Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinės kiaušidės

QUOTE(4Mika @ 2011 07 19, 11:01)
Ir beveik po metu planavimo pirma karta isvydau II juosteles  wub.gif  Siandien einu pas gyd. paziureti ar gimdoj nestumas ir ar viskas sioj stadijoj gerai.  smile.gif  Linkiu visom patirti ta dziaugsma, kuri vakar as patyriau. Visom sekmes...  mirksiukas.gif

Sveikinu labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif. Lengvo nešiojimo mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, gelbekit padekit smile.gif praejusi cikla 1 mmm diena uzskaiciau ta ruda krauja (tepliojima), tik deja neuzaugo folikulai nei su clostu, nei su gonaliu. Galvoju gal per anksti pradejau gerti closta, tas tepliojimas nesiskaito. Is sekmadienio i pirmadieni nakti vel pradejo teplioti rudai (taip suprantu nusistovejes senas kraujas). Tai nejaugi man tik siandien uzskaityti kaip pirma ciklo diena, nes siandien jau normaliai kraujuoju. Bijau, kad vel paankstinsiu ir nieko nesigaus su siuo ciklu doh.gif Vakar ne taip ir gausiai buvo, bet su kasdieniu iklotu tikrai nebuciau apsiejusi.
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2011 07 19, 14:32)
Merginos, gelbekit padekit  smile.gif  praejusi cikla 1 mmm diena uzskaiciau ta ruda krauja (tepliojima), tik deja neuzaugo folikulai nei su clostu, nei su gonaliu. Galvoju gal per anksti pradejau gerti closta, tas tepliojimas nesiskaito. Is sekmadienio i pirmadieni nakti vel pradejo teplioti rudai (taip suprantu nusistovejes senas kraujas). Tai nejaugi man tik siandien uzskaityti kaip pirma ciklo diena, nes siandien jau normaliai kraujuoju. Bijau, kad vel paankstinsiu ir nieko nesigaus su siuo ciklu  doh.gif Vakar ne taip ir gausiai buvo, bet su kasdieniu iklotu tikrai nebuciau apsiejusi.


Ramune,
Pirma mm diena skaitosi, kai pasirodo svieziai raudonas kraujas. Tepliojimai nesiskaito. Tai jei tik siandien pasirode normalus kraujas - skaiciuok nuo siandien. Bet jei vakar buvo normalus raudonas sviezias kraujas, nors ir ne taip gausiai - skaiciuok nuo vakar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2011 07 19, 15:32)
Merginos, gelbekit padekit  smile.gif  praejusi cikla 1 mmm diena uzskaiciau ta ruda krauja (tepliojima), tik deja neuzaugo folikulai nei su clostu, nei su gonaliu. Galvoju gal per anksti pradejau gerti closta, tas tepliojimas nesiskaito. Is sekmadienio i pirmadieni nakti vel pradejo teplioti rudai (taip suprantu nusistovejes senas kraujas). Tai nejaugi man tik siandien uzskaityti kaip pirma ciklo diena, nes siandien jau normaliai kraujuoju. Bijau, kad vel paankstinsiu ir nieko nesigaus su siuo ciklu  doh.gif Vakar ne taip ir gausiai buvo, bet su kasdieniu iklotu tikrai nebuciau apsiejusi.

Valyte jau atsakė dėl 1 mm dienos. O tau visada taip teplioja dvi dienas prieš?
Atsakyti
4Mika, sveikinu! bigsmile.gif 4u.gif

Ramune, jeigu su įklotu vakar nebūtum apsiėjusi, tai skaityk 1 c.d. kaip vakar smile.gif Ir mažiau pergyvenk dėl tos vienos ar dviejų dienų paklaidos, nes tikrai ne dėl to neužauga derlius mirksiukas.gif
Beje, man su paskutiniu ciklu buvo taip. Pirmą dieną tik ant popieriaus rudai tepliojo, antrą dieną jau įklotą patepė rudai. Trečią dėjausi paketą. Tai 1 c.d. užskaičiau antrą tepliojimo dieną.

Nors gonal'is brangus, bet jeigu gaučiau atsukti laiką atgal, tai nebūčiau tiek ilgai žaidusi vien su clost'u. Gonal'is yra natūralus hormonas ir užaugina geresnės kokybės folikulus. Bet keista, kad pirmiausia tau skiria sugerti clost'ą, o gonal'į įveda tik tada, jeigu derlius neužauga g.gif Pvz. aš clost'ą gėriau nuo 5 c.d., o gonal'į leidausi nuo 6 c.d., kad viskas vyktų kartu.
Na, nesvarbu kaip tau ta gyd. viską skiria, svarbu, kad rezultatas būtų II 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regata @ 2011 07 19, 20:13)
4Mika, sveikinu!  bigsmile.gif  4u.gif

Ramune, jeigu su įklotu vakar nebūtum apsiėjusi, tai skaityk 1 c.d. kaip vakar  smile.gif  Ir mažiau pergyvenk dėl tos vienos ar dviejų dienų paklaidos, nes tikrai ne dėl to neužauga derlius  mirksiukas.gif
Beje, man su paskutiniu ciklu buvo taip. Pirmą dieną tik ant popieriaus rudai tepliojo, antrą dieną jau įklotą patepė rudai. Trečią dėjausi paketą. Tai 1 c.d. užskaičiau antrą tepliojimo dieną.

Nors gonal'is brangus, bet jeigu gaučiau atsukti laiką atgal, tai nebūčiau tiek ilgai žaidusi vien su clost'u. Gonal'is yra natūralus hormonas ir užaugina geresnės kokybės folikulus. Bet keista, kad pirmiausia tau skiria sugerti clost'ą, o gonal'į įveda tik tada, jeigu derlius neužauga  g.gif  Pvz. aš clost'ą gėriau nuo 5 c.d., o gonal'į leidausi nuo 6 c.d., kad viskas vyktų kartu.
Na, nesvarbu kaip tau ta gyd. viską skiria, svarbu, kad rezultatas būtų II  4u.gif

Aciu, merginos uz patarimus 4u.gif bet vis delto manau skaiciuosiu nuo vakar smile.gif nors sviezias raudonas kraujas buvo tik siandien, bet vakar nemazai buvo ir to rudo. O siaip tai paprastai man taip ir buna - pirma diena rudai pateplioja, o jau kita diena normaliai. Net ir siandien nepasakyciau, kad gausiai.
O del gonalio tai nezinau... aisku leisiuosi jei tik reikes, bet ir man cia idomiai. Dabar 12 c.d. pasirodyti reikes ir manau gonali leisiuosi jei niekas neuzaugs. Taip ir praejusi cikla dariau, tik kad closto tik viena tablete geriau ir gonalio75 puse dozes 4 dienas leidausi. Toliau sake nevertejo, nes visi folikulai vos vos augo, nei vieno nebuvo dominuojancio. Gydytoja bijojo del hiperstimuliacijos. Na tikiuosi si cikl pavyks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(regata @ 2011 07 19, 20:13)
4Mika, sveikinu!  bigsmile.gif  4u.gif

Ramune, jeigu su įklotu vakar nebūtum apsiėjusi, tai skaityk 1 c.d. kaip vakar  smile.gif  Ir mažiau pergyvenk dėl tos vienos ar dviejų dienų paklaidos, nes tikrai ne dėl to neužauga derlius  mirksiukas.gif
Beje, man su paskutiniu ciklu buvo taip. Pirmą dieną tik ant popieriaus rudai tepliojo, antrą dieną jau įklotą patepė rudai. Trečią dėjausi paketą. Tai 1 c.d. užskaičiau antrą tepliojimo dieną.

Nors gonal'is brangus, bet jeigu gaučiau atsukti laiką atgal, tai nebūčiau tiek ilgai žaidusi vien su clost'u. Gonal'is yra natūralus hormonas ir užaugina geresnės kokybės folikulus. Bet keista, kad pirmiausia tau skiria sugerti clost'ą, o gonal'į įveda tik tada, jeigu derlius neužauga  g.gif  Pvz. aš clost'ą gėriau nuo 5 c.d., o gonal'į leidausi nuo 6 c.d., kad viskas vyktų kartu.
Na, nesvarbu kaip tau ta gyd. viską skiria, svarbu, kad rezultatas būtų II  4u.gif

mano nuomone ta pati...clost'as dar ir gleivine naikina, o gonalis ne... su clost'u ir mums nieko nesigavo, o kai pridejo gonali, rezultatas iskart pasimate smile.gif mirksiukas.gif taigi, geriau nepagailekit pinigeliu, nes su laiku jie atsiperka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2011 07 19, 21:23)
O del gonalio tai nezinau... aisku leisiuosi jei tik reikes, bet ir man cia idomiai. Dabar 12 c.d. pasirodyti reikes ir manau gonali leisiuosi jei niekas neuzaugs. Taip ir praejusi cikla dariau, tik kad closto tik viena tablete geriau ir gonalio75 puse dozes 4 dienas leidausi. Toliau sake nevertejo, nes visi folikulai vos vos augo, nei vieno nebuvo dominuojancio. Gydytoja bijojo del hiperstimuliacijos. Na tikiuosi si cikl pavyks  wub.gif

Tik viena tablete gerei? blink.gif Kiek zinau visada skiria maziausiai 5 dienaspo 1 tab. g.gif Ir gonali leistis tik nuo 12cd tikrai atrodo veloka g.gif Ir kokia cia hiperstimuliacija nuo tokiu nedideliu ir nedaug doziu... Kokia cia ta tavo gine,primink dar karteli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 07 20, 08:19)
Tik viena tablete gerei? blink.gif Kiek zinau visada skiria maziausiai 5 dienaspo 1 tab. g.gif Ir gonali leistis tik nuo 12cd tikrai atrodo veloka g.gif Ir kokia cia hiperstimuliacija nuo tokiu nedideliu ir nedaug doziu... Kokia cia ta tavo gine,primink dar karteli ax.gif

Man rodos, kad Ramune turėjo omeny po 1 clost tabletę į dieną, bet 5 dienas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(regata @ 2011 07 20, 09:29)
Man rodos, kad Ramune turėjo omeny po 1 clost tabletę į dieną, bet 5 dienas ax.gif

Aga, po 1 Closto tablete per diena nuo 3 c.d., o gonali75 nuo 12 c.d. po puse dozes 4 dienas smile.gif O lankausi as tai pas gyd V is VK. O dabar nuo 5 c.d., t.y. nuo penktadienio gersiu closta po 2 tabletes per diena. Manau gyd tikisi, kad man tik jo uzteks, nes pirma stimuliacija kuo puikiausiai su viena closto tablete per diena uzaugo 2 grazus foliai.
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2011 07 20, 11:42)
Aga, po 1 Closto tablete per diena nuo 3 c.d., o gonali75 nuo 12 c.d. po puse dozes 4 dienas  smile.gif O lankausi as tai pas gyd V is VK. O dabar nuo 5 c.d., t.y. nuo penktadienio gersiu closta po 2 tabletes per diena. Manau gyd tikisi, kad man tik jo uzteks, nes pirma stimuliacija kuo puikiausiai su viena closto tablete per diena uzaugo 2 grazus foliai.

kiek zinau su clostu taip ir yra daroma, pirma cikla po 1tbl. 5d, jei nepavyksta didina doze.
As irgi pa ja lakausi mirksiukas.gif tik kad dabar atostogoe ji, tai laukiu vizto pirmadieni. NT jau parode II, noriu, kad patvirtintu jog ikrai nestuke.gif ir kad viskas tavrkoje wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Itrea @ 2011 07 20, 12:19)
kiek zinau su clostu taip ir yra daroma, pirma cikla po 1tbl. 5d, jei nepavyksta didina doze.
As irgi pa ja lakausi  mirksiukas.gif  tik kad dabar atostogoe ji, tai laukiu vizto pirmadieni. NT jau parode II, noriu, kad patvirtintu jog ikrai  nestuke.gif  ir kad viskas tavrkoje  wub.gif

Tikrai? smile.gif oi kaip smagu, vadinasi geros schemos pas ja, jei pastojai 4u.gif Labai gerai, kad baigesi atostogos jai, nes pagal viska man dabar 07.29 pas ja, tai jau bus po atostogu, nes jei ka, tai sake kreiptis i kita gine. Ziuresim ka sakys smile.gif
Atsakyti