Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

Dariau Prancuzijoje ir normos riba pas juos nuo 0,6 iki 9,9. Galvoju arba laboratorija nesamone sumale arba labai blogas ciklas pasitaike, nes policistuke esu. Na bet atsakymo ir as neturiu.
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2014 07 22, 20:17)
ir normos pagal šiuos vienetus 1-8 ?  blink.gif  nieko sau koks skirtumas  g.gif tai pirmą kartą labaoratorija sugrybavo, taip išeina ? o kur darei ? Lietuvoj visus šiuos tyrimus siunčia į Vokietiją, tai kaip ir neturėtų taip būti...

Sveikutes 4u.gif
Deja,gali buti. Mano AMH pries metus buvo 5.5,o geguzes menesi jau kai dariausi buvo 4.5. Irgi laboratorija siuncia i Vokietija ir t.t. Tik man buvo keista,kodel toks geras mano AMH o man su dideliom dozem vaistu gaunasi mazai foliu.
Kai nuvykau pirmai konsultacijai i Stambule esancia Memorial Hospital-profesorei nepatiko mano atsakymas AMH.Ji teige,kad su tokiu AMH ir vaistu dozemis as turejau tureti visai kitokius rezultatus,o ir pagrindinis dalykas pagal kiausides tikrai nepanasu kad toks AMH.
Jie pasake kad nori pasidaryti si tyrima pas save.Ir ka,atsakymas mane sokiravo,mano AMH 2.35 ar 2.53 dabar tiksliai nepamenu doh.gif
Beje,ten man nustate nemazai dalyku kuriu nenustate deja nei Lietuvoje, nei Latvijoje.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2014 07 23, 21:03)
Sveikutes 4u.gif
Deja,gali buti. Mano AMH pries metus buvo 5.5,o geguzes menesi jau kai dariausi buvo 4.5. Irgi laboratorija siuncia i Vokietija ir t.t. Tik man buvo keista,kodel toks geras mano AMH o man su dideliom dozem vaistu gaunasi mazai foliu.
Kai nuvykau pirmai konsultacijai i Stambule esancia Memorial Hospital-profesorei nepatiko mano atsakymas AMH.Ji teige,kad su tokiu AMH ir vaistu dozemis as turejau tureti visai kitokius rezultatus,o ir pagrindinis dalykas pagal kiausides tikrai nepanasu kad toks AMH.
Jie pasake kad nori pasidaryti si tyrima pas save.Ir ka,atsakymas mane sokiravo,mano AMH 2.35 ar 2.53 dabar tiksliai nepamenu doh.gif

prisimenu, Afrodite, Tavo skaičiukus ir šį skirtumą. tik nemanau, kad mano atveju gali būti klaidų, nes mano jau mažiau nei 1.
bet, matyt, stimuliuotam cikle AMH ddaryt neverta.
Atsakyti
Sveikos merginos,

Dariausi AMH tyrima gavau ats : 7,5 ( normos 1-8 ug/l)

Tai cia ok kad toks gan aukstas amh?
Atsakyti
QUOTE(MissChili @ 2014 07 29, 19:24)
Dariausi AMH tyrima gavau ats : 7,5 ( normos 1-8 ug/l)
Tai cia ok kad toks gan aukstas amh?

Taip, aukštokas 4u.gif rodo didelį kiaušidžių rezervą thumbup.gif reikškias gerai foliai auga, net gali būti polinkis į policistines kiaušides
Turbūt esi jauna, man jis jaunoms aukštas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 07 29, 19:47)
Taip, aukštokas 4u.gif rodo didelį kiaušidžių rezervą thumbup.gif reikškias gerai foliai auga, net gali būti polinkis į policistines kiaušides
Turbūt esi jauna, man jis jaunoms aukštas  mirksiukas.gif


Na kaip suprantu nera labai blogai kad aukstas dar ribos neperzenges ax.gif tai ir dariausi del pks si tyrima... Na dar jauna 26 m blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MissChili @ 2014 07 29, 21:07)
Na kaip suprantu nera labai blogai kad aukstas dar ribos neperzenges ax.gif  tai ir dariausi del pks si tyrima... Na dar jauna 26 m blush2.gif

Tai čia reikia džiaugtis, kad jis ne žemiau normos-nebebų likę folikulų mirksiukas.gif
Kitavertus, jei PKS tai stimuliuojasi gausiai (gali būti hiperstimuliacija) ir todėl gali nukentėti kiaušialąsčių kokybė. Tik gyd.kompetencijoj suvaldyt stimuliaciją
Atsakyti
Lankiausi jau pas gyd. su savo tyrimu rezultatais. Kaip ir saket... nurašė mane. Na nebent sako nori ryztis tokiai 'avantiurai', kur tikimybė su tokiais tyrimais arti 0. šiandien jau išverkus visas ašaras, pradejau galvot apie donorines... Dar nieko daug nesidomejau, bet kai gyd. užklausiau tai sako LT nedaro, arčiausiai būtų tik LV., Gal kas galit padėt, patart, pasidalint bet kokia informacija, nes dabar, dar sunkiai galiu blaiviai galvot ka ir kaip reiktų daryt...
Atsakyti
QUOTE(l_satyra @ 2014 07 31, 07:16)
Lankiausi jau pas gyd. su savo tyrimu rezultatais. Kaip ir saket...  nurašė mane. Na nebent sako nori ryztis tokiai 'avantiurai', kur tikimybė su tokiais tyrimais arti 0. šiandien jau išverkus visas ašaras, pradejau galvot apie donorines... Dar nieko daug nesidomejau, bet kai gyd. užklausiau tai sako LT nedaro, arčiausiai būtų tik LV., Gal kas galit padėt, patart, pasidalint bet kokia informacija, nes dabar, dar sunkiai galiu blaiviai galvot ka ir kaip reiktų daryt...


Sveika,
apie donorines tema buvo čia.
Laikykis. Susidėlioti galvoje viską, susitaikyti, išverkti užtruks, bet jau kai nuspręsi, ką daryt toliau - palengvės ir pačiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karmensita: 31 liepos 2014 - 08:53
QUOTE(l_satyra @ 2014 07 31, 08:16)
Lankiausi jau pas gyd. su savo tyrimu rezultatais. Kaip ir saket...  nurašė mane. Na nebent sako nori ryztis tokiai 'avantiurai', kur tikimybė su tokiais tyrimais arti 0. šiandien jau išverkus visas ašaras, pradejau galvot apie donorines... Dar nieko daug nesidomejau, bet kai gyd. užklausiau tai sako LT nedaro, arčiausiai būtų tik LV., Gal kas galit padėt, patart, pasidalint bet kokia informacija, nes dabar, dar sunkiai galiu blaiviai galvot ka ir kaip reiktų daryt...

nenoriu tuščiai guosti, bet reiktų dar pabandyti kokį IVF užsienyje - maža ką, gal klaida, gal jaunai foliai auga. bet Lietuvoj tai jau nurašyta tikrai būsi verysad.gif na, o paskui jau ir donorines bandyt, jei pavyks susitaikyti su ta mintim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tino: 31 liepos 2014 - 12:32
QUOTE(Tino @ 2014 07 31, 13:32)
nenoriu tuščiai guosti, bet reiktų dar pabandyti kokį IVF užsienyje -

pritariu 10000% victory.gif
Atsakyti
QUOTE(l_satyra @ 2014 07 31, 07:16)
Lankiausi jau pas gyd. su savo tyrimu rezultatais. Kaip ir saket...  nurašė mane. Na nebent sako nori ryztis tokiai 'avantiurai', kur tikimybė su tokiais tyrimais arti 0. šiandien jau išverkus visas ašaras, pradejau galvot apie donorines... Dar nieko daug nesidomejau, bet kai gyd. užklausiau tai sako LT nedaro, arčiausiai būtų tik LV., Gal kas galit padėt, patart, pasidalint bet kokia informacija, nes dabar, dar sunkiai galiu blaiviai galvot ka ir kaip reiktų daryt...

Tikrai verta ir AMH pasikaroti kazkur ne LT, juk paklaida net tarp LT ir uzsieny darytu AMH buvo nemaza... Ir ten tikrai niekas nenurasys, turi daugiau budu ir schemu , tikrai nenuleiskit ranku 4u.gif 4u.gif
Atsakyti