Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinės kiaušidės

Sveikos merginos, labai noriu patarimo 4u.gif Ar esant PKS butina gerti hormonus ir kraujuoti kiekviena menesi? g.gif ar galima palikti tai naturaliai kaip vyskta? g.gif kaip yra geriau jei norima bus pastoti dar ateityje? g.gif aciu atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2012 03 02, 16:28)
Sveikos merginos, labai noriu patarimo  4u.gif Ar esant PKS butina gerti hormonus ir kraujuoti kiekviena menesi?  g.gif  ar galima palikti tai naturaliai kaip vyskta?  g.gif  kaip yra geriau jei norima bus pastoti dar ateityje?  g.gif aciu atsakiusioms  4u.gif

Ziurint kiek tau metu... patarciau labai ilgai nelaukti. Bet siaip ar taip, as turbut gerciau KT, nes kitokio gydymo nenorint nestuke.gif turbut ir nera.
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2012 03 02, 17:33)
Ziurint kiek tau metu... patarciau labai ilgai nelaukti. Bet siaip ar taip, as turbut gerciau KT, nes kitokio gydymo nenorint  nestuke.gif  turbut ir nera.


Metu 28, su pirmu pastojau naturaliai, ciklas nereguliarus, bet nera, kad visai jo nebutu, po gero pusmecio noreciau jau antra planuoti... labai labai nenoriu KT schmoll.gif Pries nestuma jas geriau, tai nutraukus mmm buvo isnyke visai... neigiama mano patirtis su jomis
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2012 03 02, 16:36)
Metu 28, su pirmu pastojau naturaliai, ciklas nereguliarus, bet nera, kad visai jo nebutu, po gero pusmecio noreciau jau antra planuoti... labai labai nenoriu KT  schmoll.gif Pries nestuma jas geriau, tai nutraukus mmm buvo isnyke visai... neigiama mano patirtis su jomis

Jau pamaciau, kad viena vaikeli turi smile.gif Na jei jau viena suplanavai, tai turbut ir su antru sunkumu nebus 4u.gif Be to pusmeti gali ir nieko nedaryti, labai nepakenks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramune!: 02 kovo 2012 - 16:41
QUOTE(Ramune! @ 2012 03 02, 17:40)
Jau pamaciau, kad viena vaikeli turi  smile.gif  Na jei jau viena suplanavai, tai turbut ir su antru sunkumu nebus  4u.gif  Be to pusmeti gali ir nieko nedaryti, labai nepakenks.


As geriu Agnucaston, taciau ciklas buna kartais 28 kartasi 40 dienu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2012 03 02, 16:42)
As geriu Agnucaston, taciau ciklas buna kartais 28 kartasi 40 dienu  4u.gif

Ir cia nereguliaru? blink.gif lotuliukas.gif Su PKS mano buna ir 60, ir 120 dienu smile.gif yra buve ir dar daugiau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2012 03 02, 17:44)
Ir cia nereguliaru?  blink.gif  lotuliukas.gif  Su PKS mano buna ir 60, ir 120 dienu  smile.gif  yra buve ir dar daugiau...  doh.gif


As tokia trizna esu tai niekada ilgiau nelaukiu blush2.gif yra vat nebuve 40 dienu ir lekiau pas gine, israse Duphaston...
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2012 03 02, 16:58)
As tokia trizna esu tai niekada ilgiau nelaukiu  blush2.gif  yra vat nebuve 40 dienu ir lekiau pas gine, israse Duphaston...

Ir gerai, kas daugiau pasirupins savo sveikata jei ne mes pacios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2012 03 02, 18:44)
Ir cia nereguliaru?  blink.gif  lotuliukas.gif  Su PKS mano buna ir 60, ir 120 dienu  smile.gif  yra buve ir dar daugiau...  doh.gif

o tai jei ciklas 28 - 40 dienu jis skaitosi reguliarus g.gif
Atsakyti
As tau siulyciau zieda pabandyt. As geriau KT, irgi buvo isnyke m, sirgau 3 kartus per metus, daugiau sau prisiekiau niekada ju neimt. Po to ginekologe ikalbejo pabandyti zieda, sake kad zymiai mazesni hormonu kiekiai. Nustojus ji naudot m buvo labai tikslios, tik va metams praejus vel PKS lenda:(
Atsakyti
Kazkaip man daugiausia abejoniu kyla ar apskritai dabar iki planuojamo antro nestumo man reikia hormonu, labai noreciau apseiti be ju, tik nezinau kaip geriau yra organizmui g.gif Po gimdymo 1,5 metu maitinau pati, menesines sugrizo kai vaikuciui buvo 6 men ir iki pat gruodzio vat sirgau pakankamai reguliariai, o vat dabar nuo gruodzio mmm vel durniuoja doh.gif verysad.gif gine patare gerti Agnucaston, jis zolinis...
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2012 03 02, 20:47)
Kazkaip man daugiausia abejoniu kyla ar apskritai dabar iki planuojamo antro nestumo man reikia hormonu, labai noreciau apseiti be ju, tik nezinau kaip geriau yra organizmui  g.gif Po gimdymo 1,5 metu maitinau pati, menesines sugrizo kai vaikuciui buvo 6 men ir iki pat gruodzio vat sirgau pakankamai reguliariai, o vat dabar nuo gruodzio mmm vel durniuoja  doh.gif  verysad.gif  gine patare gerti Agnucaston, jis zolinis...

Agnucastonas man labai padeda thumbup.gif
Atsakyti