)
Gal kam nors įdomu bus paskaityti, kad net ir su žemu AMH, pasitelkus tam tikrus vaistus, galima pastoti natūraliai http://www.fertility...wTreatments.htm Jei kas skaito angliškai, pirmas straipsnis.


Bet čia kiek supratau, tiesiog stimuliuoja ovuliaciją ir jeigu nėra jokių bėdų, tuomet yra tikimybė aišku pastoti. Tačiau stimuliacijos nėra gerai prie mažo rezervo, nes labai greita jį "suėda". Pas mane pernai rugsėjį AMH buvo <0,3, o vasarį, po 3 stimuliacijų, jau <0,2. Tai, mano supratimu, gerai, jeigu rezervas didesnis ir dar yra jam kur mažėti, galima gal tuomet žaisti su stimuliuojamom ovuliacijom, bet jeigu rezervas jau visiškai mažas, tuomet kažin, ar tai tikrai geras sprendimas g.gif Man M. daugiau stimuliuojančių duoti nebenorėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudde: 19 rugsėjo 2014 - 13:01
Sveikos ax.gif
Reik info 4u.gif
Mano amh 9,3 . Turiu PKS. Kaip suprantu turint pks tai normalu turet auksta amh?
Kaip su ivf? Ar darys ji man turint auksta amh?
Kaip gal mazinimas amh? Aciu !
Atsakyti
QUOTE(austela @ 2014 11 08, 01:35)
Sveikos ax.gif
Reik info 4u.gif
Mano amh 9,3 . Turiu PKS. Kaip suprantu turint pks tai normalu turet auksta amh?
Kaip su ivf? Ar darys ji man turint auksta amh?
Kaip gal mazinimas amh? Aciu !

o kur dareisi AMH? Kokios normos? nes visur skirtingos
Tačiau panašu, kad turi didelį kiaušidžių rezervą dėl PKS.
Žinoma darys IVF, tik reikės skirti mžas dozes, kad nebūtų hipersimuliacijos ir kad kiaušialąstės išliktų kokybiškos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 11 09, 20:45)
o kur dareisi AMH? Kokios normos? nes visur skirtingos
Tačiau panašu, kad turi didelį kiaušidžių rezervą dėl PKS.
Žinoma darys IVF, tik reikės skirti mžas dozes, kad nebūtų hipersimuliacijos ir kad kiaušialąstės išliktų kokybiškos  4u.gif

Aciu uz atsakyma smile.gif tame ir beda kad nepasake norma ,man dare UK. Sake normos kaip ir visur bet pasake iskart kad turint PKS normalu turet auksta amh. Tik kad. Keista pats hormonu santykis lh/fsh mano tik 1,2 .seniau budavo 2 i-3,2, negi stimuliacija kazka pakeite? Kad eme kiausides dirbti kitaip:)
Atsakyti
QUOTE(austela @ 2014 11 10, 00:56)
Aciu uz atsakyma smile.gif tame ir beda kad nepasake norma ,man dare UK.  Sake normos kaip ir visur  bet pasake iskart kad turint PKS normalu turet auksta amh. Tik kad. Keista pats hormonu santykis lh/fsh mano tik 1,2 .seniau budavo 2 i-3,2, negi stimuliacija kazka pakeite? Kad eme kiausides dirbti kitaip:)


Standartas daugiau mažiau svyruoja nuo 1 iki 8-9, kai kur sako, kad 2 jau per mažai, kai kur, kad tik 1 ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(austela @ 2014 11 10, 00:56)
Aciu uz atsakyma smile.gif tame ir beda kad nepasake norma ,man dare UK.  Sake normos kaip ir visur  bet pasake iskart kad turint PKS normalu turet auksta amh. Tik kad. Keista pats hormonu santykis lh/fsh mano tik 1,2 .seniau budavo 2 i-3,2, negi stimuliacija kazka pakeite? Kad eme kiausides dirbti kitaip:)

reikia skirti AMH nuo FSH 4u.gif
FSH yra to ciklo kiaušidėse esančių folikulų rezervas, kiek tą ciklą "iškrinta" potencialių folikulų, kuriuos būtų galima išstimuliuoti.
Tuo tarpu AMH yra viso gyvenimo nekintamas (žinoma, su metais mažėjantis) kiaušidžių rezervas - vos tik gimdamos mergaitės mes jau jį atsinešame 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 10 lapkričio 2014 - 10:23
QUOTE(RositaK @ 2014 11 10, 11:23)
reikia skirti AMH nuo FSH  4u.gif
FSH yra to ciklo kiaušidėse esančių folikulų rezervas, kiek tą ciklą "iškrinta" potencialių folikulų, kuriuos būtų galima išstimuliuoti.
Tuo tarpu AMH yra viso gyvenimo nekintamas (žinoma, su metais mažėjantis) kiaušidžių rezervas - vos tik gimdamos mergaitės mes jau jį atsinešame  4u.gif


Aš rašiau apie AMH 4u.gif Ir jisai yra kintantis, su metais turėtų mažėti, bet pasirodo būna visko ir pusės metų skirtumu pasidarius tyrimą - būna pagerėja, nors man tai keistai skamba...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuojauta: 10 lapkričio 2014 - 12:51
QUOTE(RositaK @ 2014 11 10, 12:23)
reikia skirti AMH nuo FSH  4u.gif
FSH yra to ciklo kiaušidėse esančių folikulų rezervas, kiek tą ciklą "iškrinta" potencialių folikulų, kuriuos būtų galima išstimuliuoti.
Tuo tarpu AMH yra viso gyvenimo nekintamas (žinoma, su metais mažėjantis) kiaušidžių rezervas - vos tik gimdamos mergaitės mes jau jį atsinešame  4u.gif

tai kaip supratau, jei FSH zemas tuomet per cikla bus mazai folikulu? ax.gif man daktaras sake vaisingumo, kad aukstas AMH parodo PKS, bet 9.3 vov vos didina normas, ir reik visad dar ziuret i fsh ir lh , bet jis mano labai pasitaise. Sumazejo. smile.gif
Atsakyti
Laba diena.
Su vyru bandome pastoti jau 2 metai. Turime viena vaikeli - 6 m. Taciau norime antro.
Bedarant tyrimus, man gine, ir nevaisingumo spec., o dabar ir endokrinologe pasake kad man prieslaikine/ankstyva menopauze (man 30 m.) Labai reikia pagalbos ir patarimu"Trisequens". Ar verta man pasidaryti ta AMH tyrima? g.gif Gal dar neviskas prarasta...Labai liudna ir skaudu...Bet nesinori dar prarasti vilties unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Balta.Naktis @ 2014 11 25, 16:03)
Laba diena.
Su vyru bandome pastoti jau 2 metai. Turime viena vaikeli - 6 m. Taciau norime antro.
Bedarant tyrimus, man gine, ir nevaisingumo spec., o dabar ir endokrinologe pasake kad man prieslaikine/ankstyva menopauze (man 30 m.) Labai reikia pagalbos ir patarimu"Trisequens". Ar verta man pasidaryti ta AMH tyrima? g.gif Gal dar neviskas prarasta...Labai liudna ir skaudu...Bet nesinori dar prarasti vilties unsure.gif

Sveika 4u.gif
Kelintą ciklo dieną daryti tyrimai? g.gif Šiaip priešlaikinę menopauzę patvirtina tik AMH, kuris parodo tavo kiaušidžių rezervą. Kartais FSH kyla ne nuo kiaušidžių išsekimo.
Atsakyti