Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinės kiaušidės

QUOTE(Via @@@ @ 2011 07 20, 14:50)
Aciu uz info. O jie atliekami bet kuriuo dienos metu, ar yra skirtumas kada? Pvz valgisu ar nevalgius,ar nera kazkokiu reikalavimu specialiu? Tiesiog atvyksti i ta Geromeda 3 cd ir tiek?
Papildyta:

Ramune, gal galetum parasyti,kokiu hormonu reikejo 3 cd ,kai eini del policistozes?


Gali darytis bet kurio metu valgius ar nevalgius smile.gif

As ne Ramune, bet galiu atsakyti:

FSH
LH
E2

Situos 3 tyrimus reiktu pasidaryti sitom dienom smile.gif
Atsakyti
Aciu,skaitau VK puslapyje dar ,kad jei padidejes plaukuotumas (nezinau,kaip nustatyt ar padidejes g.gif ,na yra ka padepiliuot biggrin.gif), dar daro DHEA-S ir SHBG ir testoterona g.gif Ar situ kol kas nereikia?
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2011 07 20, 15:26)
Aciu,skaitau VK puslapyje dar ,kad jei padidejes plaukuotumas (nezinau,kaip nustatyt ar padidejes  g.gif ,na yra ka padepiliuot biggrin.gif), dar daro DHEA-S ir SHBG ir testoterona  g.gif  Ar situ kol kas nereikia?


Situos gali ir veliau pasidaryti, nebutinai 3-5 cd. Galesi jei ka pasidaryti 7DPO (arba mazdaug 21cd) Progesterono tyrima, tuo paciu ir tuos kitus, jei pirmieji tyrimai bus geri. Taip po truputi nuosekliai viska issitirsi. Nes kam darytis visus is karto, jei gali nuosekliai rasti, kur geri, ar blogi. Bet pirmiausia tai Hormoniniai (FSH, LH, E2 ir PGR (7dpo)).
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2011 07 20, 16:26)
Aciu,skaitau VK puslapyje dar ,kad jei padidejes plaukuotumas (nezinau,kaip nustatyt ar padidejes  g.gif ,na yra ka padepiliuot biggrin.gif), dar daro DHEA-S ir SHBG ir testoterona  g.gif  Ar situ kol kas nereikia?

padidejes, tai kai pradeda augti plaukai ant smakro, krutines, zodziu atsiranda vyrisko tipo plaukuotumas, kas moterims nebudinga mirksiukas.gif
Visiskai sutinku su Valyte, pradek palaipsniui tirtis, nes tyrimai +- kainuoja apie 30lt vienas. Tai sumoj susidarys.
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2011 07 20, 14:50)
Ramune, gal galetum parasyti,kokiu hormonu reikejo 3 cd ,kai eini del policistozes?

Man dare GTM, ALT, AST, GGT, LH, PRL, Testost, SHBG, DHEA, Anti-TPO, TTH, FT4, E2. Net neisivaizduoju ka tai reiskia, bet nurasiau nuo israso. Kazkas girdeto nuo LH, o tie pirmi, tai nesuprantu g.gif blush2.gif
Visa tai man dare KMUK, tai uz visa susni tyrimu sumokejau tik apie 25 lt, bet uz tai laukiau net 4 men doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2011 07 20, 20:01)
Man dare GTM, ALT, AST, GGT, LH, PRL, Testost, SHBG, DHEA, Anti-TPO, TTH, FT4, E2. Net neisivaizduoju ka tai reiskia, bet nurasiau nuo israso. Kazkas girdeto nuo LH, o tie pirmi, tai nesuprantu  g.gif  blush2.gif
Visa tai man dare KMUK, tai uz visa susni tyrimu sumokejau tik apie 25 lt, bet uz tai laukiau net 4 men  doh.gif

O kai nuejai i VK nebedare hormonu?
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2011 07 20, 19:09)
O kai nuejai i VK nebedare hormonu?

Ne, nors jie daryti buvo praejusiu metu spalio men., o i VK ejau tik geguze, bet sake tyrimai dar neseni. Idomiai cia, bet ne viena gine man jau taip sake g.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif Atostogaujat? ax.gif gal kuri turit geru ziniu? smile.gif Via, kaip tau sekasi? Ar pajudejo reikalai?
Atsakyti
Labas 4u.gif

Tikrai labai nurimęs šitas skyrelis. Jau vakar ir tavęs, Ramune, pasigedau. Papasakok, kurioj dabar atkarpoj esi? Kaip ta stimuliacija su clost? Ar prireikė gonal'io? Ar lauki dabar NT gadinimo?

Atsakyti
QUOTE(regata @ 2011 07 30, 11:34)
Labas  4u.gif

Tikrai labai nurimęs šitas skyrelis. Jau vakar ir tavęs, Ramune, pasigedau. Papasakok, kurioj dabar atkarpoj esi? Kaip ta stimuliacija su clost? Ar prireikė gonal'io? Ar lauki dabar NT gadinimo?

Labukas, mergyt 4u.gif
oi nusiminus as labai labai... tik pati pirmaji cikla su clostu prasisukau ir viskas tvarkoj buvo. T.y. uzaugo 2 folikulai. Per antra cikla su stimuliacija geriau closta, leidausi gonali ir visiskai nieko... dabar jau treciasis ciklas kai esu stimuliuojama. Geriau closta nuo 5c.d. po 2 tabletes per diena ir gines zodziais kalbant, jis viska tik sujudino, bet folikulai neauga. Taip, kad nuo 11 c.d. dar leidziuosi gonali75 si karta jau ne puse dozes, o visa, 5 dienas. Antradieni vel apziura. Man jau nervai pakriko visiskai. Nezinau kaip elgsiuosi jei ir si karta bent jau folikulai neuzaugs. Man lengviau butu jei jie uzaugtu, kad ir neuzkibtu maziukas. Bet jau vien tai, kad vyksta O jau butu didesni sansai. O dabar reliai neimanoma igyvendinti mano svajones, nes net folikulai nebresta. Baiminuosi, kad ir kiek didintu doze, man vis tiek bus viskas tas pats... Esu ziauriai nusivylusi. Ir manau greitu metu man reikes nervus gydyti, o ne bandyti susilaukti vaikiuko. Tai va tokios pesimistiskos nuotaikos pas mane...
Atsakyti
Ramune, mieloji, nusiramink console.gif Kas čia per mintys? Dar tik trečia stimuliacija. Negali būti, kad pas tave niekas neauga. Juk nesi tokia beviltiška, tau ir mmm su duphaston'u ateina. Pas mane tai mmm problema prisišaukti būdavo, o ką jau kalbėti apie folikulus. Bet jie vis tiek augo, kai gyd. sudarė gerą vaistų schemą.
Tiesa, po šitos stimuliacijos tau primygtinai siūlau darytis LP, kad sužinoti, ar daugiau problemų nėra ir būtinai subadyti kiaušides. Tada tikrai folikulai augs. Gal net natūraliai mirksiukas.gif
Žinau, kad pradžioje labai sunku. Kai man per pirmą stim. neužaugo reikiamo dydžio folikulai, o per antrą stim. išvis niekas neužaugo, žemė slydo po kojom, bet skambinausi vaisingumo gyd., klausiau, gal galiu didinti dozę ir pan. Pati, prisiskaičius forumuose apie gleivinę auginančius vaistukus, prašiau, kad gyd. paskirtų ir t.t. doh.gif ieškojau, kaip galiu sau padėti. Verčiausi per galvą, kaip tik galėjau. Aišku, konsultacijos telefonu buvo netinkamas būdas pagreitinti vaikelio atėjimą, reikėjo geriau važinėtis privačiai pas tą gyd. Bet tuo metu taip tegalėjau. Ir, matyt, toks man buvo duotas kelias iki mažylės. Turėjau atkentėt, turėjau nusivylimus išgyvent, pinigų nemažai paaukot. Bet rezultatas atėjo smile.gif

Jeigu įdomu, parašysiu tau savo vaistukų schemą. Nežinau, gal jau buvau įkėlusi? Gali savo gyd. parodyt ir paklaust, ką ji apie tai mano smile.gif Juk pinigus didelius moki, tai gali reikalaut visko ir klaust, ko nori, ir pati siūlyt, gal geriau vienaip ar kitaip. Nes būna, kad kiti gyd. tiesiog nesistengia, kad kuo greičiau pastotum. Todėl man labai patiko mano paskutinės vaisingumo gyd. žodžiai. Man niekaip neišėjo prisišaukti mmm, kad pradėti stimuliaciją, buvau nusivylusi, kad kažko nespėsiu, kad laiką prarasiu. O ji pasakė: "Jūsų užduotis niekur neskubėti ir nusiraminti, o mano užduotis ir tikslas, kad jūs kuo greičiau pastotumėt" smile.gif

folio rūgštis 800 mg
Metformin 500 x 3

5 c.d. - 16 c.d. prednizolonas 2 tabl. x 1
5 c.d. - 9 c.d. clost po 1
6 c.d. - 10 c.d. gonal 0,75
11 c.d. gonal 0,75 + 0,75 iš likučio
12 c.d. gonal 0,75 + 0,75 iš likučio
13 c.d. gonal 3x0,75 iš likučių
11 c.d. - 14 c.d. Estrofem (po 3 į vidų)
14 c.d. naktį Ovitrelle
15 c.d. – IUI
16 c.d. - 22 c.d. prednizolonas po 1 tabl.
19 c.d. - 24 c.d. estrofem po 2 tabl. į vidų
21 c.d. - ... duphaston po 1 tabl. x 2
24 c.d. - 28 c.d. estrofem po 1 tabl. į vidų






Atsakyti
QUOTE(regata @ 2011 07 30, 18:26)
Ramune, mieloji, nusiramink console.gif Kas čia per mintys? Dar tik trečia stimuliacija. Negali būti, kad pas tave niekas neauga.

Aciu tau uz visus imanomus budus man padeti 4u.gif Man tai labai daug reiskia wub.gif As nuo sausio menesio men geriu metformina 850x2, o paskutiniu metu 1000x2. Gine sake labai gerai. O del LP as irgi taip galvoju, jau vien is finansines puses, nes daugiau sau tiek leisti tikrai negalesim. Dar norejau paklausdti kam reikalingas prednizolonas? kaip jis veikia? man niekada jo nesiule.
Ai dar del IUI... TB turtas buvo prastas, todel ji darei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramune!: 30 liepos 2011 - 18:49