Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinės kiaušidės

Laba. As cia truputi paskaitinejau, bet neradau ar kam nors skyre metformina gerti kad sureguliuot?
Atsakyti
QUOTE(liuka2001 @ 2012 01 28, 11:40)
Laba. As cia truputi paskaitinejau, bet neradau ar kam nors skyre metformina gerti kad sureguliuot?

Sveika. As geriau, bet man jie nieko nepadejo, tiksliau net pakenke. Nes ziauriai sumazejo cukraus kiekis kraujyje ir toliau gerti nebegalejau.
O tu matau jau augini stebukla pilvuke wub.gif kaip pavyko? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramune!: 28 sausio 2012 - 14:23
man skyre...pirmadieny pradedu.... 4u.gif jei per 3 men jokio poveikio,einu toliau tirtis.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2012 01 28, 15:23)
Sveika. As geriau, bet man jie nieko nepadejo, tiksliau net pakenke. Nes ziauriai sumazejo cukraus kiekis kraujyje ir toliau gerti nebegalejau.
O tu matau jau augini stebukla pilvuke  wub.gif  kaip pavyko?  ax.gif

Man butent metforminas padejo, ir gana greit. As geriau kokius tris men su kontraceptinem kartu. Po to nustojau jas gert, bet metformina geriau, pastojau berods antra men, tik metformino pagalba.
Atsakyti
QUOTE(liuka2001 @ 2012 01 29, 01:59)
Man butent metforminas padejo, ir gana greit. As geriau kokius tris men su kontraceptinem kartu. Po to nustojau jas gert, bet metformina geriau, pastojau berods antra men, tik metformino pagalba.


kad man taip nestuke.gif lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusyja @ 2012 01 29, 03:39)
kad man taip  nestuke.gif  lotuliukas.gif  4u.gif

na manau reik tiket ir neprarast vilties. as irgi niekada nemaniau kad taip greit pavys, jug pries tai nenaudojant metformino nepastojau koius 5 metus. ir isvis pas mane visi tie pozymiai labai isreiskti, plaukuotumas, plauku slinkimas. o metforminas visa tai reguliuoja. gydytojas pasiule, as sutikau, galvodama ad ner ko prarast, o va, stebuklas, antra men. pastojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liuka2001 @ 2012 01 29, 00:59)
Man butent metforminas padejo, ir gana greit. As geriau kokius tris men su kontraceptinem kartu. Po to nustojau jas gert, bet metformina geriau, pastojau berods antra men, tik metformino pagalba.

Kaip smagu 4u.gif 4u.gif 4u.gif O as visus metus ji geriau ir man jokios naudos... schmoll.gif
Atsakyti
sakykit, mergaites, o kokiu tikslu skiria metformina? g.gif gal ir man reikes pakalbeti su gydytoja del jo g.gif
Atsakyti
QUOTE(kisvaida @ 2012 01 29, 19:51)
sakykit, mergaites, o kokiu tikslu skiria metformina?  g.gif  gal ir man reikes pakalbeti su gydytoja del jo  g.gif

Kaip supratau, tai jis reguliuoja hormonus. Skiriamas ypatingai toms, kurios turi virssvori, didesni plaukuotuma ir kitus Test pertekliaus pozymius. Sau negaleciau priskirti nei vieno pozymio, bet as nesu tipiska PKS.
Atsakyti
QUOTE(kisvaida @ 2012 01 29, 20:51)
sakykit, mergaites, o kokiu tikslu skiria metformina?  g.gif  gal ir man reikes pakalbeti su gydytoja del jo  g.gif





na,man ji skyre,nes turiu policistines kiausides...nei plaukuotumo,nei gramo virsvorio,nieko....tik menesines nereguliarios....padeda sureguliuoti ir vykti ovuliacijai.... 4u.gif
Atsakyti
Paramos akcija musu Afroditei 4u.gif
Negaliu nepasidalinti verysad.gif
Atsakyti
sveikos, mergaites smile.gif

as siandien jau grizau namo is po LP:) valioooo! smile.gif
ketvirtadieni, 9 val. nusivede mane i operacine, o po 10 val. as jau buvau gyva tongue.gif is po narkozes jauciausi tikrai gerai ir svajojau apie sniceli lotuliukas.gif operacijos metu pasalino 3 cm mioma ir issiunte ja tyrimams, taip pat padare kiausidziu drilinga (kaip hormonai rode, taip ir yra - PKS) ir paeme ju gabeleli biopsijai, kiausintakiai taip pat pratekami thumbup.gif db lieka laukti tyrimu atsakymu rolleyes.gif

na, o kaip jus gyvuojat? kokios cia nuotaikos? rolleyes.gif
Atsakyti