Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinės kiaušidės

QUOTE(Sunflowers @ 2012 03 02, 19:59)
Agnucastonas man labai padeda  thumbup.gif


O gal zinote kiek laiko pastoviai galima ji vartoti? g.gif
Atsakyti
Istikruju tai nezinau , zinau tik tiek kad jos netrukdo pastoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2012 03 02, 17:52)
o tai jei ciklas 28 - 40 dienu jis skaitosi reguliarus  g.gif

Na bet juk nera taip tragiskai nereguliaru smile.gif Man budavo kokius 3 kartus per metus mmm. Tai va tada jau nereguliaru ir niekada neitardavau kada prasides. Buciau labai laiminga, jei nestimuliuojant mano toks ciklas butu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Lietuvaitee @ 2012 03 02, 18:47)
Kazkaip man daugiausia abejoniu kyla ar apskritai dabar iki planuojamo antro nestumo man reikia hormonu, labai noreciau apseiti be ju, tik nezinau kaip geriau yra organizmui  g.gif Po gimdymo 1,5 metu maitinau pati, menesines sugrizo kai vaikuciui buvo 6 men ir iki pat gruodzio vat sirgau pakankamai reguliariai, o vat dabar nuo gruodzio mmm vel durniuoja  doh.gif  verysad.gif  gine patare gerti Agnucaston, jis zolinis...

drinks_cheers.gif
Dar gali pabandyti pagerti vienasales uzginos arbatos arba Ginekol tabletytes. Tai irgi zoliniai preaparatai, skiriami profilaktikai arba ivairioms problemoms spresti. Tik negalima ju maisyti su kitais hormonais.
Atsakyti
Nu tai as tada nesuparantu kodel man del tokiu menesiniu itaria si sindroma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2012 03 02, 20:52)

drinks_cheers.gif
Dar gali pabandyti pagerti vienasales uzginos arbatos arba Ginekol tabletytes. Tai irgi zoliniai preaparatai, skiriami profilaktikai arba ivairioms problemoms spresti. Tik negalima ju maisyti su kitais hormonais.


aciu labai, kad pasidalinote info 4u.gif o kur ieskoti siu preparatu? vaistineje?
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2012 03 02, 20:16)
Nu tai as tada nesuparantu kodel man del tokiu menesiniu itaria si sindroma  g.gif

Tai turbut apie PKS sprende ne tik pagal ciklus ax.gif Ja galima pamatyti echoskopu ir pasidarius hormonu tyrimus. Net ne visom merginom ir buna nereguliarus ciklai.
Papildyta:
QUOTE(Lietuvaitee @ 2012 03 02, 20:16)
aciu labai, kad pasidalinote info  4u.gif  o kur ieskoti siu preparatu? vaistineje?

4u.gif
Didziuosiuose mietuose merginos randa ir vaistinese, bet tikrai ne visose buna. O as tai pirkau turguje pas moteryte, kuri prekiauja Baltarusiskais vaistais.
http://www.ecohit.lt...?id_product=505 va dar is cia gali uzsisakyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramune!: 02 kovo 2012 - 20:21
Ramune labai aciu 4u.gif
Sunflowers tikrai ne vien ciklo sutrikimai reiskia PKS mirksiukas.gif man kai echo vaginali daro visada mato daug mazu cistukiu doh.gif
Atsakyti
Kai pirma kart nuejau ir pasakiau apie tokias menesines iskart pasake tau bus PKS , velaiu dare hormonus , echoskopu niekad pas mane nerado mazu cisteliu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2012 03 02, 20:27)
Kai pirma kart nuejau ir pasakiau apie tokias menesines iskart pasake tau bus PKS , velaiu dare hormonus , echoskopu niekad pas mane nerado mazu cisteliu  schmoll.gif

O ka hormonai rode?
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2012 03 02, 21:28)
O ka hormonai rode?


Hormonus tyriausi pries pirma nestuma ir visi buvo normos ribose kaip ne keista g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2012 03 02, 22:28)
O ka hormonai rode?

Padidejas vyriskas hormonas ir geltonkunio nepakankamumas ir viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2012 03 02, 22:05)
Padidejas vyriskas hormonas ir geltonkunio nepakankamumas ir viskas  4u.gif



ka gydytoja paskyre del padidejusio testosterono? g.gif o kaip nustatomas geltonkunio nepakankamumas? unsure.gif
Atsakyti