Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinės kiaušidės

QUOTE(kisvaida @ 2012 02 11, 10:02)
sveikos, mergaites smile.gif

as siandien jau grizau namo is po LP:) valioooo! smile.gif
ketvirtadieni, 9 val. nusivede mane i operacine, o po 10 val. as jau buvau gyva  tongue.gif is po narkozes jauciausi tikrai gerai ir svajojau apie sniceli  lotuliukas.gif operacijos metu pasalino 3 cm mioma ir issiunte ja tyrimams, taip pat padare kiausidziu drilinga (kaip hormonai rode, taip ir yra - PKS) ir paeme ju gabeleli biopsijai, kiausintakiai taip pat pratekami  thumbup.gif db lieka laukti tyrimu atsakymu  rolleyes.gif

na, o kaip jus gyvuojat? kokios cia nuotaikos?  rolleyes.gif

Sveika smile.gif Na tai puiku, naujienos labai geros bigsmile.gif Duok D, kad dabar niekas netrukdytu nestuke.gif
Na zinai, as tik kokia 3 diena po operacijos gal ir buciau pagalvojusi apie sniceli biggrin.gif Ir tai gal geriau apie koki lengva maista smile.gif Is visu 3, gulejusiu ligonineje ir po operacijos, tai as blogiausiai jauciausi. Viena tai isvis lakste lyg niekur nieko. O man ir atsibudimas nekoks buvo... Bet vis tiek dziaugiuosi, kad ryzausi. Nors ir iki siol niekaip nesiseka.
Si cikla dareme IUI. Siandien 12 DPO, vakarykstis NT I. Nors BT vis dar laikosi, siandien netgi pakilo per 0.1 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramune!: 11 vasario 2012 - 11:01
QUOTE(Ramune! @ 2012 02 11, 12:01)
Sveika  smile.gif  Na tai puiku, naujienos labai geros  bigsmile.gif  Duok D, kad dabar niekas netrukdytu  nestuke.gif 
Na zinai, as tik kokia 3 diena po operacijos gal ir buciau pagalvojusi apie sniceli  biggrin.gif  Ir tai gal geriau apie koki lengva maista  smile.gif  Is visu 3, gulejusiu ligonineje ir po operacijos, tai as blogiausiai jauciausi. Viena tai isvis lakste lyg niekur nieko. O man ir atsibudimas nekoks buvo... Bet vis tiek dziaugiuosi, kad ryzausi. Nors ir iki siol niekaip nesiseka.
Si cikla dareme IUI. Siandien 12 DPO, vakarykstis NT I. Nors BT vis dar laikosi, siandien netgi pakilo per 0.1  g.gif



dar nenumisink, kad pamatei I mirksiukas.gif daugeliui buna, kad 12 DPO nerodo. kol mmm nera, tol viltis yra nestuke.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kisvaida @ 2012 02 11, 13:43)
dar nenumisink, kad pamatei I  mirksiukas.gif  daugeliui buna, kad 12 DPO nerodo. kol mmm nera, tol viltis yra  nestuke.gif  mirksiukas.gif  4u.gif

Na taip, bet kuo ilgiau planuoji, tuo daugiau zinai. Tai ir trukdo bereikalingoms mintims apie nestuke.gif Juk jau tuoj bus 2 metai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2012 02 11, 14:48)
Na taip, bet kuo ilgiau planuoji, tuo daugiau zinai. Tai ir trukdo bereikalingoms mintims apie  nestuke.gif  Juk jau tuoj bus 2 metai...  unsure.gif



oi, mazute, tave kuo puikiausiai suprantu console.gif mes 2,5 metu planuojam... verysad.gif bet vis tiek tikim, kad jau greitai greitai issipildys musu taip laukiama svajone wub.gif
aisku, kyla labai daug klausimu: kodel, uz ka ir pan. doh.gif norisi, kad butu TAS ciklas, kurio gale nebesulauki mmm ir gyveni 9 men laukimu, kaip paimsi ant ranku, supuosi, myluosi... soske.gif
Atsakyti
QUOTE(kisvaida @ 2012 02 14, 20:50)
oi, mazute, tave kuo puikiausiai suprantu  console.gif mes 2,5 metu planuojam...  verysad.gif bet vis tiek tikim, kad jau greitai greitai issipildys musu taip laukiama svajone  wub.gif
aisku, kyla labai daug klausimu: kodel, uz ka ir pan.  doh.gif  norisi, kad butu TAS ciklas, kurio gale nebesulauki mmm ir gyveni 9 men laukimu, kaip paimsi ant ranku, supuosi, myluosi...  soske.gif

klausimu daugiau nei atsakymu. Ir nepasisekus nusivylimui nera ribu. Bet juk gyvas i zeme nesulysi, turim gyvent toliau...
Sis ciklas taip pat nesekmingas, ka tik pramuse. Nors tai nebuvo naujiena, nes jau kelintas ciklas atradau toki dalyka kaip BT matavimas, nereikia nei NT, viska parodo. Jau kelios dienos krito, taip kad turejau laiko apsiprasti.
Dar turiu kelias dienas apsisprendimui del sio ciklo ateities. Nenoriu kisti pinigu ir skaudinti saves neigiamais rezultatais. Kai nieko nedarau, tai sirdies taip neskauda. Pvz. kaip si cikla... sitiek daug vilciu,tikejimo, maldu... pinigu... o rezultatas - mmm.
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif gal isiterpsiu netycia nes reikia pagalbos... sad.gif jau nuo pat jaunystes t.y 16 m... nesergu mm normaliai vos nulekus i siaulius pas ginekologe pasake kad yra cista ir prirase kp... taijp ir geriau as juos nes vos nebegeriu nebelieka mm ir vel cista atsinaujina sad.gif kagi man jau 23 su savo vyru jau norim leliuko... nulekiau pas ginekologe pasakiau savo norus ir ka gi jinai man is karto tau PKC man tik akys ank kaktos... nu ir pradejo man sakyt nesibervuok viskas isgydoma tik reikes padirbeti... tai israse pusei metu duphaston... tai jei nepades vel kazkokiu rasys pusei metu stimuliuojanciu kiausides jei vel nepades operacija... na dar tik antras menesiukas bet nepavyksta mum... nes tikriausiai nevyksta ta ovuliacija... as dar per daug nesinervuoju tikiu stebulkais smile.gif)) bet norejau jusu paklaust ar yra tokiu merginu ir per kiek laiko su tokia liga galima pastot... seijp gyvenu uk... ir man yra sunku... grisiu va vasara tikiuos apsilankyt ne pas viena privacia ginenokloge nes noriu daugiau nuomoniu isgirsti... ar sis gydimas toxx ilgas????? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jjurgaa18 @ 2012 02 18, 00:05)
Sveikos merginos smile.gif gal isiterpsiu netycia nes reikia pagalbos... sad.gif jau nuo pat jaunystes  t.y 16 m... nesergu mm normaliai vos nulekus i siaulius pas ginekologe pasake kad yra cista ir prirase kp... taijp ir geriau as juos nes vos nebegeriu nebelieka mm ir vel cista atsinaujina sad.gif kagi man jau 23 su savo vyru jau norim leliuko... nulekiau pas ginekologe pasakiau savo norus ir ka gi jinai man is karto tau PKC man tik akys ank kaktos... nu  ir pradejo man sakyt nesibervuok viskas isgydoma tik reikes padirbeti... tai israse pusei metu duphaston... tai jei nepades vel kazkokiu rasys pusei metu stimuliuojanciu kiausides jei vel nepades operacija... na dar tik antras menesiukas bet nepavyksta mum... nes tikriausiai nevyksta ta ovuliacija... as dar per daug nesinervuoju tikiu stebulkais smile.gif)) bet norejau jusu paklaust ar yra tokiu merginu ir per kiek laiko su tokia liga galima pastot... seijp gyvenu uk... ir man yra sunku... grisiu va vasara tikiuos apsilankyt ne pas viena privacia ginenokloge nes noriu daugiau nuomoniu isgirsti... ar sis gydimas toxx ilgas????? sad.gif

Sveika 4u.gif

skaitau lyg savo istorija... tik susituokem mes kai buvo 25 m ir nuo pat pirmos dienos planuojam. Dabar jau 27... Per ta laika puse metu gydymo pas endokrinologa ir metai Vaisingumo klinikoje, 6 stimuliacijos, 1 laparoskopija, 1 IUI. Rezaltatas - 0 verysad.gif Rytoj vel vaziuoju pas gine, bus 5 CD. Vaziuoju ir nezinau ko. Nes nezinau ar pakelsiu dar viena nesekminga cikla.
Tikiuosi, kad tavo situacija daug geresne ir nereikes ilgai laukti. Na mano kiausides sake ypatingai policistiskos. Ir netgi po operacijos ovuliacija naturaliai nevyksta.
Atsakyti
Sveikos, prašau patarkite, ar su reguliariu mėnesisinių ciklu gali būti PKS ir ar dažnai? Visur skaitau, rašo, kad arba nėra mm arba nereguliarios yra simptomas, bet mano ciklas ilgesnis 33 dienų, bet dažniausiai reguliarus. Bet VK gydytoja pasakė, kad mano kiaušidės panašios į policistines, bet šitos ligos neprikabino. Pastojau liepos mėn iš trečio ciklo, bet persileidau, po kelių mėn turėjau biocheminį nėštumą. Dabar vėl bandau pastoti..bet kartu ir dariausi daug tyrimų. Mastau, ar verta ir hormonus tirtis, kurios tiria norint nustatyti PKS unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2012 02 20, 17:29)
Sveikos, prašau patarkite, ar su reguliariu mėnesisinių ciklu gali būti PKS ir ar dažnai? Visur skaitau, rašo, kad arba nėra mm arba nereguliarios yra simptomas, bet mano ciklas ilgesnis 33 dienų, bet dažniausiai reguliarus. Bet VK gydytoja pasakė, kad mano kiaušidės panašios į policistines, bet šitos ligos neprikabino. Pastojau liepos mėn iš trečio ciklo, bet persileidau, po kelių mėn turėjau biocheminį nėštumą. Dabar vėl bandau pastoti..bet kartu ir dariausi daug tyrimų. Mastau, ar verta ir hormonus tirtis, kurios tiria norint nustatyti PKS  unsure.gif

Tai butinai! Jei tik itaria, tai as butinai daryciausi visus hormonu tyrimus.
Nors man niekada nebuvo reguliarios mmm, bet esu girdejusi ir zinau, kad net ir reguliaru cikla turimcios merginos turi PKS.
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2012 02 20, 19:34)
Tai butinai! Jei tik itaria, tai as butinai daryciausi visus hormonu tyrimus.
Nors man niekada nebuvo reguliarios mmm, bet esu girdejusi ir zinau, kad net ir reguliaru cikla turimcios merginos turi PKS.


Labai ačiū už info 4u.gif gal galit pasakyt, jeigu daryčiau testoterono tyrimą ne 3-5 CD būtų labai netikslu g.gif esu pasidarisu pagrindinius lyt hormonus (PRL, E2, FSH, LH ir PRG) su visais kaip ir viskas gerai, įtarimų yra dėl PRG, bet jis buvo darytas užsitęsusio ciklo metu, todėl gali būt nelabai tikslus, kartosiu šį ciklą. Ką be testoterono ir SHBG dar reiktų pasitikrinti?? g.gif

Perskaičiau Jūsų pirmąjį puslapiuką, tai man tinka keli simptomai: riebi į aknę linkusi oda visą gyvenimą, padidėjęs plaukuotumas (bet nestipriai), antsvoris (bet tik paskutinius kelis metus, priaugau 10 kg). Jau nuo lapkričio sportuoju kelis kart per savaitę, ir svoris nekrenta doh.gif Maitinuosi tikrai palyginus sveikai, alkoholio jau beveik iš vis nevartoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Majaj: 20 vasario 2012 - 19:55
QUOTE(Majaj @ 2012 02 20, 19:52)
Labai ačiū už info  4u.gif gal galit pasakyt, jeigu daryčiau testoterono tyrimą ne 3-5 CD būtų labai netikslu  g.gif esu pasidarisu pagrindinius lyt hormonus (PRL, E2, FSH, LH ir PRG) su visais kaip ir viskas gerai, įtarimų yra dėl PRG, bet jis buvo darytas užsitęsusio ciklo metu, todėl gali būt nelabai tikslus, kartosiu šį ciklą. Ką be testoterono ir SHBG dar reiktų pasitikrinti??  g.gif

Perskaičiau Jūsų pirmąjį puslapiuką, tai man tinka keli simptomai: riebi į aknę linkusi oda visą gyvenimą, padidėjęs plaukuotumas (bet nestipriai), antsvoris (bet tik paskutinius kelis metus, priaugau 10 kg). Jau nuo lapkričio sportuoju kelis kart per savaitę, ir svoris nekrenta  doh.gif Maitinuosi tikrai palyginus sveikai, alkoholio jau beveik iš vis nevartoju.

Del hormonu tyrimu, tai as tikrai negaliu paknsultuoti, gal kuri kita ka nusimanys. Yra dar temute apie hormonu tyrimus, ten daugiau patyrusiu merginu.
O del ko svoris taip pakito? galbut turi kokiu endokrininiu problemu? Gal cia tik svoris ir kaltas, numesi truputeli ir viskas susitvarkys.
Dar patarciau pas endokrinologa nueiti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2012 02 20, 21:09)
Del hormonu tyrimu, tai as tikrai negaliu paknsultuoti, gal kuri kita ka nusimanys. Yra dar temute apie hormonu tyrimus, ten daugiau patyrusiu merginu.
O del ko svoris taip pakito? galbut turi kokiu endokrininiu problemu? Gal cia tik svoris ir kaltas, numesi truputeli ir viskas susitvarkys.
Dar patarciau pas endokrinologa nueiti  mirksiukas.gif


Visur as jau buvus biggrin.gif turiu striuma mazgine, skydliaukes hormonai normose, o del ko tas svoris tai nu nezinau, seslaus gyvenimo budo manau. Tikrai mazai judejau, tik pradejus planuoti nestuma pries 9 men pradejau ziuret ka valgau, vasara keli kg buvo nukrite nes maitinausi zaliom salotom, vaisiais. Bet ziema nera nieko sveiko ir zalio, visokios chemines darzoves, tai tenka maitintis visaip. Bet va jau 3 men kaip sportuoju ir vaizdo geresnio nematau doh.gif beto neesu nutukus, tiesiog papilnejus per visas vietas.
Bijau stipriai dietintis, kad paskui dar blogiau nepasidaryciau doh.gif
Atsakyti