Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

Vakar gyd. pakomentavo mano AMH tyrimo rezultatus, nuosprendis- kiausidziu rezervas visiskai issekes verysad.gif apie stimuliacijas negali buti net kalbu, si karta bandysime IUI naturaliame cikle, po jo pirma ir paskutine IVF (labai didele rizika po stimulaicijos staigios menopauzes, taip pat pati stimulaicija gali nepasisekti, reikia uzauginti bent 3 kiausialastes).
Zodziu, nuotaikos pas mus pries kaledas slogios angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2013 12 18, 11:19)
Vakar gyd. pakomentavo mano AMH tyrimo rezultatus, nuosprendis- kiausidziu rezervas visiskai issekes  verysad.gif apie stimuliacijas negali buti net kalbu, si karta bandysime IUI naturaliame cikle, po jo pirma ir paskutine IVF (labai didele rizika po stimulaicijos staigios menopauzes, taip pat pati stimulaicija gali nepasisekti, reikia uzauginti bent 3 kiausialastes).
Zodziu, nuotaikos pas mus pries kaledas slogios  angel_sadangel.gif

o koks rezultatas ir kokios normos, kad jau nuraso? g.gif
zinau ne viena atveji, kai merginos turejo maziau nei 1, kai norma nuo 1 iki 7, o stimuliuojant bent po 5folius issistimuliuoja, taip kad manau 3foliu tikrai uztenka IVF 4u.gif
niekada nepraraskit vilties wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2013 12 18, 12:02)
o koks rezultatas ir kokios normos, kad jau nuraso?  g.gif
zinau ne viena atveji, kai merginos turejo maziau nei 1, kai norma nuo 1 iki 7, o stimuliuojant bent po 5folius issistimuliuoja, taip kad manau 3foliu tikrai uztenka IVF  4u.gif
niekada nepraraskit vilties  wub.gif


kokia tu saunuole RositaK, as vis neatsistebiu, kaip sugebi pati atsitiesti ir dar visas kitas padrasinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lillita @ 2013 12 18, 13:45)
kokia tu saunuole RositaK, as vis neatsistebiu, kaip sugebi pati atsitiesti ir dar visas kitas padrasinti  4u.gif

wub.gif
gal grubiai nuskambes, bet tai darau del tu mazuleliu kurie laukia progos pas mus visas ateiti wub.gif mano isitikinimu, mes jiems turim tas progas suteikt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2013 12 18, 12:02)
o koks rezultatas ir kokios normos, kad jau nuraso?  g.gif
zinau ne viena atveji, kai merginos turejo maziau nei 1, kai norma nuo 1 iki 7, o stimuliuojant bent po 5folius issistimuliuoja, taip kad manau 3foliu tikrai uztenka IVF  4u.gif
niekada nepraraskit vilties  wub.gif

Mano AMH -0,6 (norma nuo 1 iki 11 ).Pirmos stimuliacijos metu man uzaugo tik 1 foliukas, o gyd. sake, kad IVF reikia maziausiai 3 foliu, beto stimuliacija gali pribaigti mano kiausides verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2013 12 18, 14:27)
Mano AMH -0,6 (norma nuo 1 iki 11 ).Pirmos stimuliacijos metu man uzaugo tik 1 foliukas, o gyd. sake, kad IVF reikia maziausiai 3 foliu, beto stimuliacija gali pribaigti mano kiausides  verysad.gif

na, tau presti, ar nori viska isbandyti kiek imanoma (kiek tu tai gali itakoti), arba nieko nedaryti ir gailetis savo besenkancio rezervo 4u.gif

as matau, kad tikrai niekas dar neprarasta-bereikia nustatyti(padidinti) tinkama stimuliuojanciu doze kad issistimuliuotu bent keli foliai, nes ir su vienu galima rizikuoti ir bandyti, ne viena ta isbandzius-rizika didesne, taciau vistik bandymas 4u.gif aisku, jei metai nespaudzia, galima zaisti su IUI...

arba keisti/pasikonsultuoti su kitu gydytoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2013 12 18, 13:36)
na, tau presti, ar nori viska isbandyti kiek imanoma (kiek tu tai gali itakoti), arba nieko nedaryti ir gailetis savo besenkancio rezervo  4u.gif

as matau, kad tikrai niekas dar neprarasta-bereikia nustatyti(padidinti) tinkama stimuliuojanciu doze kad issistimuliuotu bent keli foliai, nes ir su vienu galima rizikuoti ir bandyti, ne viena ta isbandzius-rizika didesne, taciau vistik bandymas  4u.gif aisku, jei metai nespaudzia, galima zaisti su IUI...

arba keisti/pasikonsultuoti su kitu gydytoju  4u.gif

Mes aisku eisime iki galo, net mastome apie kiausialasciu donore.
Del amziaus sis IUI bus antras ir paskutinis, tada aisku bandysime surinkti pinigelius IVF (siuo metu kaip tik pasiememe didele paskola namui doh.gif ), beda dar ir ta, kad vyro turtas prastas.
Siuo metu turime pasiekti pirma etapa-IUI smile.gif jeigu ji bus nesekminga aisku bandysiu konsultuotis dar su kitais gyd. As nelinkusi sedeti , save grauzti ir nieko neveikti, viska darysiu iki paskutinio sanso, bet vis dar esu soke po vakarykstes zinios blush2.gif Mane tiesiog pribloske AMH tyrimu rezultatai, nemaniau , kad jie bus tokie blogi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2013 12 18, 14:46)
Mes aisku eisime iki galo, net mastome apie kiausialasciu donore.
Del amziaus sis IUI bus antras ir paskutinis, tada aisku bandysime surinkti pinigelius IVF (siuo metu kaip tik pasiememe didele paskola namui  doh.gif ), beda dar ir ta, kad vyro turtas prastas.
Siuo metu turime pasiekti pirma etapa-IUI  smile.gif jeigu ji bus nesekminga aisku bandysiu konsultuotis dar su kitais gyd. As nelinkusi sedeti , save grauzti ir nieko neveikti, viska darysiu iki paskutinio sanso, bet vis dar esu soke po vakarykstes zinios  blush2.gif Mane tiesiog pribloske AMH tyrimu rezultatai, nemaniau , kad jie bus tokie blogi  verysad.gif

taip, jei zmogus iesko, visad randa iseiti 4u.gif linkiu begalines sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2013 12 18, 14:07)
taip, jei zmogus iesko, visad randa iseiti  4u.gif linkiu begalines sekmes  4u.gif

Aciu, jums taip pat linkiu lengvo kelio savo svajones link 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Takata @ 2013 12 17, 11:23)
na nėra aukso kasyklos, bet tikrai įmanoma pastoti su tokiu rodikliu, jei tik nėra kokių kitų bėdų  wub.gif  kiek esu skaičiuisi užsienio forumuose pastoja ir su 0,1  4u.gif  svarbu FSH nebūtų aukštas. Gal ir organizmą būtų reikalinga pastiprinti.

Labutis 4u.gif Ačiū už pakomentavimą 4u.gif FSH 10,36 doh.gif
Mergaitės, gal vartojate kokius papildus, kad pagerinti kiaušidžių rezervą?
Renalta, žiuriu mūsų situacija su stimuliacijom panašios, nes ir man nesistimuliuoja, siulo tik IVF ir negarantuoja, kad kas gero užaugs. O dar plius pas mane endo.., tai daug šansų nesuteikia doh.gif Buvom susitikusios iui skyrelyje, vis paseku kaip Jums sekasi, pasidžiaugiu ir paliudžiu kartu... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzege @ 2013 12 19, 14:26)
Labutis 4u.gif  Ačiū už pakomentavimą 4u.gif  FSH 10,36  doh.gif 
Mergaitės, gal vartojate kokius papildus, kad pagerinti kiaušidžių

Yra tokie OVABOOST, JAV juos skiria pries IVF pagerti bent 3menesius-pagerina kiausialasciu kokybe,hormonus pareguliuoja ir siaip pagerina reprodukcine moters sveikata. Lt prekiauja jais eurocore.eu 4u.gif
Atsakyti
uk, be sio tyrimo IVf nedaro . Siandien turejau vizita su spec , parejo atsakymai AHM 34 , O KOKIE vienetai nezinau , lapo man nedave . Bet vienu zodziu , daktaras pakomentavo , kad pas mane rezervas super . bigsmile.gif Tokiu skaiciu as niekur nerandu doh.gif biggrin.gif Sake , kad skaicius didokas , bet ne per dideles (policistiniu as neturiu ) esu istirta del ju smile.gif
Atsakyti