Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinės kiaušidės

QUOTE(Via @@@ @ 2011 07 13, 16:00)
Dar norejau pasidometi, ar vyrui, jei jis turi vaiku , irgi darytu tyrimus?

Zinoma! Juk tai dar nereiskia, kad jo sperma lygiai tokia pat, kaip ir pries keleta ar dar daugiau metu. Buna, kad po menesio jau pakitimu buna. Jei jau ruosites stimuliacijai ar kitam rimtesniam gydymui, tai spermograma as manau butina 4u.gif
Tikiuosi pas tavo vyruka viskas bus ok smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramune!: 13 liepos 2011 - 17:54
Nu panos kas naujo? Kaip sekasi gandrus gaudyti?
Atsakyti
QUOTE(tildushka @ 2011 07 18, 21:56)
Nu panos kas naujo? Kaip sekasi gandrus gaudyti?

Naujas ciklas - naujos viltys smile.gif vakar prasidej blink.gif o mmm, o nuo 5 c.d. gersiu clostilbegita, tikiuosi sikart suveiks ax.gif o kaip tau?
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2011 07 18, 22:33)
Naujas ciklas - naujos viltys  smile.gif vakar prasidej blink.gif o mmm, o nuo 5 c.d. gersiu clostilbegita, tikiuosi sikart suveiks  ax.gif  o kaip tau?


Ramune, o tau foliai dominuojantys neauga, kad skatinamuosius skyre?
Atsakyti
QUOTE(_Valyte_ @ 2011 07 18, 22:35)
Ramune, o tau foliai dominuojantys neauga, kad skatinamuosius skyre?

Deja ne... schmoll.gif praejusi cikla nuo 3 c.d. geriau closta, veliau ta pati cikla skyre gonal75, bet vis tiek niekas neuzaugo... si cikla bandysim pradet nuo 5 c.d.
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2011 07 18, 23:33)
Naujas ciklas - naujos viltys  smile.gif vakar prasidej blink.gif o mmm, o nuo 5 c.d. gersiu clostilbegita, tikiuosi sikart suveiks  ax.gif  o kaip tau?

smile.gif Man nuo ryt 9 h prasideda 10 dienų Dupho kas 12h (15 c.d. pradedu gert). Ar buvo O, ar ne, taip ir nesupratau ax.gif BT bandžiau matuot, bet neišėjo... O nuo tų hormonų tai tikra ragana pasidarau, nors stengiuosi audrų nekelt ir vyro nenervint, bet galvoje tikras "keksas" apsigyvena doh.gif tai nelaukiu rytojaus ax.gif
O tau sikart stimuliacija su chlostu ir gonaliu, ar tokia kaip ir pirmoji?
Atsakyti
QUOTE(tildushka @ 2011 07 18, 23:00)
smile.gif Man nuo ryt 9 h prasideda 10 dienų Dupho kas 12h (15 c.d. pradedu gert). Ar buvo O, ar ne, taip ir nesupratau ax.gif BT bandžiau matuot, bet neišėjo... O nuo tų hormonų tai tikra ragana pasidarau, nors stengiuosi audrų nekelt ir vyro nenervint, bet galvoje tikras "keksas" apsigyvena doh.gif tai nelaukiu rytojaus ax.gif
O tau sikart stimuliacija su chlostu ir gonaliu, ar tokia kaip ir pirmoji?

Pirmiausia bandysim su closto dviguba doze, t.y. nuo 5 c.d. po 2 tabletes per diena, o jau veliau tikiuosi neprireiks gonalio... nes sikart sake taip pat didesne doze skirtu. Nezinau ar hormonai ar dar koks velnias, bet as irgi kaip ragana, prie kiekvieno zodzio kabinuosi... paliks mane ir vyras kol suplanuosim vaikeli lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramune!: 18 liepos 2011 - 23:08
Sveikos, o mano sis ciklas panasu,kad bus veltui praejes, siokius tokius negalavimus tenka gydytis.... Buvau pas ginekologe poliklinikos prasyt siuntimo pas K, tai mykia, sako "nieko jis tau nepades" doh.gif , uzrase dar vienai echoskopijaimenesio pradzioj,tada paziures ir "jei ka duos" .
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2011 07 19, 00:07)
Pirmiausia bandysim su closto dviguba doze, t.y. nuo 5 c.d. po 2 tabletes per diena, o jau veliau tikiuosi neprireiks gonalio... nes sikart sake taip pat didesne doze skirtu. Nezinau ar hormonai ar dar koks velnias, bet as irgi kaip ragana, prie kiekvieno zodzio kabinuosi... paliks mane ir vyras kol suplanuosim vaikeli  lotuliukas.gif

Tai reikia tikėtis, kad užteks chlosto dvigubos dozės ir neprireiks. O raganavimas ir blogos nuotaikos tai nuo hormonų svyravimų, tai vyrui teks susitaikyt, kad kitaip nebus mirksiukas.gif

QUOTE(Via @@@ @ 2011 07 19, 08:31)
Sveikos, o mano sis ciklas panasu,kad bus veltui praejes, siokius tokius negalavimus tenka gydytis.... Buvau pas ginekologe poliklinikos prasyt siuntimo pas K, tai mykia, sako "nieko jis tau nepades"  doh.gif , uzrase dar vienai echoskopijaimenesio pradzioj,tada paziures ir "jei ka duos" .

Oi sunku su tom poliklinikos ginėm doh.gif Reikia tikėtis, kad gausi tą siuntimą ir galėsi normaliai gydytis ir nereikės laukti metų 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Daznai ir as cia paskaitineju kaip visom sekasi, neislendu is supermama.lt forumo jau beveik metus, tiek mes su vyru planuojam leliuka ax.gif Na kaip cia ir visom tikriausiai man nustate policistiniu kiausidziu sindroma. Patyriau sesias stimuliacijas, po ju laporoskopija, nes praeitus ciklus nieko neisejo. Padare man kiausidziu drilinga, tai menesines sustreikavo, nepasirode apie menesi, pradejau gert dupha, tai pasirode, truko 3 dianas, nuo 3 dienos pradejau gerti closta, veliau ovitrelis, ovuliacijos visai nejauciau, isskyru visai jokiu nebuvo, tada pradejau matuoti BT ir prie jos derinti dupho kieki, vakar buvo 33 ciklo diena (mmm turejo vakar ateiti) bet nusprendziau pasidaryti NT. Ir beveik po metu planavimo pirma karta isvydau II juosteles wub.gif Siandien einu pas gyd. paziureti ar gimdoj nestumas ir ar viskas sioj stadijoj gerai. smile.gif Linkiu visom patirti ta dziaugsma, kuri vakar as patyriau. Visom sekmes... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tildushka @ 2011 07 19, 08:20)
Tai reikia tikėtis, kad užteks chlosto dvigubos dozės ir neprireiks. O raganavimas ir blogos nuotaikos tai nuo hormonų svyravimų, tai vyrui teks susitaikyt, kad kitaip nebus mirksiukas.gif

Labas rytas 4u.gif
Ir as labai tikiuosi, nes tas Gonalis laaaabai brangus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Via @@@ @ 2011 07 19, 07:31)
Sveikos, o mano sis ciklas panasu,kad bus veltui praejes, siokius tokius negalavimus tenka gydytis.... Buvau pas ginekologe poliklinikos prasyt siuntimo pas K, tai mykia, sako "nieko jis tau nepades"  doh.gif , uzrase dar vienai echoskopijaimenesio pradzioj,tada paziures ir "jei ka duos" .

Tau reikejo truputeli pameluoti, kad ilgiau bandot pastoti blush2.gif
Man tai gal su gydytojais sekasi, nes visur issireikalauju siuntimo. Pas mus kazkaip geranoriskai duoda siuntimus pas specus. Na tikekimes, kad tau viskas bus gerai ir neuzvilkinsit visu tu reikalu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(4Mika @ 2011 07 19, 10:01)
po metu planavimo pirma karta isvydau II juosteles  wub.gif  Siandien einu pas gyd. paziureti ar gimdoj nestumas ir ar viskas sioj stadijoj gerai.  smile.gif  Linkiu visom patirti ta dziaugsma, kuri vakar as patyriau. Visom sekmes...  mirksiukas.gif

Kaip dziugu girdeti tokias naujienas wub.gif vadinasi ir mums dar yra vilties smile.gif Labai labai dziaugiuosi uz visas nestuke.gif dabar tik sveikatytes ir lengvo nesiojimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(4Mika @ 2011 07 19, 10:01)
Sveikos merginos.



Skaiciau, skaiciau tavo posta, ir galvoju, kuom cia jis baigsis. O pasirodo pabaiga pati graziausia. Linkiu lengvo nesiojimo ir laimingiausio susitikimo su leliuku. wub.gif

As tai jau 1,5 metai nepastoju, nors stimuliacijos man kaip ir nereikia, dar tik neaisku, kaip su ta O, nes paskutiniais kartais neivykdavo arba ivykdavo nepilnavertiskai. Bet darysiu viska, kad pamatyciau viena diena II smile.gif
Atsakyti