Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

QUOTE(*KaraLinda* @ 2013 12 19, 19:13)
uk, be sio tyrimo IVf nedaro . Siandien turejau vizita su spec , parejo atsakymai AHM 34 , O KOKIE  vienetai nezinau , lapo man nedave . Bet vienu zodziu , daktaras pakomentavo , kad pas mane rezervas super .  bigsmile.gif Tokiu skaiciu as niekur nerandu  doh.gif biggrin.gif Sake , kad skaicius didokas , bet ne per dideles (policistiniu as neturiu ) esu istirta del ju  smile.gif



Vienetai turbut bus pmol/l, nes pas mane AMH yra 31.42 pmol/l ir irgi ivardintas kaip labai geras rezervas drinks_cheers.gif Turejau jau viena IVF tai istiesu stimuliavosi labai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 12 19, 18:20)
Vienetai turbut bus pmol/l, nes pas mane AMH yra 31.42 pmol/l ir irgi ivardintas kaip labai geras rezervas  drinks_cheers.gif Turejau jau viena IVF tai istiesu stimuliavosi labai gerai  smile.gif

Na man daktarelis irgi sake kad labai geras, ir kad nereikes dideles vaistu dozes . smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gavau AMH rezultatus - 2.8, norma nuo 1 iki 8. Kaip suprantu rezultatas neblogas, tačiau ir neblizgantis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(stiprybe_02 @ 2014 01 21, 11:52)
Sveikos,

Gavau AMH rezultatus - 2.8, norma nuo 1 iki 8. Kaip suprantu rezultatas neblogas, tačiau ir neblizgantis?  blush2.gif

Skaiciukai tikrai geri, as pastojau su 0,6 wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2014 01 21, 13:20)
Skaiciukai tikrai geri, as pastojau su 0,6  wub.gif



Skaip smagu skaityti tokias nuostabias žinias rolleyes.gif didžiausi sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stiprybe_02 @ 2014 01 21, 13:12)
Skaip smagu skaityti tokias nuostabias žinias rolleyes.gif didžiausi sveikinimai 4u.gif

Aciu, bet mes dar labai mazi ir visko labai bijome , viskas dar taip nestabilu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2014 01 21, 14:14)
Aciu, bet mes dar labai mazi ir visko labai bijome , viskas dar taip nestabilu blink.gif


Aš tikiu, dar sekmės linkiu sėkmingai ir saugiai nešiojant savo klecką 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

papasakosiu savo istorija, gal kam pades, o gal kuri nors man atsakyma duos. Pradejom gydyma IVF del neaiskios kilmes nevaisingumo. Pirma stimuliacija buvo anuliuota nes per mazai folikulu punkcijai. 5 - per mazai FIV, bet per daug IUI. Gavus AMH atsakyma istiko sokas - 0,3. Kiausidziu rezervas mazesnis negu mazas. Kadangi musu daktaro tas nesokiravo, tesiam IVF. Aisku, as jau nuo to laiko ir apie kiausialastes donora pagalvoju.
Esme tame, kad kitos stimuliacijos metu man ispunktavo 10, o dar kitos 16 kiausialasciu!! I nepakankamuma nepanasu, o mano daktaras pradeda nedrasiai kalbeti apie policistiniu kiausidziu sindroma.

Ar taip gali buti? Dvi viena kitai priestaraujancios diagnozes.
Ar yra kuri nors jusu tarpe atlikusi kelis AMH tyrimus? Ar buvo skirtumas tarp ju?
Atsakyti
QUOTE(goona @ 2014 05 25, 12:19)
Sveikos merginos,

papasakosiu savo istorija, gal kam pades, o gal kuri nors man atsakyma duos. Pradejom gydyma IVF del neaiskios kilmes nevaisingumo. Pirma stimuliacija buvo anuliuota nes per mazai folikulu punkcijai. 5 - per mazai FIV, bet per daug IUI. Gavus AMH atsakyma istiko sokas - 0,3. Kiausidziu rezervas mazesnis negu mazas. Kadangi musu daktaro tas nesokiravo, tesiam IVF. Aisku, as jau nuo to laiko ir apie kiausialastes donora pagalvoju.
Esme tame, kad kitos stimuliacijos metu man ispunktavo 10, o dar kitos 16 kiausialasciu!! I nepakankamuma nepanasu, o mano daktaras pradeda nedrasiai kalbeti apie policistiniu kiausidziu sindroma.

Ar taip gali buti? Dvi viena kitai priestaraujancios diagnozes.
Ar yra kuri nors jusu tarpe atlikusi kelis AMH tyrimus? Ar buvo skirtumas tarp ju?


As dariau du kartus AMH. Rugseji buvo <0.3, o vasari (tame tarpe buvo trys stimuliacijos) <0.2. Dabar ilsimes, bet tiesa sakant AMH jau bijau ir daryti... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(goona @ 2014 05 25, 12:19)
Sveikos merginos,

papasakosiu savo istorija, gal kam pades, o gal kuri nors man atsakyma duos. Pradejom gydyma IVF del neaiskios kilmes nevaisingumo. Pirma stimuliacija buvo anuliuota nes per mazai folikulu punkcijai. 5 - per mazai FIV, bet per daug IUI. Gavus AMH atsakyma istiko sokas - 0,3. Kiausidziu rezervas mazesnis negu mazas. Kadangi musu daktaro tas nesokiravo, tesiam IVF. Aisku, as jau nuo to laiko ir apie kiausialastes donora pagalvoju.
Esme tame, kad kitos stimuliacijos metu man ispunktavo 10, o dar kitos 16 kiausialasciu!! I nepakankamuma nepanasu, o mano daktaras pradeda nedrasiai kalbeti apie policistiniu kiausidziu sindroma.

Ar taip gali buti? Dvi viena kitai priestaraujancios diagnozes.
Ar yra kuri nors jusu tarpe atlikusi kelis AMH tyrimus? Ar buvo skirtumas tarp ju?

Sveika,
As dariausi AMH 2013 m. birzelio menesi buvo 5.9,o siais metais geguze AMH 4.9. Tame tarpe turejau viena stimuliacija IVF. Bet man sunkiai auga ir su gana dideliom dozem as turiu tik 9 kiausialastes is kuriu tinkamos buvo 7. Bet man kiekviena kart siaip skrtingai augo doh.gif
Aisku,dziugu kai su tokiu AMH turit tiek kiausialasciu,nors kita vertus man atrodo keistoka,gal blogai ka laboratorijoje paskaiciavo g.gif
Mano viena drauge gavo atsakymus AMH labai zemus, paskui paskambino i laboratorija ir tie is pradziu sake,eik pas savo gydytoja,o kai ji paprase kad atsiutu alia vokiskus atsakymus nes tipo vokietijoje dare jai ta AMH,tada jau pasake kad ten kiti matavimo vienetai ir jie "ismatavo" priimtinais.Tai ji kai gavo po kliu minuciu ta jau realu atsakymo lapa tai ten jai viskas ok thumbup.gif
Bet kuriuo atveju dideles sekmes 4u.gif
Atsakyti
As irgi net buvau pagalvojus, kad krauja sumaise su kitos verysad.gif bet viskas is laboratorijos puses gerai - 0,33 ng/ml.
Nors visur raso, kad tyrimo rezultatams ciklo diena reismes neturi ir ji galima tirtis bet kada, bet radau viena straipsni kuris aiskino kad stimuliuoto ciklo metu ir HCG leidimosi diena paimtas AMH buna klaidingai zemas. Kas mano atveju ir atsitiko - gine pamate kad po 7 dienu stimuliacijos yra mazai folikulu ir be to progesteronas uzkiles, anuliavo stimuliacija ir nusiunte pasidaryt AMH. Va tokius rezultatus ir gavau.
O mano daktaras tik guzcioja peciais ir tyrimo kartot nenori.
Reiks paciai....
Atsakyti
Sveikos merginos,

Kas galite paaiškinti mano skaičius, kurie suprantu yra nelabai kokie.
FSH-23,4; LH-13,1; PGN-0,240; PRL-17,9; E2-270; CA125-14,3; ROMA-7,7 ir AMH-0,2. Man 41m.turiu operuotą cistą prieš 20m, kuri vėl išaugo ir gyd. Diržauskas, po atostogų spręs, pamatęs tyrimus ar operuoti ir apskritai ką daryti su manimi. Vaikų neturiu. Tik begaliniai didelį norą turėti
Vakar klinikos atstovė patarė daryti stimuliaciją, nes su tokiu mažu AMH šansai iki 5%, kad IVF pavyktų.
Suprantu, kad AMH ir FSH kažkaip galima bandyti sutvarkyti. Padėkite prašau patardamos. Dėkoju.
Atsakyti