Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

QUOTE(burbuliacija @ 2013 12 06, 13:33)
Tai jau tikrai, kam sneket tada jeigu nieko nesupranta doh.gif  Kazkaip Lietuvos gyditojai labai linke visa laik gasdint ir nuteikt zmogu paciam blogiausiam. Nepergyvenk, tikrai AMH yra geras ir kiek maciau  ir FSH buvo geras paskutini karta. O cia zmones susirenka ne tik is Lietuvos bet is viso pasaulio, gydosi merginos ir kitose salyse, kur medicina labiau pazengus, todel ir zino geriau ir placiau. Zinoma, nereikia aklai vien tik forumu vadovautis, bet patarimo ar kitos nuomones isklausyt cia tikrai verta ateit. Sekmes siekiant tikslo  nestuke.gif  4u.gif


aciu ir Jums 4u.gif neisivaizduoju kaip musu mamos be forumu gyvenddavo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 13, 22:25)
Rasoma kad yra 2 matavimo vienetai pmol/L ir ng/ ml ir skaiciai atatinkamai skiriasi:
Fertility      pmol/L                           
Optimal      28.6 to 48.5                   
Satisfactory    15.7 to 28.6                   
Reduced        2.2 to 15.7                     
Undetectable  0.0 to 2.2                 
Above Normal  > 48.5         
ng/ml  :        4.0 to 6.8  - optimalus
                    2.2 to 4.0    patenkinamas
                    0.3 to 2.2  sumazintas
                    0.0 to 0.3    vos randamas rezervas
                    > 6            virs normos, dazniausiai policistines
Tai net nezinau pagal kuri cia 11 butu  g.gif  arba 5 g.gif  gal dar kokie matavimo vienetai yra net nezinau, bet lape turi buti parasyta kokiais vientais matuota  g.gif



va readau jusu sena zinute del tu normu, tai pagal jas maniskis sumazintas ... cia labai blogai kazi? ar vaistais galima ji pakelt? ar jau AMH neitakoja vaistai?
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2013 12 06, 16:41)
va readau jusu sena zinute del tu normu, tai pagal jas maniskis sumazintas ... cia labai blogai kazi? ar vaistais galima ji pakelt? ar jau AMH neitakoja vaistai?



Tai matai kad cia raso jog norma yra nuo 28.6 - 48.5 pmol/l, o pas tave raso kad norma yra nuo 1.3- 14.8 pmol/l, tad tos dvi matavimo schemos yra ne vienodos, todel ju nereikia lyginti. Pas tave didziausias skaicius yra 14.8, o pas mane 48.5, o tavo pacios rezultatas pagal tavo schema yra arciau virsaus, todel as manau kad pas tave AMH yra geras. Kuo didesnis AMH pagal duota schema tuo labiau reiskia gera rezerva, kai jau buna virs duotu normu, tada reiskia policistines kiausides, bet pas tave ne virsija. Tiktai kodel skiriasi abi schemos as nesu tikra ir su tokia schema kaip tavo as dar nesu susidurus todel man sunku kazka tiksliai pasakyti. Ir keista kad pas tave neparasyta tu normu reiksmes. O to savo lapo atskanuoti i cia negali? Gal butu aiskiau ji pamacius.
Galbut dar atsilieps kasnors kas yra daresis pagal tokia pacia schema kaip tavo ir gales tiksliau paaiskint, bet man atrodo kad pas tave viskas ok 4u.gif
Atsakyti
user posted image

kad nieko daugiau g.gif

o kaip taip gali but kad normos skirtingos? kiek zinau i italija siuncia jie daryt
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2013 12 06, 19:42)
user posted image

kad nieko daugiau  g.gif

o kaip taip gali but kad normos skirtingos? kiek zinau i italija siuncia jie daryt



Nu jo idomiai tikrai g.gif Net nezinau kodel skiriasi normos visiskai. As gyvenu Prancuzijoj ir pas mane normos kitokios, nors Prancuzija salia Italijos ir siaip tos normos ku pas mane, kiek zinau naudojamos visoj europoj ir Amerikoj, o situ as net nezinau kaip paaiskint. Paklausk gyd. kai nueisi, tik tiek galiu pasikartot kad kadangi skaicius yra arciau didesnes normos tai galima speti kad viskas yra gerai. Kadangi nera paaiskinimo ant lapo tai nebent dar i laboratorija kur dareisi skambtelt galetum ir paklaust ka reiskia tas rezultatas, daugiau nieko negaliu patart 4u.gif
Atsakyti
aciu uz rupesti, butinai pasiklausiu gydytoo ir paskui papasakosiu ka pasakis man, tik eisiu negreit, po poros savaiciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2013 12 06, 22:32)
aciu uz rupesti, butinai pasiklausiu gydytoo ir paskui papasakosiu ka pasakis man, tik eisiu negreit, po poros savaiciu smile.gif



Gerai, lauksim ziniu. Idomu kaip gyditojas pakomentuos 4u.gif
Atsakyti
Labutis mergaitės 4u.gif Gal galite pakomentuoti mano AHM tyrimą?
Rezultatas 1,4 (norma 1- 8 (mkg/l)). Kaip suprantu nieko gero? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dzege @ 2013 12 16, 16:09)
Labutis mergaitės 4u.gif  Gal galite pakomentuoti mano AHM tyrimą?
  Rezultatas 1,4 (norma 1- 8 (mkg/l)). Kaip suprantu nieko gero? doh.gif

na nėra aukso kasyklos, bet tikrai įmanoma pastoti su tokiu rodikliu, jei tik nėra kokių kitų bėdų wub.gif kiek esu skaičiuisi užsienio forumuose pastoja ir su 0,1 4u.gif svarbu FSH nebūtų aukštas. Gal ir organizmą būtų reikalinga pastiprinti.
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2013 12 06, 22:32)
aciu uz rupesti, butinai pasiklausiu gydytoo ir paskui papasakosiu ka pasakis man, tik eisiu negreit, po poros savaiciu smile.gif


pas mane AHM buvo 9.9, kai norma 1-8, tai gydytoja sake, kad pasitvirtino, kad policistines kiausides ir yra galimybe hyperstimuliacijai, todel reikia labai atsakingai parinkti vaistuku dozes.. kodel tos normos skiriasi, tikrai neisivaizduoju 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, o poliklinikoje gine negali israsyti AMH harmono tyrimui nemokamai ? Ar jis tik mokamas ?
Atsakyti
QUOTE(Lillita @ 2013 12 17, 11:34)
pas mane AHM buvo 9.9, kai norma 1-8, tai gydytoja sake, kad pasitvirtino, kad policistines kiausides ir yra galimybe hyperstimuliacijai, todel reikia labai atsakingai parinkti vaistuku dozes.. kodel tos normos skiriasi, tikrai neisivaizduoju  4u.gif


as dariausi Invitro diagnostikoj, ir man irgi atsiunte kitokias normas, nei kitur,as ukslausiau kodel, ir gavau toki atsakyma:

Laba diena,
mūsų normos išduodamos pagal gamintojo reagentų metodikų lapus. Kita laboratorija gali dirbti su kitu analizatoriumi ir reagentais, dėl to jų normos ir skiriasi. Mes dirbame su Becman Coulter analizatoriumi, ELISA reagentais.

Šio Jūsų tyrimo atsakymas turi būti interpretuojamas gydytojo - ginekologo, nes jis turi atkreipti dėmesį į daugiau Jūsų asmeninių klinikinių duomenų. Tada bus daroma gydytojo ginekologo išvada.
Su atsakymu kreipkitės į Jus konsultuojantį gydytoją.

Geros dienos,
iki.

4u.gif
Atsakyti