Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

Sveikos, gal kam pravers informacija apie AMH.

AMH rezultatas gali skirtis priklausomai nuo to, kokius reagentus naudoja Jūsų laboratorija, skirtis gana ženkliai. Taip pat AMH gali padidėti dėl to, jei kraujo mėginys buvo ilgiau palaikytas kambario temperatūroje.
Dariau 2 AMH tyrimus skirtingose laboratorijose, kuriose naudojami skirtingi reagentai, savaitės skirtumu, ir rezultatai skiriasi tikrai pakankamai.
Lenkų tyrimas dėl AMH skirtumų dėl reagentų čia.
Atsakyti
Nuo rugsėjo mėnesio Vaisingumo Asociacijos būstinėje organizuojami susitikimai su psichologe.
Bus kalbama apie emocijas, kurias išgyvena šeimos, negalinčios sulaukti vaikų, kaip su jomis „tvarkytis“, kaip išsaugoti santykius šeimoje.
Kviečiamos visos, kurios šiuo gyvenimo momentu jaučiasi vienišos ir liūdnos.
Susitikimai vyks kas antrą savaitę, vakarais, po darbo, Vilniuje, Žirmūnų g. 143-121 kab.(Žirmūnų seniūnijos pastatas), Vaisingumo Asociacijos būstinėje.
Pirmasis susitikimas numatomas rugsėjo 15 d., 18 val.
Registruotis el.paštu psichologe@vaisingumoasociacija.lt
Atsakyti
Sveikutes, ar kam pavyko pagerinti savo AMH? Jei taip, tai kokiais budais ir per kiek laiko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 09 14, 00:18)
Sveikutes, ar kam pavyko pagerinti savo AMH? Jei taip, tai kokiais budais ir per kiek laiko?  g.gif



AMH nepagerinsi. Jis atspindi foliu kieki kiausidese, juk foliu tai nepridesi.
Nica nepanikuok, pamatysi kad turkijoj tau irodys kad pas tave AMH yra pakankamai normalus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 09 14, 01:18)
Sveikutes, ar kam pavyko pagerinti savo AMH? Jei taip, tai kokiais budais ir per kiek laiko?  g.gif

na mano keistai nedaug padidėjo. prieš du metus buvo 0.5, šiemet 0.6. tirta Lietuvoj siunčiant į Vokietiją. gali būt čia ir laboratorijos paklaida. bet tikrai du metus ištisai gėriau ką nors gerinančio kiaušidžių rezervus:tai inofolic, tai atskirai inositolį, tai colostrum, ir kt. ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2014 09 15, 11:14)
na mano keistai nedaug padidėjo. prieš du metus buvo 0.5, šiemet 0.6. tirta Lietuvoj siunčiant į Vokietiją. gali būt čia ir laboratorijos paklaida. bet tikrai du metus ištisai gėriau ką nors gerinančio kiaušidžių rezervus:tai inofolic, tai atskirai inositolį, tai colostrum, ir kt. ir pan.


g.gif O TR jie Tau nustatinėjo AMH, ar ne?.. g.gif Na, 0.1 paklaida gal didelė, tai nemanau smile.gif Juk, pvz, gali būti 0 arba 0.1, tai gan skiriasi.. smile.gif smile.gif smile.gif Aišku, dabar, visa laimė, kad nebesvarbu tie AMH nestuke.gif.
Bet šiandien dar perverčiau Turkijos temutes, ir vėl skaičiau, kaip rašei, kad galėjo LP metu ką nors prideginti, todėl sumažėjo AMH, dar, kad FSH užkilęs. Visos čia ramino mane, o man net gėda ir kalbėti ta tema, bet labai net susirūpinusi, dar, žinai, tai MB diagnozė..Pasiskaitau, pas kitas O nebūna, tas endometriumas kazkas negerai, FSH užkilęs. Tai aš, kadangi mmm reguliarus, FSH ir visa kita "per vidurį", viskas iš vidaus ir iš išorės išmatuota, OV stebėga echoskopu, stebėtos vizos ten kažkokios fazės, PRG stebėtas, cistų nėra, stimulaicijos nedaryta ir jokių operacijų nedaryta, kas galėtų pakenkti, jaučiuosi puikiai (na, išskyrus nervinius spazmus lotuliukas.gif ), žinokit, taip esu nustebusi, kad man - 35 m, o Turkiškas AMH 0.92. Nu niekaip negaliu patikėti g.gif Dabar kai pagalvoju, tai turbut geriau turėti PKS - tai nors tų folių užtenka ilgam, kai psuprantu.. g.gif verysad.gif Nu kaip keista, ir niekam pas mus nebuvo ankstyvos MP - visos gimdė vėlai, mano mama irgi dar turi tų folių g.gif Kartais net pradedu galvoti, kad gal ne mano tas rezultatas, nu kažkokie x-failai.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nica79: 15 rugsėjo 2014 - 13:15
QUOTE(Nica79 @ 2014 09 15, 14:12)
Dabar kai pagalvoju, tai turbut geriau turėti PKS - tai nors tų folių užtenka ilgam, kai psuprantu..

Patikėk, tikrai nebūtinai galu būti tik gerai turint didelį rezervą doh.gif
Maniškis viršija viršutinę normą, stimuliuojasi daug, todėl kenkia kiaušialąsčių kokybei-jos granuliuotos kažkokios verysad.gif
Jau geriau kelo foliai, bet su kokybiškom kiaušialąstėm 4u.gif
Atsakyti
Nica, tai kad viskas normaliai pas tave, tolokai tau dar iki menopauzes su tokiu AMH. Man 28, o AMH<0,2, tai taviskis tooooks didelis atrodo. Tikrai nemanau, kad tavo AMH būtų problema IVF ar net natūraliam pastojimui (yra šiame forume pastojusių ir su mažesniu). Be to, ne tik pagal jį viskas sprendžiama, jeigu viskas kitkas gerai, mato gydytojai per echoskopą normalų kiekį antrinių folikulų, tai ir nepanikuok ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 09 15, 14:36)
Patikėk, tikrai nebūtinai galu būti tik gerai turint didelį rezervą doh.gif
Maniškis viršija viršutinę normą, stimuliuojasi daug, todėl kenkia kiaušialąsčių kokybei-jos granuliuotos kažkokios verysad.gif
Jau geriau kelo foliai, bet su kokybiškom kiaušialąstėm 4u.gif

g.gif Nu, ką darysi.. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Rudde @ 2014 09 15, 14:38)
Nica, tai kad viskas normaliai pas tave, tolokai tau dar iki menopauzes su tokiu AMH. Man 28, o AMH<0,2, tai taviskis tooooks didelis atrodo.


O ką jie sakė, dėl to 0.2? Nu kaip gali būti 28 ir <0.2, nu neįtikėtina.. g.gif Na, guodžia mintis, kad, kaip Rosita sakė, vienas folis būna visuomet, tik tų "antrinių" gal mažiau gaunasi.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 09 15, 14:45)
g.gif Nu, ką darysi.. 4u.gif
Papildyta:
O ką jie sakė, dėl to 0.2? Nu kaip gali būti 28 ir <0.2, nu neįtikėtina.. g.gif Na,  guodžia mintis, kad, kaip Rosita sakė, vienas folis būna visuomet, tik tų "antrinių" gal mažiau gaunasi.. g.gif


Gali būti toks AMH ir tuomet, kai 28, deja. Dar labai svarbu žiūrėti į FSH.
O priežasčių tiksliai niekas niekada nepasakys. Su kokiu rezervu gimstama, su tokiu. Mano atveju įtakos galėjo turėti endometriozė, laparoskopija, turėtos 10 stimuliacijų. Bet tai faktas, kad ir prieš nevaisingumo gydymą ne fontanai to rezervo matyt buvo.
Atsakyti
QUOTE(Rudde @ 2014 09 15, 14:53)
Gali būti toks AMH ir tuomet, kai 28, deja. Dar labai svarbu žiūrėti į FSH.
O priežasčių tiksliai niekas niekada nepasakys. Su kokiu rezervu gimstama, su tokiu. Mano atveju įtakos galėjo turėti endometriozė, laparoskopija, turėtos 10 stimuliacijų. Bet tai faktas, kad ir prieš nevaisingumo gydymą ne fontanai to rezervo matyt buvo.



Rudde - ech, bet matau, kad turit savo "išsvajotą"..Na, tai nors tas paguoda..
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 09 15, 14:12)
g.gif O TR jie Tau nustatinėjo AMH, ar ne?.. g.gif Na, 0.1 paklaida gal didelė, tai nemanau smile.gif Juk, pvz, gali būti 0 arba 0.1, tai gan skiriasi.. smile.gif smile.gif smile.gif Aišku, dabar, visa laimė, kad nebesvarbu tie AMH  nestuke.gif.

Turkai nebenustatinėjo man AMH, pasitikėjo tuo rezultatu, kurį siunčiau. mat, kai važiavau daryt IVF iškart, tai nebuvo laiko. tik pati norėjau pasidaryt pas juos, bet kažkaip nesusiorientavau paprašyt prieš stimuliaciją (nes juk dar ir išventės buvo doh.gif ) ai, dzin jau lotuliukas.gif
kaip matom, svarbu folių yra, vieną kitą užaugins ir bus viskas gerai mirksiukas.gif nepergyvenk Tu taip. geras dar tas AMH. patikėk, yra daug merginų su daug mažesniu, kurios dar nori nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tino: 15 rugsėjo 2014 - 14:32